OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Ha, ha, ha... Poprzednia notka to był żart (nie bierzcie jej poważnie do siebie, choć autentyczne jest to, że uwielbiam tę grę). Poza tym właśnie się dziś przez nią wzruszyłam (!), a dlaczego? No cóż po prostu się skończyła I było (jest) mi żal. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy odwiedzają ten blogas - dzięki za komenty i wpisy do księgi. To tak na marginesie...A co się działo przez ten tydzień?? Po pierwsze nie pisałam - sorki, ale Prince...za bardzo mnie wciągnął w wir zawartych w nim wydarzeń. W szkole natomiast nie stało się nic wartego uwagi. No może oprócz wymarzonej czwóry z matmy...Tak - zdecydowanie upragnionej! Elvis znowu zachorowała (po cholerę ja to pisze?! W końcu to mój blog, a NIE jej...). Dobra, dobra... z dobroci serca i nudów. Muszę przyznać, że ten dzień zapowiadał się głupio, ale w zasadzie taki nie był. Rano poszłam na spacer z Maxem, a ponieważ zimno stało się nad wyraz dotkliwe przełamałam tylko na moment barierę niedotlenienia i wróciłam do domciu. Tu czekała mnie spora dawka muzy i oczywiście komputer (moje słońce, moje maleństwo i moje oczko w głowie). Czy ktoś myśli podobnie o jakiejś maszynie, he?!
Czuje się odtrącona przez wyroki losu - w moim życiu nic się nie dzieje. Nic a nic! To mnie powoli zaczyna przerażać - w końcu to nie zaczęło się wczoraj. To bardzo smutne i płakać mi się chcę wziąwszy pod uwagę (dodatkowo), iż skończyłam dziś największą przygodę mojego życia (od paru miesięcy, bo wcześniej było ich też kilka )...Oczywiście mowa o tej zajefajnej gierce. Poza tym pomijając sprawy przykre dla oczu i serca - nie polecam nikomu Blade: Mroczna Trójca. Kto na tym g..... był, ten zapewne przyzna mi rację, że nie warto wydać na to 16 zł (w Wawie szesnastu!!!).
Jezu...ja chcę znowu lata...życia pełną piersią!!! A teraz? Cóż na to zaradzić...czeka mnie pochrzaniona wegetacja...
Kwiatek

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.03.2005 :: 23:59 :: net-010.forweb.pl

diablica

zapraszam na konkurs na najładniejszego bloga.
mój adres
diablica
07.03.2005 :: 23:59 :: net-010.forweb.pl

diablica

zapraszam na konkurs na najładniejszego bloga.
mój adres
diablica
07.03.2005 :: 23:59 :: net-010.forweb.pl

diablica

zapraszam na konkurs na najładniejszego bloga.
mój adres
diablica
07.03.2005 :: 23:59 :: net-010.forweb.pl

diablica

zapraszam na konkurs na najładniejszego bloga.
mój adres
diablica
07.03.2005 :: 23:59 :: net-010.forweb.pl

diablica

zapraszam na konkurs na najładniejszego bloga.
mój adres
diablica
07.03.2005 :: 23:59 :: net-010.forweb.pl

diablica

zapraszam na konkurs na najładniejszego bloga.
mój adres
diablica
07.03.2005 :: 00:15 :: chello083144088176.chello.pl

szczesciara

hej! Nic się nie dzieje w Twoim życiu? Hmmm... no to musisz COŚ zrobić żeby się odmieniło... Nie ma rady, samo się nie zmieni:) Pozdrawiam!
Talk.pl :: Wróć