OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Cóż, tak bardzo chciałabym oznajmić światu, że nic... ABSOLUTNIE... nic się nie zmienia. I zrobię to. O tak! Dziś staram się przeplatać cytaty z codziennością dnia. Nie wiem na ile mi się to uda, ale spróbuje. Mam marne pojęcie o tym co dzieje się wokół, pomagam sobie przysywajać to co najprostsze poprzez znajomość podstaw, na których opierają się moje ulubione dzieła. To chyba proste, prawda? Często powtarzam, że *Music is my aeroplane*. I pewnie mam racje. Nic nie dostarcza mi takich wrażeń jak twórczość śpiewana i grana. Ha! To cudowne! Po prostu cudowne! Teraz spoglądam z góry na życie... *Doprawdy nie wiem jakim cudem taki tłum wlazł tu ... Ja-grzecznie w środku tej zbieraniny chorej*. Łona - you*re my hero. Człowiek niezwykły. *Nie pamięta nikt dokąd
Ale pasażerów ogół... Chciałby żeby szybciej jechał ten autobus choć ... Żeby zwolnić niektórzy mają pokusę a ... Wszyscy jedziemy tym samym autobusem...*.
Myślę sobie, tak bez powodu... o wszystkim po trochu. Owszem - zaprzeczałam *przyziemności*, ale odcinek nr 100000000000, musi być... nie wiem, który to już raz zwracam się do was... ot tak, z własnej, nieprzymuszonej woli. Nie mając nawet gwarancji, że ktokolwiek przeczyta moje wywody. Ha. Chcę mi się śmiać. Tak po prostu... bez powodu. Czuję, że czegoś mi brakuje. Poważnie! Nie pisałabym tego, gdyby nie było tak naprawdę...

Jest dawno, dawno temu. Siedzimy zamknięci w pomieszczeniu,
do którego nas nie wiadzieć czemu, nie wiadomo kto przeniósł.

No właśnie. Ktoś nas tu rzucił. Jak jakieś pieprzone MTV, że ja niby bredzę? JA?! Słucham Łony. Nie wiem czemu... nie robiłam tego od miesięcy i chyba dopadło mnie żywe i nieuniknione zboczenie a propos jego tekstów.

To jeszcze wbrew pozorom nie koniec, albowiem pewien głębszy sens ma cała ta opowieść! Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!

Każdy ma prywatnego Wiesława Jarząbka. A to pewnie był Wacław... AHA! Teraz już wszystko jasne. Zaczęła się szkoła. *My tracimy dystans i pierdoli nam się łepetynach* - racja, racja. Dlaczego nigdy nie potrafiłam (i nadal nie potrafię) ufać? Zbiór moich pełnych nostalgii myśli jest jak gąbka... wciąż wchłania nowe mądrości... i to jest zarówno przerażające jak i motywujące.

*...i tu zaczynają się jaja!
bo z piskiem opon wywołującym ból zębów
zatrzymuje się przede mną oto lśniące BMW
zza przyciemnionej szyby łysy Dżorcz spogląda złowrogo
myślę "Boże czyżbym długi miał u kogoś?
komu jestem krewien?" tracę nerwy w domysłach
"może Webber? eee Webber by go raczej nie przysłał
więc może ktoś wreszcie poczuł się dotknięty
wnioskiem wysnutym zręcznie z którejś mojej puenty
może to już czas że znaleźli mnie ci którym nie sprzyjam?
może to bojówkarz Radia Maryja?...*

Zastanawiam się, tak nagle i nieoczekiwanie... czy nie otworzyć okna? Spojrzeć na ten świat, krzyknąć coś niecenzuralnego i roześmiać się w twarz, tym, którzy postanowią zaprotestować. To była by przyjemna... dosyć intrygująca odmiana. Nie miesza mi się w głowie. Wciąż nad sobą panuje! Lubię rozsądnie opracować plan działania. Wspominałam, że po raz setny już chyba czytam *Ubika*?...
Pewnie tak.

*...żeby dobrze więź z słuchaczem umacniać
przypierdol mikrofonem o wzmacniacz
to robi wrażenie a nie trzeba przy tym myśleć
wziąwszy pod uwagę jak z twoją twórczą myślą dziś jest...*

Uznałam, że podsumowanie polskiej sceny muzycznej, w obliczu minionego festiwalu Sopot 2006 jest ... cóż, konieczność takowego jest namacalnie obecna i potrzebna. A czy powyższe nie mówi aż zbyt wiele. Dobrzy ludzie, chrześcijanie, zwracam się do was pełna wiary... Skończcie z tym shitem.

*...a więc szłem tak, a wysiłek już odebrał mnie głos
oni tam, ja tu, a między nami ta odległość
swoją drogą dziesięć kilometrów przejść bezwiednie
wiem że to biedne, ale szłem ... kurwa ... SZEDŁEM!!!...*

Poprawność ortograficzna - zachowana być musi! Bezwzględnie. Zachęcam do zapoznania się z twórczością pana Adasia (Łony, znaczy się). Artysta. Co z tego, że wulgarny? Co z tego, że to hip hop? Nie cierpię hip hopu! Ale Łona to Łona!

