OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Dłuższa przerwa, ale bywało i tak, że nie było mnie po dwa, trzy miesiące. Wtedy można było się załamać. Wtedy można było przeżywać wewnętrzną pustkę. Teraz jest zupełnie inaczej. Ja czuję się lepiej niż kiedykolwiek.
Przede wszystkim staram się zapomnieć. Zapomnieć o tym jak wszystko się udało. W sumie wykręciłam się od wszelkich obowiązków i czuję się całkowicie oczyszczona. Czemu mam się bać takiego określenia? W gruncie rzeczy wcale się nie lękam. Niczego ani nikogo. Chyba.

Co sprawiło, że czuję się tak jak się czuję? Cóż. Jest kilka istotnych czynników. Wyjazd trzeba zaliczyć do jak najbardziej udanych. Jak to się mówi (pisze): pogoda dopisała, wszyscy bawili się świetnie itd. itp. ...
Ale wcale nie o tym będę pisać. Prawda, że nie przepadam za zanurzaniem się w jeden temat? Wydaje mi się, że nie ma potrzeby zmieniania tego nawyku. No bo po co? Tradycja to tradycja... Trzeba umieć z niej korzystać, ale nie przesadzać. Oczywiście nudzę o tym tylko na płaszczyźnie własnych zainteresowań, dziwnych odbić mojego charakteru i całego tego nieziemsko dorodnego kramu. A jak. Znowu pomieszało mi się w głowie. I tym razem bardzo namiętnie. Chcecie znać powód? Postaram się przedstawić wszystko jasno: Red Hot Chili Peppers.

Całkowicie zakochana w *Blood Sugar Sex Magic*, jeszcze przed kilkoma miesiącami szukałam pocieszenia w internecie. I odnalazłam je szybciej niż się spodziewałam. *Już w maju 2006 roku ma ukazać się najnowszy album Papryczek, noszący nie całkiem jasną dla fanów nazwę *Stadium Arcadium*. Ma być on swoistym dziełem grupy, która ponownie wymiesza wszystkie style by po raz kolejny stać się żywą legendą rocka(...)*. Ucieszyłam się. Nawet bardzo. Bardziej niż bardzo.
Gryząc paznokcie, słuchając *Blood Sugar...* i zastanawiając się co tym razem podrzucą mi artyści - czekałam. Aż wreszcie się doczekałam. Premiera krążka, a raczej krążków nastąpiła dosłownie kilka dni temu, a już zdobył on olbrzymią popularność. Album składa się z dwóch płyt - niebieskiej, noszącej nazwę Jupiter i czerwonej o tytule Mars. Nie przypadkowo mamy tu nawiązanie do planet, kosmosu. Wszak Red Hot Chili Peppers to coś większego niż wszechświat. To legenda.
Wracając do płyt. Na każdej znajduje się po 14 piosenek. Razem mamy, więc 28 kompletnie, całkowicie wspaniałych kawałków. To tak w skrócie.
Dziś rano, konkretnie o godzinie 10.00 - sprawiłam sobie to cudo. Czy żałuje? Jezu Chryste! NIE! To chyba najlepsza płyta jakiej słuchałam w życiu. Spójna, oryginalna, niezwykle zaaranżowana, z chwytliwymi rytmami, mieszanką stylów, super wykonawcami, genialną oprawą, mistrzowskimi tekstami... aach. Tylko się rozpłynąć i zatracić na 2 godziny. Albo i dłużej. Tak. Dużo dłużej bo *Stadium Arcadium* jest cholernie uzależniające. Zwłaszcza dla fanów rocka i funku. Chociaż każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zespół nie boi się ani delikatnych ballad, ani drapieżnych gitarowych dźwięków. Są naj naj w tym co robią... Spróbuje, nieudolnie bo nieudolnie, przedstawić ich najlepiej jak potrafię. Kolejność jest przypadkowa bo wszyscy są bezcenni ..

