OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Kilometry mam już za sobą, kilometry przed. Patrząc na to okiem rasowej optymistki - damy radę. Patrząc na to moim okiem -...Ten blog czytają nieletni?
Sztandarowa zasada - nigdy nie mów nigdy. A ja powiedziałam i to nie raz. Za każdym razem, gdy dopadały mnie wątpliwości, ewidentnie wychodziłam na kretynkę, zapierając się rękami i nogami, że *to nie ja byłam Ewąąąą!*. Ale niestety, szaleństwo nie popłaca. Bieg mojego życia, dość statyczny ostatnimi czasy, doprowadził mnie do kolejnego zakrętu. Jeśli w tym momencie obiorę drogę, która kosztowałaby mnie więcej zdrowia niż powinna... będę musiała mocno się starać by przetrwać. Ja jednak walczyłam od zawsze. Na zawsze. Matkobójców też było przecież wielu, żaden długo nie wytrwał. Mordowanie - jakkolwiek by go nie pojąć - złe jest i to wie każdy. Nawet sam zainteresowany. Bardzo zawiodłam się na rzeczywistości - miałam nadzieje na więcej okazji do zaznania odrobiny szczęścia, na jakieś korzystne dla mnie zbiegi okoliczności... Tymczasem mogę jedynie ciężko wzdychać. W gruncie rzeczy kocham świat.
Od pewnego czasu zapisuje całe strony nazwiskiem Johna Frusciante i - o dziwo! - to nie z uwagi na ten kaprys uważam się za wariatkę! Maleńki kawałek siebie oddaje każdej sekundzie *Can*t Stop* i po raz setny uświadamiam sobie jak bardzo chciałabym... wielu rzeczy. Zaczynam bardziej ogólnie, bójcie się - ja zakończę wreszcie ten chory wątek. Może jeszcze nie teraz, może za parę miesięcy. Blog będzie trwał i trwał... pytanie - ile czasu? Na pewno jeszcze długo.
Mając przed oczami sceny z *Battle Royale* i słuchając *Around the world* popijam sok pomarańczowy. O, właśnie jakaś dziewczynie odstrzelili głowę. Intryguje mnie cała ta otoczka, Kitano dostał drgawek prawej (lewej?) powieki. Nie wiem, która to strona, on jest jak gdyby zmutowany. Shuya Nagahara dzielnie walczy o ratunek dla ukochanej Noriko. Romantyczna hiostoria na tle krwawej jatki. Tego mi było trzeba. Najciekawsza scena z filmu - 6 nastolatek morduje się w kuchni podczas konsumpcji zupy. Super. Teraz pewnie postukacie się w głowe i spytacie, co ja za filmy oglądam? Uśmiechnę się i wzruszę ramionami. *Sajgonki* - odpowiem z braku laku...
Aromatyczny zapach chipsów o smaku ostrego chili wyrywa mnie z transu. Za oknem mrok, na zegarku godzina 00.40. Jak to dobrze, że mam wybór. Tym razem mogę zaistnieć. Mogę udowodnić, że żyję. Piszę tą notkę, po ponad tygodniu egzystowania poprzedniej, którą na swój sposób próbowałam bronić. Zabawne jak bardzo utożsamiłam się z jej treścią. Nadal kocham.

So fuckin* world!!! So fuckin* world!!!
So fuckin* world!!! So fuckin* world!!!