*Czas odnotować ten fakt przykry
przywykliśmy do rzeczy absolutnie niezwykłych
by mieć jasność, świat co raz nie da się wyjaśnić
nie dziwi nas to, bo nie dziwi już nas nic*

Właśnie dlatego. Właśnie dlatego. Ta notka to hołd dla niezwykłości. Naprawdę. Wszystkie łonowe, *chujowe* bity.



*Wczoraj Bóg zadzwonił do mnie
-Przekaż wszystkim że najwyższy czas oprzytomnieć
Mówię: nie da rady (co?) Boże przecież znasz to
Nie da rady to już za daleko zaszło*

Inność jest makabrycznie najlepsza. A cała ta makabra polega na inności. Chora zależność między wszystkim co nas otacza jest zbyt przerażająca... Koniec, koniec. Ewidentny KONIEC czeka! Już niedługo...

Kwiat/Kaileena_Farah/Lady Psycho Sexy



Ps. Obiecałam! Obiecałam! I jest! Najlepszy, najbardziej utalentowany, błogosławiony i uroczy gitarzysta na świecie! Chyba nie muszę nawet pisać nazwiska...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.09.2006 :: 16:16 :: cla253.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Zaraz się tam pojawię.
Amen.
Odsyłam do nowej notki.
22.09.2006 :: 15:08 :: clq108.neoplus.adsl.tpnet.pl

LAdy Nira

widze ale u mnie jak widze ciebie nie ma na blogu... idz ty farmazonie!!
21.09.2006 :: 20:46 :: clm133.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nowa notka już jest :D
21.09.2006 :: 17:18 :: clm133.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Pewnie, że zostawie, ale do tego czasu musisz być cierpliwa... i donieść mi foty!!! /// :D
21.09.2006 :: 09:02 :: ckb92.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

Fotki ci dostarcze i to szybko, byc moze juz niebawem czekaj cierpliwie kochana :) a co do TEJ sprawy to ciesze sie ze juz ci lepiej! ciesze sie tez ze jestes dzisiaj w szkole... wiem ze tylko na probie ale ciesze sie bo teskniłam za twoja obecnoscia jak ci to juz napisałam na gg. i dziekuje za komenta na blogu. mam nadzieje ze zostawisz mi jeszcze kilka :P
20.09.2006 :: 14:59 :: cko162.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Obiecuje, obiecuje... Ale teraz sprawa priorytetowa - ja się Ciebie zapytuje, Droga Magdaleno, kiedy mi te fotki dostarczysz, co?? Ja się ich już nie mogę doczekać!!! Proszę Cię - nie karz mi cierpieć!!!!!! :P
Ps. A po TEJ sprawie jakoś się pozbierałam. Teraz mi duuuużo lepiej. Dzięki...
19.09.2006 :: 22:54 :: cjx101.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

a poprawiny dlatego ze nie było pełnego składu, a niebawem moze ja sie zbolizuje i zorganizuje jakies spotkanko kto wie :) moze... moze :) ale bedziecie mi musiały pomoc! a wogole nie chcac nic mowic wypowiedz sie Kailuś ma moim gronie, i zagosc na moim blogu bo puki co swieci pustkami... :(
19.09.2006 :: 22:53 :: cjx101.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

Kaila wiem dlaczego czujesz sie beznadziejnie, ale nie łam sie ja jestem z Toba. Ułozy sie w tej sprawie. a co do przyjecia u Ciebie imprezy były zawsze fajne i nie łam sie bo było fajnie :) zrobimy te poprawiny i bedzie git i głowka do gory kochana :)
19.09.2006 :: 15:54 :: clh68.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nie wiem... to powinni goście ocenić. Ale niezależnie od tego... ja... teraz... czuję się beznadziejnie... :/
17.09.2006 :: 17:35 :: ckb231.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Dlaczego stwierdziłaś, że nie wypali? Było źle?
17.09.2006 :: 14:50 :: staticline690.toya.net.pl

darklight

u mnie nareszcie new nocia... zapraszam
16.09.2006 :: 14:19 :: cle25.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Anetko... strasznie żałuje, że cię nie będzie... :( Zresztą - mam przeczucie, że to przyjęcie się nie uda. Jak każde u mnie :/ ...
16.09.2006 :: 09:53 :: cku73.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

No chociaż dałaś znak życia! :*
15.09.2006 :: 22:49 :: ckc81.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Spokojnie dziewczyny. Już mi lepiej. Nie ma sensu tego roztrząsać. Spróbuje jakoś wytłumaczyć o co chodzi w nowej notce...
15.09.2006 :: 20:17 :: cls120.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Ja się z Meg zgadzam... Ewuś nie wiem co się dzieje, ale jakbyś chciała pogadać to powiedz...
14.09.2006 :: 20:10 :: clv185.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

