OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Nie jestem przystosowana do domyślania się kto co pisze na moim blogu. Z resztą *nie ważne* chyba dobrze o tym wie. Mam jedno zastrzeżenie... Ja jestem happy?! Co to ma być?! Przesłuchanie??? Nie chcę być nie miła, szanuję twoje zdanie i komenta, ale z drugiej strony absolutnie się z tym nie zgadzam. Wszystko co dotyczy Oli to dla mnie przeszłość - nie rozumiesz (rozumiecie też może być mówiąc do szerszej publiczności...)? Zdaje sobie sprawę jak to musi wyglądać. Ale tak na prawdę pomyśl - mam usiąść i płakać? Łazić jak jakaś zjawa i do nikogo się nie odzywać? Trzymasz stronę Wiszowej, w porządku, ale pozwól mi mieć własną opinię. Mam takie samo prawo do przyjaźni jak ona. NIGDY jej nie izolowałam od innych. Jednak nie będę oskarżać Olki! To tak samo jej wina jak i moja i nie będę się usprawiedliwiwać!!! To, że mnie *zostawiła* już dawno mnie nie obchodzi. Pogodziłam się z myślą, że przez te wszystkie lata nic dla niej nie znaczyłam. Po prostu. Z wyrazami szacunku - Kwiatek

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.05.2005 :: 17:08 :: cif58.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aneta z 6a

Napewno wiesz kim jestem... Rozumiem o co ci chodziło w komentarzu... I nie przejmuj się... :-D
09.05.2005 :: 16:08 :: cit23.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja to rozumiem i mozesz miec własne *życie* przyjacielskie mam nadzieje, ze to nie chodzi o mnie, ze ja cos powiedziałam, jezeli tak sorry a blogus jest fajny!!!!!!!!! :))
07.05.2005 :: 19:47 :: bce112.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hej! Tu Ewcia! THX za komenta spoko blog jakby co to wal na gg (7901080) Wpadaj czasem na www.ewciaaa.talk.pl bo ja na pewno będę

BOOŚKA 4 YOU

(mam na blogu w linkach twój blogasek
07.05.2005 :: 19:46 :: bce112.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Hej! Tu Ewcia! THX za komenta spoko blog jakby co to wal na gg (7901080) Wpadaj czasem na www.ewciaaa.talk.pl bo ja na pewno będę

BOOŚKA 4 YOU
07.05.2005 :: 14:00 :: wk238.internetdsl.tpnet.pl

MoNiSiA

dlatego ja wlasnie nie mam przyjaciol wole miec dobrych znajomych niz przyjaciol dla ktorych nic nie znacze nie obchodze to trochu smutne ale lepiej miec oddanych kolegow...

PoZdRoFfKa...:*

dzieki za odwiedzinki i zapraszam czesciej

>>>MoNiSiA>>>
Talk.pl :: Wróć