Tym pozytywnym akcentem pragnę przygotować was do właściwego tematu. Nic odkrywczego, ot kolejne przemyślenia. Tym razem nie o miłości, nie o złotych klatkach, nie o zielonych kredkach czy chłopakach z San Andreas... Tym razem o przedmiotach jak najbardziej żywych. O ludziach, których znam. Albo i o tych, których nie znam, ale chciałabym poznać. Wszystko sprowadza się do jednego - kocham Pannę M., Dogmę, Frycu Oliwię, Skorupa (artystyczna dusza jak mniemam), Hycla, twórcę pomysłu RWP, Hrabiego Valgo Deską, caluteńki skład RHCP (szczególne wyrazy uznania dla wiecznie pokrzywdzonego Chada S.), Justysię, Gołotkę, Adama, Gruchę - może i też (zaklinam cię - nie nawiedzaj mnie w snach!), Marczaka M., ogarniętych szałem fazy - Przemysława S., Mikołaja S. oraz Pawła P. ... i mnie samą także! Wszystkich szanuje, bo każdy zasługuje na szacunek. To taka prosta zasada, którą staram się kierować. Zero lekceważenia kogokolwiek. Może prócz Aleksandry W. - wybacz, taka prawda. Jestem sobie Polka mała. Lubię przeklinać, zajadać się chipsami/popcornem oraz słuchać Red Hot Chili Peppers. Mam gdzieś to, co o mnie myślicie (pieprzona poetka, pieprzona poetka, pieprzona poetka!). Uwielbiam być sama, zabarykadować się w swoim przybytku - potocznie zwanym pokojem - i rozmyślać o sprawach natury wyższej. Liche doświadczenie nauczyło mnie miłować lud tej Ziemi. Jeżdżę na rowerze. Często i namiętnie, zwłaszcza po zażyciu pewnej ilości alkoholu. W nocy z 10 na 11 chociażby. Kochani! Rodacy! To ja!!!
Podsumowując ... napisałam jednak o miłości. O przedmiotach martwych byjnajmniej! Chętnie obejrzałabym coś po czym zebrałoby mi się na mdłości. *Kubusia Puchatka* albo, albo... *Pamiętnik Księżniczki*! Ooo... To jest chyba film, na który mam odpowiedni nastrój. Jakby na to nie patrzeć - ogarnęło mnie zdziwienie. Na wstępie było tak spokojnie... a teraz myślą przewodnią stało się *So fuckin* world!!!* autorstwa Pchełki (nie mylić z Pełką). I ostatnia eskapada po rondzie ze śpiewem na ustach i otuchą w sercu. Wczorajsza wycieczka w krzaki, poprzez zielony gaj. Moja egzystencja jest weselsza niż sądziłam!
Dzikość, jaka mnie przepełnia powoli zostaje osłabiona. Nie ma sensu to, co w tej chwili dostrzegam. Edytor na talku. Słucham *By the Way*. Piosenka ta od dłuższego już czasu robi za doskonały budzik. Nim otworzę rankiem wczesnym oczy... nieprzytomnie muszę namacać moją wieże, jakimś cudem odnajduje przycisk opatrzony napisem *play*... iii... *Łał, łał, łał, łał...* ... Wstaje! Jakimś cudem podnoszę się, a raczej zwalam na dywan, a dalej... z okropnym bólem głowy, do pionu, na nogi. Nie jestem może zbyt mocna w optymistycznym podejściu, ale staram się i chyba idzie mi, co raz lepiej. Jak gorzej - trudno.
Anthony mruczy coś z głośnika, ciężko mi określić jaki tytuł ma ten utwór, z wielkim żalem rozpoznaje łagodne, gitarowe dźwięki *Desecration Smile* i legendarne już *lalalala...* autorstwa Johna. Cieszy mnie ta piosenka. Jest lekka, ładnie zaaranżowana. Początek Marsa, gwarantowany odlot na czerwoną planetę.
Olu Wisz - jak zwykle nienormalnie, co? Ale informuje, że taka przefiltrowana rzeczywistość jest 100 razy ciekawsza. Nie przecze - było ciężko. Teraz jest lżej. To ty powinnaś żałować, ale każdy zna swoje możliwości. Ja żyję luźno, bez napięcia... po prostu czasem nie potrafię zapanować nad swoją nieprzeciętną inteligencją i zdolnościami. Bazgrzę bez opamiętania w każdym zeszycie, jaki się napatoczy.
Tak, czasem przydarzy się coś wesołego. Czasem powiem na głos, że wielbię coś/kogoś. Jeju... *Wet Sand*. Rozbraja mnie. Spór między facetem wierzącym w Boga a dziewczyną wyznającą teorię ewolucji. Nie do rozstrzygnięcia. Panie Kiedis, dziękuję za to objawienie.