ANTHONY JOSEPH KIEDIS (wokalista)

Antek jest uznawany za jednego z najzdolniejszych *śpiewaków* na ziemskim globie. Nie przesadzam. Ma naprawdę niesamowity, charakterystyczny głos i potrafi wyczyniać z nim wszelakie cuda. Wręcz uwielbiam słuchać jego wokalu, jest niezwykle magnetyzujący...
Data urodzenia: 1 listopada 1963 rok (ma 43 lata)
Miejsce urodzenia: Michigan, USA
Wzrost: ok 1,76-1,77 m
Kolor oczu: Brązowe
Kolor włosu: Brązowe (ale farbuje je tak często, że rzadko można go ujrzeć w naturalnym kolorze...)
Kapela: Red Hot Chili Peppers (1984-2006 i oby jak najdłużej)

MICHAEL *FLEA* BALZARY (basista)

Kocham grę Michaela! Flea wyczynia na scenie różne szaleństwa, ale trzeba przyznać, że wychodzi mu to wprost wyśmienicie. Jest wyjątkowo utalentowany, bo przecież ja bym tak jak on nie zagrała! Faceta można polubić od samego początku. Chociaż tak jest ze wszystkimi członkami zespołu - są nie do pobicia - sympatyczni, pracowici, energiczni i genialni. Czy ja ich za bardzo nie chwalę?...
Data Urodzenia: 16 października 1963 roku
Miejsce Urodzenia: Melbourne, Australia
Wzrost: 1,68 m
Kolor oczu: Niebieskie
Kolor włosów: Ciężki do określenia xD
Kapela: Fear (1982-1984), Red Hot Chili Peppers (1984-2006 i oby jak najdłużej)

CHAD SMITCH (perkusista)

Kręgosłup zespołu? Z całą pewnością tak! Chad nieźle daje czadu ...
Data Urodzenia: 25 października 1961 roku
Miejsce Urodzenia: St. Paul, Minnesota, USA
Wzrost: 1,91 m (przy pozostałych *Papryczkach* to prawdziwy olbrzym!)
Kolor oczu: Niebieskie
Kolor włosów: Brązowe
Kapela: Red Hot Chili Peppers (1984-2006 i oby jak najdłużej)

JOHN FRUSCIANTE (gitarzysta)

Boże. O nim mogłabym pisać i pisać. Jest niesamowity. To jak gra... Nigdy nie zapomnę solówki choćby z *Dani California*...
Data Urodzenia: 5 marzec 1970 roku
Miejsce Urodzenia: Nowy Jork, USA
Wzrost: 1,78 m
Kolor oczu: Brązowe
Kolor włosów: Ciemny Brąz
Kapela: Red Hot Chili Peppers, ale czasem urywał się na jakiś czas... (1984-2006 i oby jak najdłużej)

To tyle o nich. To znaczy... Nie. To nie tyle. Miałam w planach przekonanie tych którzy nie znają, że to jedna z najlepszych grup na Ziemii (hihihihi), ale nie wiem czy mi się udało.

Na dziś skończę swój wywód bo i tak nieco się rozpisałam i nawklejałam fotek. Enjoy.
Pozdrawiam - Kwiat











Ps. Ewa, szalej!
Pps. Na ostatnim zdjęciu, od lewej: Anthony, John, Chad i Flea. Tak dla wyjaśnienia...
Ppps. Mam nadzieje, że nie przesadzam xD

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.05.2006 :: 22:51 :: dgh151.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

no no no :)
]niezle :)
szablon robi wrazenie :)
widac co lubisz slucvhac :P
20.05.2006 :: 23:04 :: cml125.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Teraz to ja już zapraszam do lektury tego co jest wiele wyżej Nowa notka czeka!
20.05.2006 :: 22:01 :: clk161.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

zle wyszły wykrzykniki ale coz zrobic....;(
20.05.2006 :: 22:00 :: clk161.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Jedno małe słowo ktore nie naprawi tego co sie ostatnio dzieje ale PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20.05.2006 :: 21:17 :: cmk85.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

A propos to napisałam nową notkę Twoja obecność obowiązkowa Buziole!
20.05.2006 :: 21:16 :: cmk85.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Myślałam, że trafiena nową notkę, ale to nic Zajrzę jak już się zbierzesz w sobie i napiszesz
20.05.2006 :: 15:57 :: clr89.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Chaotycznie i intrygująco. Oby tak dalej.
20.05.2006 :: 10:17 :: ckk94.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Sprawdzam coś,prosze zachować spokój :] ;} :;(:>:O:p
20.05.2006 :: 10:14 :: ckk94.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Allo?jest tam ktoś??no i znowu :,,co się stao>'''-daj śrubokręt,-Maciek,maciek!!szynku-zauważ,że w tym co napisałam wszystko jest poprawnie,a to co się wydaje źle to nie są błędy...
20.05.2006 :: 10:13 :: ckk94.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

