OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Cze
Właśnie wróciłam od babci i świat wydaje mi się bardziej kolorowy pomimo tego, że za oknem ciemno jak w d... z murzyna Skorzystałam z okazji i wykąpałam się u babci, która ma zajefajną łazienkę...!!! teraz mam spokój, zakładam tylko piżamę, jakiś film obejrzę (dziwne co nie???) A potem pójdę lulki pa... Moja młodsza siora bije rekordy w mówieniu "mama". Chyba żadne dziecko na świecie nie mówi tak dużo...oprócz tego rozmyślania minęły. Co do marty - napisz jaki masz swój adres bo zapomniałam - autentyczne sorki!!!
A co myślicie o tym, że bym się zakochała???? Zima to romanytczna pora roku w końcu - nikt by się nie dziwił chyba. Ja jednak stram się unikać płci przeciwnej w moim najbliższym otoczeniu, które w wydaje się delikatnie mówiąc...sfermentowane. Może po prostu jestem zbytnio wymagająca, a moje idełay określiłam zbyt dosadnie???...Już po jutrze do szkoły... To wstrętne! Ferie jeszcze daleko...dlaczego?! Teraz siedzę sama w swoim pokoju. Nikt by nawet nie usłyszał kiedy z szafy wyszedłby psychopatyczny morderca i mnie zamordował. Pełno krwi, a jednocześnie taka ignorancja. Błagam was - ostrzeżcie mnie przed nieuniknionym!!!
Wasz-
Kwiatek

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.01.2005 :: 16:29 :: fojt.wnc.katowice.pl

werisa91

No to tak jak chciałaś...wpisuje ci sie i zostawiam śladzik;)
Wpadnij jeszcze kiedyś do mnie;)
30.01.2005 :: 14:58 :: debica-217.75.53.20.debica53.ptc.pl

isia93

ale ty duzo piszesz nie chcialo mi sie czytac aha no wiesz zakochalam sie w chlopaku ;d;d
masz nr gg to mi daj komentaza
isia93
30.01.2005 :: 14:35 :: ala211.neoplus.adsl.tpnet.pl

wampirek

Dzieki za koment i licze, że jeszcze mnie odwiedzisz.
pozdraiwm. pap
30.01.2005 :: 09:42 :: 2-alpha.elwico.pl

kochanaziuteczk

hej fajny blog.zapraszam do mnie kochanaziuteczka.blog.onet.pl =)
Talk.pl :: Wróć