*Piękno jest czasem niedostrzegalne*. Moje słynne już zdanie. Odpowiedź na zaczepkę ze strony osobniczki prowadzącej konkurs plastyczny w mojej dawnej podstawówce. *Czemu? Czemu?* - spytała mnie - *Czemu tak bardzo odbiegasz od tematu? Wszyscy rysują kwiatki, motylki, piaszczyste plaże lub kolibry*. A ja narysowałam mrocznego faceta w czarnym garniturze z jakimiś ledwo dostrzegalnymi pierścienia wobec całej sylwetki. Siostra Pieprz (nauczała mnie kiedyś religii) określiła go mianem człowieka natchnionego, Proroka Starego Testamentu. Teraz wyjaśnienie: to był John Frusciante. Taka moja wizja. Ale rozśmieszono mnie ogromnie!

Całą rękę mam we krwi. Nie miałam takiego zamiaru. Przez przypadek *zacięłam się* cyrklem. Ale szkarłatnie i nieprzyjemnie się zrobiło. Muszę szybko zareagować, bo na razie zostawiam czerwone ślady na klawiaturze... Dajcie mi pięć minut...

Zabandażowałam dłoń, ale coś czuję, że łatwo nie będzie. Rodzicielka o świcie bladym stwierdzi, że próbowałam popełnić samobójstwo i zapłakana zrobi mi herbatę z dużą ilością cytryny. Przesłodzi ją, ale ja z grzeczności wypije. Hrabia uśmiechnie się pod nosem i nie będzie miał nawet zamiaru się odezwać. Ja ironicznie zaleje się łzami biorąc przykład z Aldony K. i włączę muzykę... Przespałam dziś całe popołudnie. Wróciłam ze szkoły, rzuciłam się na materac i odpłynęłam przy dźwiękach *Otherside*. Jak przez mgłę pamiętam *Californication* ...

Ziewam ze zmęczenia. To i tak najdłuższa notka od jakiegoś czasu. Wykorzystałam swoje szczątkowe natchnienie i jestem... tak W SUMIE ... zadowolona.

Pozdrawiam - Kwiat



Ps. So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! So fuckin* world!!! ...
Pps. John wcale taki niewinny nie jest na tym zdjęciu... hehe.
Ppps. Produkt nudnej, szkolnej rzeczywistości autorstwa mojego jak najbardziej...
Pppps. To chyba już naprawdę koniec...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.06.2006 :: 22:24 :: cke202.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

oj tak Słoneczko przygrzało...x)
20.06.2006 :: 13:23 :: cly131.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Doooobra... to ja zapodam nową notkę bo słoneczko przygrzało chyba x) ....
20.06.2006 :: 13:12 :: cke202.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Jutro juz LATO !! :) nareszcie...hehe :D
20.06.2006 :: 13:12 :: cke202.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

heh, jak długo mnie nie było ale jutro zapowiada sie powrót w wielkim stylu :D
20.06.2006 :: 13:10 :: cke202.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

a Aneta u mnie wogole komentów nie zostawia....:( Ale oto ja MAGDA powróciłam na Twojego bloga Kaileenko !! :D i komentuje ... :D
20.06.2006 :: 10:51 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

No prosze i przekroczyłaś setke...nie ładnie
20.06.2006 :: 10:50 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

O cholera...sor

To Twój 100 komentarz...i ja sie do tego przyczyniłam...!!!!!A u mnie jest zaledwie 10.No tak w końcu ja u siebie sama nie komentuje,a chyba zaczne
20.06.2006 :: 10:48 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

OSTATNI KOMENTARZ(Nie....jeszcze mnie czeka komentowanie blogu Moralesa i Lipy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
20.06.2006 :: 10:47 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

czekam i czekam a oni jej jeszcze nie wymyślili
20.06.2006 :: 10:46 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Czekam na maszyne samo piszącą komentarze
20.06.2006 :: 10:46 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

hahahahahahhahaha.aALE mnie palce bolą od tego pisania
20.06.2006 :: 10:45 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Sorry żę tak późno się za to biore
20.06.2006 :: 10:45 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Ale mam napad...śmiechu hihihihihihihihihihhihiiihihihihihiahahahahahahahihihahahahihahaaihaiahaahahiahiahaihahahahahahaha
20.06.2006 :: 10:44 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Tamten był 13,a ten jest 14 hahahanhahahhahahahahahahhahahahahabahhahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahgha
20.06.2006 :: 10:43 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Który to z kolej
20.06.2006 :: 10:43 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

hahahahhahaha...a Lipa będzie musiała pisać ponad 50 komentarzy po tym swoim konkursie!!!!hahahahhahahhaha
20.06.2006 :: 10:42 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Czy ktoś zrobi to za mnie??
20.06.2006 :: 10:41 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Ja naprawde nie mam co pisać(10)
20.06.2006 :: 10:41 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

