OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Uznałam, że warto o czymś napisać. O czymś, co tak głęboko zakorzeniło się w naszych sercach...Dla większości z młodych polaków Jan Paweł II - niezapominajmy jednak, że tak na prawdę Karol Wojtyła - jest pierwszym papieżem. Znaliśmy go od urodzenia. Był nam bliski i nadal będzie... Odczuwam pustkę. Zdaje sobie sprawę, że jest to dziwna sytuacja...Opisuje w końce własne uczucia! Wszak...nie każdy to potrafi, nie każdy ma odwagę! Ale to nie jest powód domu. Nie TERAZ. Ból. To właśnie odczuwam patrząc na relacje mediów i żałując tego, że nigdy nie widziałam tego wspaniałego człowieka. On...jest tak niedaleko. Bliżej niż kiedykolwiek pomimo, iż nie ma go wśród nas, wśród żywych. Mam jednak nadzieje, że nie cierpi. Tylko tyle mi pozostało. On sam powiedział nam jedno - nie lękajcie się. I nakazał nie popadać w smutek.
Tak...
Myślę, że szczególnie my - polacy - nie możemy egoistycznie myśleć o Janie Pawle II...On był przewodnikiem całego świata. Dziękujmy za to, nie zaś...Nie dawajmy po sobie poznać naszego żal. On pali...On pozostaje aczkolwiek my MUSIMY iść dalej. Nie można cały czas oglądać się za siebie.
To wielkie wydarzenie, nam wszystkim było pisane uczestniczyć w histrii. Prawdziwej.
Takiej jakiej nie ujrzymy w mediach...Jakiej nikt nie dostrzeże w oczach dzisiejszych ludzi... Prawda to potęga. Miłosierdzie...
To właśnie głosił nam Karol Wojtyła. Kierujmy się jego słowem!
Nie zapomnijmy o tym kim był. Co przekazywał nam przez 27 lat pontyfikatu. Powinniśmy dalej, przyłożyć wszelkich starań by nigdy - powtarzam NIGDY - nie kwestionowano tego co mówił nam papież. Idźmy przed siebie z nadzieją w sercach, jaką bez wątpienia pozostawił nam Jan Paweł II.
Kwiatek


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.04.2005 :: 16:05 :: azg191.neoplus.adsl.tpnet.pl

..:::Ana:::..

koma for you daj tez mi na http://blog.tenbit.pl/lulowa
05.04.2005 :: 13:30 :: rtr.straszyn.jpk.pl

nastka

szkoda ze odszedl ktos tak bliski naszym sercom ja naszczescie naleze do osob ktory mialy mozliwosc spotkac sie z nim za zycia ...
04.04.2005 :: 23:16 :: chello083144091180.chello.pl

szczesciara

To piekne co piszesz, a najważniejsze, że wypływa z srodka Ciebie... ja mam juz trochę dośc i źlemi jest teraz, nie tylko z powodu Jego smierci...
03.04.2005 :: 22:15 :: 195.136.67.222

Tamiczka

http://www.swiatlo-dla-papieza.prv.pl/ ! Zapraszam także do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i skomentuj :***
Talk.pl :: Wróć