Oan była na gg ale ja wcieło nie chce z nikim gadac... ;( Ewuś nie wiem co sie stało, nie wnikam, moze mi powiesz moze nie. Ale wiedz ze na mnie zawsze mozesz liczyc!
13.09.2006 :: 15:51 :: cln52.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Hahaha!!! My tu Meg panujemy i piszemy, a Ewki jak nie było tak nie ma! Gdzie też ona się podziewa?
12.09.2006 :: 22:45 :: clc196.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

do tego dochodzi dzisiejszy bieg i basenik ;]
12.09.2006 :: 15:38 :: clm2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

i wf rlz!! :D szczegolnie Wasze miny !! :D
12.09.2006 :: 15:37 :: clm2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

a wasza lekcja polaka była.... hmmm... very interesting :D szkoda ze nie siedziałam za Wami lub przed Wami :D
12.09.2006 :: 15:33 :: clm2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

tz widziałaś mnie juz w szkołce :D
12.09.2006 :: 15:07 :: clm2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

ja tez powracam zreszta jak sama widzisz :)
11.09.2006 :: 17:01 :: ckm5.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Jestem pod wielkim wrażeniem cytatów, które tu umieściłaś...

**...i tu zaczynają się jaja!
bo z piskiem opon wywołującym ból zębów
zatrzymuje się przede mną oto lśniące BMW (...)*

boskie po prostu!

*...a więc szłem tak, a wysiłek już odebrał mnie głos
oni tam, ja tu, a między nami ta odległość
swoją drogą dziesięć kilometrów przejść bezwiednie
wiem że to biedne, ale szłem ... kurwa ... SZEDŁEM!!!...*

takie codzienne... rzeczywiste, a jednocześnie tak przenośne...

*Czas odnotować ten fakt przykry
przywykliśmy do rzeczy absolutnie niezwykłych
by mieć jasność, świat co raz nie da się wyjaśnić
nie dziwi nas to, bo nie dziwi już nas nic*

nie wiem czy coś dziwi czy nie... to raczej sprawa punktu widzenia...

*Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!*

potraktuję jako przestrogę na przyszłość

Aczkolwiek tym zdaniem ta notka podbiła me serce dobitnie, do końca, na wieki
11.09.2006 :: 16:56 :: ckm5.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

A zauważyłąś, że się bardzo rozpisałam? To pewnie, żeby nadrobić zaległe słowa... Tak mało ich było z mojej strony... prawie brak... żałuję po tosze... ale cóż... każdy ma jakiś okres, gdy musi się oderwać... ja miałam... ale wracam... co już wiesz, więc nie będę nudzić po raz kolejny
11.09.2006 :: 16:55 :: ckm5.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Ha! Dawno mnie nie było, ale wracam... jak zawsze... niczym bumerang... jakbym była uwiazana na niewidzialnej nitce... czsami ten sznurek mnie dusi i wtedy muszę przybiec spowrotem... nie uważam tego za zdrowe, ale mój mózg potrzebuje czasami takiej odmiany, tej niecodzienności...
10.09.2006 :: 15:02 :: staticline690.toya.net.pl

darklight

sorki że nie piszę notek ale nie mam za bardzo na to czasu. ale tak poza tym to w szkole fajnie... mam dla Ciebie stronkę http://www.youtube.com/watch?v=IhvCAnFY4JQ&mode=related&search koniecznie zobacz buziaki
09.09.2006 :: 16:42 :: cln27.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Interesująca nota
08.09.2006 :: 16:40 :: ckw224.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Zwrot *demon seksu*, jaki stosuje względem siebie (:D) nie ma nic wspólnego z Johnem akurat... to tak dla sprostowania... Aha, Meg. Nie zapomnij o *In Absentia* na poniedziałek dla mnie!
08.09.2006 :: 16:01 :: cmq59.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

a ja siedze w domu... pojawiłam sie a ciebie dalej nie ma...
08.09.2006 :: 16:00 :: cmq59.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

heh... ale jednak Fru to jest ... jak to TY ujmujesz *demon seksu* :D :D :D :D
08.09.2006 :: 15:59 :: cmq59.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

nie pojechałam jednak do kina... mam nadzieje ze dobrze zrobiłam... :(
08.09.2006 :: 15:58 :: cmq59.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

hehe wreszcie sie pojawiam... :) przepraszam ze nie było mnie tak długo ale byłam chora i nie czytałam blogów- nic :/ ale co tam wracam :) i zostawiam slady :D
07.09.2006 :: 22:50 :: ckt69.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nimrodelko! :) Przecież obiecałam Johna :D Obiecałam powrót do dawnych przyzwyczajeń, tradycji...
Jessi - dzięki ;) ... I dobrze, że przynajmniej ty przyznajesz mi racje XD Yeah xD !!!
07.09.2006 :: 21:41 :: as90.internetdsl.tpnet.pl

Jessi

Super nowa notka...!;-) A z tym że Frusciante jest najlepszym gitarzystą i gościem na świecie zgadzam się w 100% a moze i nawet więcej! Pozdro;-)
07.09.2006 :: 21:12 :: dfz117.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

i znow frusciante ;)
07.09.2006 :: 20:50 :: ckt69.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Udało ci się ;) Witaj, Korniku, drogi!
07.09.2006 :: 16:22 :: bzr74.internetdsl.tpnet.pl

kornik

hmm czyżbym dzisiaj była pierwsza??
Talk.pl :: Wróć