9,9,9,9,9,9,,9,9,9,9,9,9,,9,9,9,9,,9,9,9,9,9,9,9,9
20.06.2006 :: 10:40 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Oooo...już jest 8
20.06.2006 :: 10:40 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Mam nadzieje
20.06.2006 :: 10:40 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Czy u ciebie można beż ograniczeń pisać komentarze?
20.06.2006 :: 10:39 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Jest już 5
20.06.2006 :: 10:39 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Acha 20 komentarzy
20.06.2006 :: 10:37 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
20.06.2006 :: 10:37 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Ile Ci byłam winna
20.06.2006 :: 10:36 :: cmk75.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Nadrabiam zaległości
20.06.2006 :: 09:17 :: clu221.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiszka

Hmmmmmmmmmmmm....taka prawda??
Może zrobimy to w ta sama strone?? Ja tez cie chetnie zignoruje pozdro ;]

19.06.2006 :: 18:41 :: cmb46.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Przeczytałam o wynikach. A dlaczego blog ulegnie samozniszczeniu?
19.06.2006 :: 18:10 :: cmb12.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

więc jak jeszcze nie przeczytałas o tych wynikach to to zrób..A ja kończe i pozdrawiam<papapa>
19.06.2006 :: 18:09 :: cmb12.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Mój blog ulegnie jutro samozniszczeniu...
19.06.2006 :: 18:09 :: cmb12.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Ogólnie to bedsie 5,ale mówie czego mi jeszcze brakuje;)
19.06.2006 :: 18:08 :: cmb12.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Musze dać jeszcze 3:D
19.06.2006 :: 18:08 :: cmb12.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Dałam już wcześniej 5
19.06.2006 :: 17:10 :: cmb46.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Miłego byczenia! Odwdzięczę się za posty... obiecuję!!!
19.06.2006 :: 16:48 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

TAK!!! Idę na dwór pobyczę się trochę
19.06.2006 :: 16:48 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta


19.06.2006 :: 16:47 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

nudzi mi się chyba może pójdę siepoopalać
19.06.2006 :: 16:45 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Buuuuuhehehehehehehehe
19.06.2006 :: 16:44 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta


19.06.2006 :: 16:42 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta


19.06.2006 :: 16:40 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta


19.06.2006 :: 16:39 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta


19.06.2006 :: 16:36 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

podniosę jeszcze troszkę statystykę
19.06.2006 :: 16:25 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta


19.06.2006 :: 16:24 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

jeśli chcesz się poprawiać to na truskawkowych myślach!! najlepiej, ale zresztą gdzie Ci się podoba
19.06.2006 :: 16:23 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

wiesz, że dodałam to forum na blogu w linkach? chyba Ci pisałam
19.06.2006 :: 16:19 :: cmb46.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dobra wiadomość, więc się poprawię jeśli chodzi o wyniki moich komentów u siebie ;> ....
19.06.2006 :: 16:18 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Co by tu tak jeszcze napisać??
19.06.2006 :: 16:16 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

to tak dla Twojej wiadomości było
19.06.2006 :: 16:15 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Napisałaś w jednym z komentarzy u mnie, że możesz u mnie napisać jednorazowo tylko 2. A tak wcale nie jest Możesz pisać nawet 30 jak masz ochotę Jak?? Już mówię Jak napiszesz komentarz to on się wyświetla na dole na końcu. Jak na niego klikniesz to on się wświetli na górze strony w całości i pojawi siętaka szara razeczka, na której zamiasta *skomentuj* będzie napisane *odpowiedź*. I tak właśnei można komentować do woli
19.06.2006 :: 16:12 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

notkę już komentowałam, więc tak poprostu sobie potworzę
19.06.2006 :: 16:11 :: clm213.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Witaj Kwiatku
18.06.2006 :: 21:43 :: ckc19.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nawet nie pamiętam, że w tym konkursie brałam udział... :) No kochani - na mnie niech wędrują wasze głosy, hehe. Joke. Róbcie co chcecie. Peace.
18.06.2006 :: 21:24 :: djx227.neoplus.adsl.tpnet.pl