A tak propo komentarzy to rzeczywiście hańba,bo w komentarzach nie ma ciebie u mnie na blogu.A tak propo,,co się stao''-to jest w linkach na moim blogu,-musisz to zobaczyć...to hit roku,pozdrówka!
20.05.2006 :: 00:44 :: clv32.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A właśnie... hańba. Nie widuje cię to w ogóle, Magdaleno.
19.05.2006 :: 23:08 :: cmb212.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

No chyba moj pierwszy komentarz od dłuzszego czasu....;D
19.05.2006 :: 22:34 :: cmn120.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nie pisz w komentach znaków typu cudzysłów...

A co do zielonej szkoły... nie specjalnie interesuje mnie opowiadanie o niej komukolwiek, no przecież są ciekawsze tematy, nieprawdaż?
19.05.2006 :: 21:30 :: abdf109.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

nie no, znowu ucielo notke, bede plakac ;(
19.05.2006 :: 21:18 :: abdf109.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

eh, co znaczy
19.05.2006 :: 20:51 :: ckr82.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

http://l-i-p-e-k.blog.onet.pl/ - być mój nowy blog-już Ci go podaje,bo jest możliwy i skończony<prawie,bo z czaasem będe coś robić na nim...>Rozkazuje wchodzić i komentowaćEwentualnie www.po-sladach-zapomnienia.blog.pl -bo mam dwa,na jednym wiersze itd.a na tym życie codzienne
19.05.2006 :: 14:56 :: host-ip2-24.crowley.pl

Wiszka

Nie no Ewka czemu nie opowiesz nic o naszej cudownej zielonej szkółce??Niech nam troche pozadroszczą ;]
18.05.2006 :: 18:58 :: cmn77.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Aaaach... przygoda goni przygodę... ale o tym kiedy indziej... Dziękuję za komentarze, Aneciu.
18.05.2006 :: 18:34 :: ckx192.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

wrócę później
18.05.2006 :: 18:34 :: ckx192.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

znowóż podziwiam zdjęcie w srodku
18.05.2006 :: 18:33 :: ckx192.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Będzie padał deszcze na dworzu! I tutaj... Z tą różnicą, że tak woda a tu komy
18.05.2006 :: 18:31 :: ckx192.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Dzięuję za komy Jaz zwykle wspaniałe
16.05.2006 :: 08:45 :: clk8.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Byłoby miło... na pewno bym obejrzała
16.05.2006 :: 06:57 :: cma195.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Niestety nie mam takiego dużego zdięcia.Ale w najbliższej przyszłości wstawie albumik ze zdięciami Red Hot Chili Peppers na blogu
15.05.2006 :: 19:57 :: clz119.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Będę trochę rzadziej wchodzić do neta w najbliższym czasie. Wybaczcie...
15.05.2006 :: 19:40 :: cmj195.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

A!!! I na www.mycosmoscool2.blog.onet.pl jest konkurs, więc jeśli chcesz to looknij Buziole!!!!
15.05.2006 :: 19:38 :: cmj195.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Witam ponownie Napisałam nową notkę na cherry-lady wpadnij, bo to rarytas W tym tygodniu... Muszę się wziąść za lekcje tak *fest* Pewnie jeszcze tlko z jedną napiszę...
15.05.2006 :: 14:59 :: cki98.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Ale takie naloty to chyba wszyscy lubią
15.05.2006 :: 14:58 :: cki98.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Kwiatulku mam nadzieję, że wybaczysz mi ten skok na Ciebie Z komami oczywiście
15.05.2006 :: 14:57 :: cki98.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

