OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Cóż, cni panowie i damy równie zacne...
To był dzień pełen wrażeń. Na szczęście typowo pozytywnych, chwalmy więc imię Pana . Ja, robaczek na ziemskim padole, spędziłam dziś miłe chwile w towarzystwie wspaniałym, nie powiem. W sumie ranek zaczął się nieprzyjemnie, a mieszkający w odrębie warszawskim mięli okazje się o tym przekonać. Deszczyk kropił, a ja krokiem żwawym i iście abstrakcyjnym ruszyłam do szkoły. Minęłam kilkanaście arcyciekawych lokacji i nie chwaląc się przybyłam (ze śpiewem na ustach i triumfem w sercu) do miejsca ustawki (wszak miałam tylko pół kilometra).
I wiecie, co?! Po tym wszystkim jak poświęciłam pół godziny z własnego życia - lekcje okazały się być tak samo codzienne jak...jak na przykład SER!!! (?)
Wiem, że plotę jakieś bzdury, ale prawda towarzyszy mym słowom... Ja tak bardzo chciałam jakiegoś urozmaicenia (pomijając fakt, że mamy piątek 13), iż... w końcu ubłagałam bóstwa obu światów (sama nie wiem jaki sens miał być zawarty w tym stwierdzeniu).
W ten uroczy dzień, gdy pogoda stała się wietrzna, acz niezwykle słoneczna - odwiedziła mnie najmniej spodziewana osoba. Mianowicie Kamera. Nie wiecie o kogo chodzi... Rozumiem. Nigdy o niej nie wspominałam, ale szczegóły nie są rzeczą priorytetową...
Kamera czyli po prostu Klaudia. Przyszła do mnie wcześnie więc było sporo czasu. Nie widziałyśmy się rok, miałyśmy o czym gadać. Możliwe, że i wy macie kogoś z kim rzadko się widujecie.
Z K. przyjaźniłam się od czwartej klasy. Nie sądziłam, że to tak dawno, że tak wiele się od tamtej pory wydarzyło...(ciekawiej opisane w poprzedniej notce). No, i cóż...
Zapoznałam ją z Elvisem (po...co...ja...to...pisze!!!) Jednym słowem dzionek okazał się tak kozacki, że...dobra tam, bez porównań!!!
Kwiatek

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.06.2005 :: 20:00 :: chz243.neoplus.adsl.tpnet.pl

Siemano, moze sie powtarzam ale mam nadzieje ze to czytasz czasami. Cieszy mnie to ze uznlas
05.06.2005 :: 12:41 :: xdsl-3015.walbrzych.dialog.net.pl

dejunia13

Elooo czego nie piszesz noTeK czekam na nowe!!
Trzymaj się paa
20.05.2005 :: 20:48 :: dgp239.neoplus.adsl.tpnet.pl

ocena

chcesz wiedziec, jaki jest twoj blog? zglos sie do jego oceny! www.ocena.talk.pl sedecznie zapraszam

20.05.2005 :: 17:41 :: dfo182.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Elcio!!! Dawno tu nie wpadałam ...sorcia...ale z tego co widze to ty tu też dawno byłaś! O moim blogu to jużem nie wspomnę...ale ja też lubie long notki, a zwłaszcza twoje (tylko ta moim zdaniem jest pogięta zdeczka ) ale to cio PAPAPAPATASY!!!
19.05.2005 :: 18:47 :: cih23.neoplus.adsl.tpnet.pl

Atena

Hej, Ziom!! Wiem, że zgadzamy się co do Wiszki, ale nie o to mi biega. Twój blogas jest supcio!!! wpadnij do mnie www.cosmoscool2.blog.onet.pl
14.05.2005 :: 21:33 :: xdsl-3015.walbrzych.dialog.net.pl

dejunia13

Świety blog,super notki długie i ok takie lubiee.
Będę wpadać tu częściej
Talk.pl :: Wróć