www.swiat-blond

Dostałaś się do drugiego etapu konkursu na naj bloga na www.swiat-blondyny.blog.onet.pl Głosuj na siebie i zachęcaj innych do głosowania. Powodzenia!
18.06.2006 :: 06:09 :: ckq154.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Zarwałam noc i chcę wszystkich przeprosić za swoje nieodpowiedzialne zachowanie i mega wory pod pięknymi, zielonymi oczyma. To tyle. Pozdrawiam.
17.06.2006 :: 22:39 :: clo163.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Skorzystam z zaproszenia - w miarę możliwości oczywiście.
17.06.2006 :: 21:07 :: abvz45.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha.talk.pl

mam hasełko na blogu

hasło:@ możesz komentowac ile wlezie ;P
17.06.2006 :: 20:48 :: cmb51.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Może uda mi się cię zaszczycić w najbliższej przyszłości pięciominutowej.
17.06.2006 :: 20:21 :: cmh150.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipka

Dzięki,że jestem wpisana na twojej liście pod postacią ,,3'-nie wiem skąd wiedziałaś,ale bardzo lubie tą liczbe:D
A wogóle to zapraszam na bloga
http://l-i-p-e-k.mylog.pl i ten drugi za...no wiesz...
17.06.2006 :: 15:28 :: cma80.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

I tu jest właśnie martwy punkt, który nas różni. Realni ludzie są ode mnie zbyt daleko. Natomiast ja uważam go za jak najbardziej nieosiągalnego i genialnego.
17.06.2006 :: 15:16 :: dfj153.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

ja nie przecze, bo swoje zdanie o johnie mam :)
ale ja jestem zwolenniczka obsesji na punkcie ludzi bardziej... realnych
17.06.2006 :: 14:03 :: cma80.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Tym razem jest to jednak zdrowa obsesja. Achy i ochy - owszem. Ale on naprawdę jest kimś.
17.06.2006 :: 14:02 :: cks88.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Nimrodelko John to jest maz Ewy ... :)
17.06.2006 :: 12:46 :: dfj153.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

hm
coś mi sie zadje ze ty masz coraz większą obsesję na punkcie tego pana, co??:>
17.06.2006 :: 11:55 :: cks88.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

no to madrala znajdz mi takie mezczyzne dla mnie... :) jestem ciekawa propozycji....hehe :D
17.06.2006 :: 00:01 :: ckq150.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

To już wyjaśnione!

I nie odbierzesz mi go! Nawet nie ma mowy! Nie pozwolę! :/
16.06.2006 :: 21:47 :: clg23.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

a mnie zabrac nie mogłas Ewo ? :/
16.06.2006 :: 15:35 :: cmm160.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Magdo - na koncercie było świetnie. Spodziewałam się lekkiego rozczarowania bo w sumie tylko wokalista został ten sam, ale w gruncie rzeczy brzmieli jak stare, dobre Guns *n* Roses!!! Bawiłam się świetnie, wyskakałam się nieco... staliśmy dość daleko od sceny, ale wszystko widziałam na telebimach. Axl (wokalista) wyskakał się mimo wieku i strasznie się wydzierał (jak to on). W ogóle mimo dawnej awersji do Polaków - dziękował wszystkim za przybycie i w ogóle atmosfera była świetna... żałuje, że sobie tylko tej koszulki nie kupiłam bo bym poszpanowała w poniedziałek w szkole ;P ... Kurcze, poszłabym jeszcze raz. Chłopcy dali ognia...
16.06.2006 :: 13:55 :: absf233.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha

Jejciu jak ja w ogule przczytałam TĄ DŁUGAŚNĄ NOTKĘ?? heheehehe:] Dawno tu nie wchodziłam.... O nie znowu mi sie komp kiełbasi nie długo chyba zrobie sobie formata. Jejciu co dzisaiaj za dzień słońce tak świeci że juz nie mogę! I jeszcze na dodatek jestem taka przygnębiona i chce mie się SPAAAAAAAAĆ! Jejciu jaki mój kot jest leniwy właśnie polozył mi się na myszke i nie mogę kurcze wysłac ci tego komentarza... a co ja z resztą ....