rozmarzyłam się...
15.05.2006 :: 14:56 :: cki98.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Oj! Przepraszam za te literówki
15.05.2006 :: 14:55 :: cki98.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Ach... Nie tylko mająprzystojnego Antka w zespole, ale do tego świetnie śpierwają
14.05.2006 :: 23:57 :: clc214.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Adresu nie mam of course ;) Czy ja kiedykolwiek jakiś miałam?... Znam tylko swój. Wiadomo - swego się zawsze pilnuje. A. I jeszcze z niewiadomych względów - Dominiki.
14.05.2006 :: 22:32 :: cjy161.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Oki czeka na twoje mp-trójki.A jak nie masz mojego adresu to daj znać.Narka
14.05.2006 :: 18:18 :: ckf16.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A myśl sobie, Aneciu do woli :) Tego nie zabraniam... jestem za a nawet przeciw ;)
14.05.2006 :: 18:02 :: ckm239.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Hm.. Ja już się wczoraj wypowiedziałam Ale obiecuję jeszcze pomyśleć to moze coś napiszę
14.05.2006 :: 18:01 :: ckf16.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Spokojnie ;) Bracia nie są źli. Ja nie mam brata rodzonego, a ciotecznego i jest suuuper ;) Pozdrawiam, Agamo i dziękuję za komentarze :) !!!
14.05.2006 :: 17:06 :: aapc200.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

Czemu mój brat jest ?!
14.05.2006 :: 17:02 :: aapc200.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

Ale dawno nie dawałam komentarzy...
14.05.2006 :: 17:01 :: aapc200.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

Szkoda
14.05.2006 :: 17:01 :: aapc200.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

Dobra,kończe...
14.05.2006 :: 16:58 :: aapc200.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

I dobrze.Nawet bardzo.
14.05.2006 :: 16:58 :: aapc200.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

Ale ty już masz tych komentarzy!
14.05.2006 :: 16:56 :: aapc200.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

A ze zdjęciami nie przesadzasz.Ja kiedyś dopiero przesadzałam...!Tak,że mi doniczek zabrakło
14.05.2006 :: 16:55 :: aapc200.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

Nowa nota u mnie...masz brata?Jak tak to w porównaniu z moim jest jak najmądrzejsza osoba na ziemi.Na bank.
14.05.2006 :: 14:39 :: cln184.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Pożyczyć nie pożyczę bo oryginał to oryginał ;) Ale mogę przerzucić na kompa i zrobić z tego mp3-ójki ;)... Wtedy ci prześlę spakowane na e-mail.
14.05.2006 :: 14:03 :: cjy161.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Jeżeli chcesz Ewka to możesz mi pożyczyć Blood Sugar Sex Magic a ja sobie przegram na kompa,a jak nie to trudno nie będe już jej kupowała.
14.05.2006 :: 13:58 :: cjy161.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Zdziwiłam sie jak słuchałam ich stare piosenki z netu bo większośc z nich znałam już wcześniej i mi sie podobały,niestety wtedy nie miałam pojęcia co to za zespól,może i lepiej wkońcu najważniejsza jest muzyka jaką tworzą i śpiewają :-D
14.05.2006 :: 12:49 :: cke95.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Owszem, ale jeszcze lepiej wypada *Snow* z tym przepięknym: łołułołułoooooooooł... Antka :)
14.05.2006 :: 10:51 :: alfa.pai.net.pl

pentagram

tak, zgadza się... zajefajna piosenka...
14.05.2006 :: 10:23 :: ckj41.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

W sumie masz racje z tymi komentami,ale ja mam w domciu swój taki prawdziwy pamiętnik,a ten internetowy jest właśnie do komentowania,bo chce wiedzieć co ludzie myślą,a skoro ja się tak męcze a tylko ty mi komy dajesz?-a ja wszystkim komentuje......-to chyba jednak skasuje tego bloga,i będe miała tylko 1,tego wiesz tego mojego płatnego-pozdrówka-a jeśli ten mój zniknie to wiesz gdzie szukać mnie
13.05.2006 :: 23:51 :: ckr131.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A moim aktualnie: *Stadium Arcadium* (piosenka z Jupitera) i *Snow*. *Other Side* też jest świetne. Uwielbiam Red Hot Chili Peppers już od jakiegoś czasu, ale mam wzmożoną aktywność za sprawą za sprawą genialnego, nowego albumu Papryczek.

