OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Zachciało mi się pisać o sensie życia. Jaki by on nie był to jednak istnieje. Może dla każdego inny???? To by było ciekawe, a jednocześnie chyba najbardziej racjonalne ze wszystkiego. A...myślałam sobie nawet kiedyś, że skoro nie widać końca korytarza to nie długo przyjdzie człowiekowi dać nura w glebe. I koniec. The end. Chyba było by spox, co nie???? Może ja za bardzo się przejmuje całym życiem. Staram się by wszystko było ok, a inni i tak mnie ignorują. To okropne...buuuuuuuu!!! Płakać mi się chcę. Może powinnam trochę z mienić podejście do tego pamiętnika??? w końcu ma opisywać moje (MOJE) życie, sukcesy, porażki....Nie mam zadania.
Wasz-
Kwiatek

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.01.2005 :: 18:08 :: aab10.internetdsl.tpnet.pl

marta

napisałaś do mnie komcia wiesz ja niewiem jak napisać o sobie te roózne linki itp help mee
29.01.2005 :: 16:46 :: ax114.internetdsl.tpnet.pl

nobody

wiesz..
29.01.2005 :: 16:33 :: gw1-dg.idc.inmedia.pl

claudia

Dzienki za komcia Masz fajowego bloczka ja narazie kombinuj aby ten na talk wygladal jakos..ale zapraszam juz teraz do komentowania http://claudia.talk.pl Pozddrfóka Trzym siem
29.01.2005 :: 14:00 :: host-62-141-235-139.gorzow.mm.pl

czochrun

dzieki za komentarz... ale..? piszesz swoj pamietnik bo ktos go czyta? zbyt racjonalne. zaszalej napisz dla siebie dla swoich dzieci:P wiesz krew z krwi...
Talk.pl :: Wróć