Dobra juz po wszystkim kot poszedł na .... monitor...

- Kurcze nie łap tego kursora!!!!


Wejdź i mi daj komcia - www.olecha.talk.pl

16.06.2006 :: 13:52 :: absf233.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha

Jejciu jak ja w ogule przczytałam TĄ DŁUGAŚNĄ NOTKĘ?? heheehehe:] Dawno tu nie wchodziłam.... O nie znowu mi sie komp kiełbasi nie długo chyba zrobie sobie formata. Jejciu co dzisaiaj za dzień słońce tak świeci że juz nie mogę! I jeszcze na dodatek jestem taka przygnębiona i chce mie się SPAAAAAAAAĆ! Jejciu jaki mój kot jest leniwy właśnie polozył mi się na myszke i nie mogę kurcze wysłac ci tego komentarza... a co ja z resztą ....

Dobra juz po wszystkim kot poszedł na .... monitor...

- Kurcze nie łap tego kursora!!!!


16.06.2006 :: 13:03 :: alfa.pai.net.pl

darklight

hej!! thx za komenty. nie mam za bardzo czasu, ale jak napiszę nową notkę to dam znać... buziaki :*
16.06.2006 :: 13:00 :: ckn6.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Anthony wyszedł najlepiej...:) a jak było na tym koncercie ?? opowiadaj albo tu na blogu, albo na Kulcie albo na gg :)
16.06.2006 :: 09:33 :: clb134.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jak to ujęła Oliwia, zanim jeszcze zaczęłam obrysowywać kontur twarzy... *Jak Anthony to wygląda najbardziej... Anthony*. Bez komentarza ;).

Dzięki za komentarze.
15.06.2006 :: 23:15 :: ckf244.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

a juz wiem ktory :) wypadło mi z głowy ze tak to ujme...ale najlepiej wyszedł Antony :)
15.06.2006 :: 23:13 :: ckf244.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

moze mi ktos powie o jaki rysunek chodzi bo ja nie kapuje...:/ a tak ogołem to nie wiedziałam ze mnie tak bardzo lubisz...:)
15.06.2006 :: 20:35 :: host-ip2-24.crowley.pl

Wiszka

No coz dyiekuje za komenciki na moim blogu i juz tak wlasciwie powrocilam do zdrowia...no i moye jeszcze dodam ze widzialam rysunek....cool w jednym slowie pozdro :*
15.06.2006 :: 18:42 :: ckq32.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Oj, Magdo, Magdo... swojego nie zamieszczę bo mimo wszystko jest mało reprezentacyjne ;> ... Musisz być cierpliwa.
15.06.2006 :: 18:19 :: ckz247.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

heh....zdjecie fajne ale mogłaś zamiescic swoje zdjecie te ktore ja Ci cyknełam....:) a Aneta wogole nie komentuje mojego bloga...jest mi przykro...:(
15.06.2006 :: 17:51 :: ckq32.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Mam wielką ochotę, ale to dopiero za jakiś czas. Dzięki za taką ilość komentarzy! Cieszę się, że podobała ci się ponadczasowa solówka Flea :) uważam, że ta piosenka jest rozbrajająca! ;) ... Rysunek jak rysunek, takie tam bazgroły... hehehe. Postaram się zajrzeć na wasze blogi, ale na razie uciekam do Tamriel. Buziaki! :*
15.06.2006 :: 17:06 :: ckc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

to 3m się chwilowo :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
15.06.2006 :: 17:05 :: ckc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

wiem pisze się *looknij*
15.06.2006 :: 17:05 :: ckc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

zawsze robisz to w najmieniej spodziewanym momencie A tak swoją drogą to jeśli masz ochotę *luknij* na truskawkowe myśli
15.06.2006 :: 17:03 :: ckc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

i... koniec... koniec notki! Ewka jak mogłaś tak szybko skończyć??
15.06.2006 :: 17:02 :: ckc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

i obejrzałam Twoje dzieło z bodajrze lekcji hiszpańskiego, wnioskując pod podpisie jestem zachwycona
15.06.2006 :: 17:02 :: ckc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