Do Moniki: Nie wszystko kręci się wokół *Dani California*, jak będziesz chciała to zgram ci coś z *Blood Sugar Sex Magic*. Na razie mam te dwa albumy oryginalne, niestety innych nie, ale to się da nadrobić.
13.05.2006 :: 23:45 :: dez218.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

Ja bardzo lubię Red Hot Chili Peppers, i ciesze sie znów mamy podobne gusta:)
jednak nie należe do osób które lubiąc jakiś zespół muszą wiedzieć o jej członkach wszystko. Jak przypadkiem natrafią na jakąś wiadomość, to przeczytam, i albo zapamiętam albo nie. Nie szukam na siłę :) Mnie interesuje tylko MUZYKA. Chociaż bywają tez czasem wyjątki... ;)

Co do Red Hot Chili Peppers, to nie wiedziałam że Anthony ma tyle samo lat co moja mama :) Znaczy się, że wiekowomógłby być moim ojcem, ale gdybym była wolna, a on by przyleciał do Polski to bym się z nim na rankę umówiła ;)
Ale i tak Frusciante jest najprzystojniejszym i najseksowniejszym gitarzystą na swiecie.
A z piosenek to Dani California jest dobra, ale ja moim nr1 i tak jest Other side :)
13.05.2006 :: 23:27 :: clt93.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

No tak wszystko sie kręci wokól Dani California-to jak narazie moja ulubiona ich piosenka(innych jeszcze nie słuchałam)
13.05.2006 :: 22:42 :: ckr131.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A miło mi, że tak piszesz ;) Ostatnia piosenka, chodzi ci o *Darni California*?? No ja mam całą płytkę i oznajmiam po raz kolejny: jest rewelacyjna!!! :D
13.05.2006 :: 22:36 :: cke221.neoplus.adsl.tpnet.pl

dysia.eblog.pl

a ja ich nie znam! dzieki za komcia u mnie :)
13.05.2006 :: 22:11 :: alfa.pai.net.pl

pentagram

ta ostatnia pisoenka jest exxxxxtra! w ogóle oni są zarąbiści!! RHCP RULEZ!! Buźki
13.05.2006 :: 21:38 :: ckr131.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Owszem. Szaleństwo dobra rzecz.
13.05.2006 :: 21:35 :: abdn128.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

szalej, szalej poki mas zczas... fajnie miec cos, za czym sie szaleje :]
13.05.2006 :: 21:13 :: ckr131.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Przeczytaj - będziesz wiedzieć ;) Taka rada...
13.05.2006 :: 20:12 :: cke221.neoplus.adsl.tpnet.pl

dysia.eblog.pl

miałam nadzieje, ze o mnie nie zapomniałąs :d hehe :) Boze ja ich nie znam heh kto to ??
13.05.2006 :: 19:23 :: ckr131.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

No dzięx za taką oszałamiającą ilość komentów xD Jak ja się odwdzięczę?? Heh... będzie ciężko xD
13.05.2006 :: 19:22 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Ogólnie mi się podoba... Ale cały zespół jest OK
13.05.2006 :: 19:21 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Buziole!!!
13.05.2006 :: 19:21 :: ckr131.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

To taki lekko trzepnięty jest, trzeba by było jednak zobaczyć inne ich fotki. Anthony, Antek, Antoni, Anton, a różnie go zowie xD
13.05.2006 :: 19:20 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

na tym zdjęciu w środku wygląda najbardziej słodko śliczny jest
13.05.2006 :: 19:18 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Fajniutki jest I fajnie brzmi Antek
13.05.2006 :: 19:18 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

wniosłam *małą korektę* ale chyba to dobrze
13.05.2006 :: 19:17 :: ckr131.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ja jestem za taką korektą... a tak nawiasem mówiąc: mi się Antek też podoba xD To znaczy ten farbowany blondyn.
13.05.2006 :: 19:16 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Co ty na to??
13.05.2006 :: 19:16 :: ckr131.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Korekta
13.05.2006 :: 19:16 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Heh
13.05.2006 :: 19:15 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Teraz ja szaleję
13.05.2006 :: 19:13 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

:/:/:/:/:/
13.05.2006 :: 19:12 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta


13.05.2006 :: 19:11 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta


13.05.2006 :: 19:09 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta


13.05.2006 :: 19:08 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

I nie przesadzasz
13.05.2006 :: 19:08 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

I fajnie, że jużwróciłaś
13.05.2006 :: 19:07 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

mam takie tenisówki jak ten drugi od lewej na ostatnim zdjęciu
13.05.2006 :: 19:05 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Ten blondyn mi się podoba...
13.05.2006 :: 19:03 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Mi nitka bardzo się podoba!!!
13.05.2006 :: 19:02 :: clr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Taaak! Jestem pierwsza!!!
Talk.pl :: Wróć