OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Trudno powiedzieć jak minęły Walentynki. Te miłosne uniesienia, prezenciki, czekoladki i buziaki... To w ogóle nie tyczy się rzeczywistości. Oczywiście - bajka może zdarzyć się i w życiu, ale tak na serio to żaden związek NIE MOżE być idealny. Po prostu nie może. To nigdy nie spełnia się tak...do końca.
Przyjechał do mnie mój brat. Co robimy? Mieliśmy dziś jechać do kina na Blade: Mroczna Trójca. Ale nie wyjdzie (może dopiero w sobotę). Sprawa wygląda tak - dziś w nocy moja siostrzyczka o mało co się nie udusiła i wylądowała w szpitalu z wenflonem w ręcę. Podają jej dożylnie antybiotyk... Cholera (tu przemawia przeze mnie stres)...To ma być mój pamiętnik tak więc pisze o swoich odczuciach (to trudne). We wtorek byłam jeszcze u Elvisa, ale już następnego dnia wyjechała do Wrocławia (czy to nie wredne). Mam nadzieje, że z moją siostrą wszystko w porządku...Tak szczerze to się o nią boję.
A ze spraw mniej ważnych? Nie mogłam dziś spać. Dlaczego? Mój brat namówił mnie i wczoraj wieczorem oglądaliśmy horror-Ukryty Wymiar...
Boże! Ten film jest okropny, przerażający i kompletnie psychiczny! Polecam tylko tym, którzy chcą obejrzeć na serio krwisty i straszny horrorek... Ale na prawdę okropnie się bałam. I dlatego nie mogłam spać... Jezu...Co się w tym filmie działo - będę musiała pokazać Wiszowi... Ona bardzo...lubi się bać ...
Kwiatek

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.02.2005 :: 15:59 :: nat-mo2.aster.pl

cyrk.talk.pl

co rozumiesz przez idealny zwiazek?? Zwiazek zeby byl udany i satysfakcjonujacy nie musi byc idealny. Wystarczy odrobina dobrej woli, naprawde.
24.02.2005 :: 17:20 :: w3cache1.icm.edu.pl

Bunia

Konkurs na naj bloga już się zaczął !!! zachęcaj żerby na ciebie głosowli !!! bunia12i13.blog.onet.pl
23.02.2005 :: 15:15 :: bdl234.neoplus.adsl.tpnet.pl

love

Dzięki za komenta. Sorki, że tak długo nie pisałam, ale teraz właśnie będę ją pisała. Pa!
21.02.2005 :: 10:47 :: wk238.internetdsl.tpnet.pl

MoNiSiA

nie martw sie na pewno wyzdrowieje i to szybko !!!

co do horrorow to ja lubiesobie takie filmiki ogladac ale pozniej to strach w nocy spac bo kto wie czy cos nie wyskoczy spad luzka hehehe...

PoZdRoFfKa...:]
www.monisia1989.blog.pl

>>>MoNiSiA>>>
19.02.2005 :: 18:44 :: ui186.internetdsl.tpnet.pl

Nowonardzona


18.02.2005 :: 19:53 :: brq14.neoplus.adsl.tpnet.pl

paol13

:)
18.02.2005 :: 16:21 :: bcu137.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Zrobiłam do zaadoptowania kotka dla ciebie. Nazywa się Mateusz. Mam nadzieję że będzie mu u ciebie dobrze.
17.02.2005 :: 19:02 :: agx96.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha

Twój blogas jest oki!
17.02.2005 :: 19:01 :: agx96.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha

Twój blogas jest oki!
17.02.2005 :: 19:01 :: agx96.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha

Twój blogas jest oki!
17.02.2005 :: 19:00 :: agx96.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha

Nie martw się niektóre horrory są fajne!
A co do twojej siostrzyczki jest mi jej okropnie żal, bym nie chciała tak, ale mój kolega miał takie samo zdarzenie, że jego siostrzyczka się co oniemal udusiła i wszystko było oki, to znaczy z twoja siostrzyczka przerzyje !!

Mój blog jest dopiero rozpoczęty, a twój z poruwnaniem do mojego jest leprzy! To nie fair ( nie tak, że się na ciebie obrażam ale przeciesz to znaczy, ze ci zazdroszcze!)

Wejdź na mojego blogaska i zostaw coś po sobie!

Olka

P.S Trzymam kciuki za twoją siostrzyczkę!
17.02.2005 :: 12:52 :: dar169.neoplus.adsl.tpnet.pl

tercjuszek

Na moim blogu www.tercjuszek.talk.pl jest konkurs. Zgłoś sie bo to co teraz potrzebne masz! i masz ogromne szanse poinformuj kumpli o tym konkursie proszę!

Talk.pl :: Wróć