obejrzałam zdjęcie wklejone w notce swoją drogą *kofffane*
15.06.2006 :: 16:59 :: ckc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

obejrzałam Flea*e Solo (dobrze odmieniłam??) i jestem uśmiechnięta *od ucha do ucha*
15.06.2006 :: 16:57 :: ckc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

ale i tak końca mojej dzisiejszej wizyty jeszcze nie widzę a ty?
15.06.2006 :: 16:57 :: ckc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

tyle myśli tu zawarłaś... tyle uczuć... zkręty... miłość do RHCP a w szczególności John*a oj... gdybym chciała skomentować każde słowo nie skończyłabym nigdy...
15.06.2006 :: 16:55 :: ckc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

ale nie o tym, nie o tym i jeszcze raz nie o tym mi pisać!
15.06.2006 :: 16:53 :: ckc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Witaj kochana ostatnio strasznie zaniedbuję pisanie w jakikolwiek sposób... wczoraj udało mi się opublikować jeden z moich wierszy na truskawkowych myślach
15.06.2006 :: 16:49 :: clm13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Ale zostaje przy tym-bo ciekawyThe End komentazr nr 5
15.06.2006 :: 16:48 :: clm13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Oczęta...jeszcze jak tak se szperałam w necie to przychdziły mi różne pomysły.Komentazr nr 4
15.06.2006 :: 16:47 :: clm13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Wpadnij do mnie na bloga,świeża notka www.po-sladach-zapomnienia.blog.pl komentarz nr 3
15.06.2006 :: 16:45 :: clm13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Czemu nie robisz żadnych konkursów zagadek itd?Komentarz nr 2
15.06.2006 :: 16:44 :: clm13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

spoko,spoko-no oto mniej więcej mi chodziKoment nr 1
15.06.2006 :: 14:06 :: ckw176.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Oj Lipo... ty to zawsze tak z grubej rury... subtelna wypowiedź tego zdjęcia to: *Odpierdolcie się wszyscy* (tu cytat) i nie ma potrzeby doszukiwania się drugiego dna :P ... Choć z drugiej strony ja na tej fotce rozgryzłam Johna w try mi ga...!
15.06.2006 :: 13:27 :: clm13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Hee...oby...nie lubie czytac takich rzeczy.Kiedyś weszłam stornie o morderstwach i Rany ratuj się kto może
Nie wchodz na takie strony
15.06.2006 :: 13:26 :: clm13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

No a zdjęcie....hhm...jakby tu....powiedzieć....troche zboczeone?...pokazując fucka i trzymając się lewą ręką za .....czując swobode i lekki powiew wiatru<hehe>jakby tu ując w jedenym słowie?,,wspaniałe''heheh
15.06.2006 :: 13:26 :: ckw176.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Pewnie przez akcję z cyrklem. Ale to naprawdę było przypadkiem. Do poniedziałku się zagoi, spokojonie...
15.06.2006 :: 13:24 :: clm13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Ta praca w rzeczywiustości jest ładniejsza.A tak preopo dotrwałam do końca.Naszczęście wszystko się dobrze skączyło...Ale nie wiem czemu od tego wszystkiego mnie lewa ręka przy żyłach zabolała
15.06.2006 :: 13:19 :: clm13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Ratuj mnie Boże mój,bo zaraz zemdleje,już nawet do końca obawiam się przeczytać,jak doszłam do momentu cyrkla....Takie rzeczy pisz z wykrzykniekiem,bo wyjade do wariatkowa ..i z tamtąd bede pisała komentarze
15.06.2006 :: 12:25 :: 82.160.33.66

Angela

siemanko.zgadzam się z Edzią :super zdjęcie
pozdro i wpadnij na www.angelus.talk.pl:*
15.06.2006 :: 10:14 :: ckw176.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Zwykle niewinny John Frusciante pokazał na tej fotce pazurki. No dobra, przemawia w sposób prosty: *fuck you*. Ale i tak uważam to zdjęcie za urocze ;> ...
15.06.2006 :: 08:43 :: cle68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Edzia

nie wiem co pisac, wiec krotko : POZDRO :*:*:*
15.06.2006 :: 08:42 :: cle68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Edzia

nie no supcio zdjecie :D :D;] :*
Talk.pl :: Wróć