09.02.2005 :: 16:53
Miałam dziś wenę. Twórczość i te sprawy...Nie chwaląc się - nie są mi obce . Oczywiście każdy może tak sobie powiedzieć, ale...JA MA PRAWO. Nie mam kontaktu z nikim z klasy. Nudno się robi w moim pokoju siedzi pół rodziny. Jest zabawnie. Chyba zaraz odrwę się od kompa i poczytam coś. Tak, tak...Literatura to mój drugi konik po filamach (:love3... Za oknem robi się szaro chodź rodzinka rozpaliła chyba wszystkie światła w moim pokoju. Czy oni nie wiedzą, że ja zarażam?! Chciałabym sobie jakiś film obejrzeć...a nie...miałam czytać. Mam jakieś rozdwojenie jaźni, czy co? Sama nie wiem. Po lewej wisi mapa Europy i sobie tak na nią lukam tęsknie. Kiedy do cholery te wakacje?!! Widzę Włochy...Kocham Włochy. Są wspaniałe, cudowne i takie ulotne...magiczne. Kto był ten mnie zruzumie bo tak prosto nie da się opowiedzieć. W każdym razie od rana nic tylko jakieś horrory mi się czają przed oczami. W TV leci "M jak Miłość". Jakby coś to jestem na lekach więc nie miejcie pretensji, że pisze od rzeczy... Buziaki. Kwiatek Ps. I dajcie komenty!!!!