25.08.2005 :: 21:19
A teraz napiszę coś o swojej pasji :) Właściwie mam dwie miłości: piratów i Starożytną Persję. Nie wiem dlaczego, ale połączenie jest naprawdę zaskakujące :D To tak na marginesie... Dlaczego Persja??? Odpowiedź jest prosta: uwielbiam pewną grę. Uwielbiam to mało powiedziane: ja ją po prostu KOCHAM! Wiem. Możecie uznać, że jestem nieco... nienormalna, ale ta produkcja w całości zasługuje na moje nietuzinkowe uczucie :) Mowa mianowicie...(fanfary)...o *Prince of Persia*. W grę (jak to ładnie powiedziane...) wchodzą obie części. Polecam tym którzy się w to nie bawili :wink: Warto! Poniżej moja ulubiona postać, czyli Książe. Sami oceńcie... I jeszcze piraci. Dlaczego lubię morskie opowieści... :) To chyba oczywiste - sama kiedyś chciałam być korsarzem... :) (o czym zresztą było też w poprzedniej notce :)) Oprócz tego uwielbiam pirackie filmy! I te spod znaku *płaszcza i szpady*. Mój ulubiony to *Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły*... Sama nie wiem co w sobie ma, ale nie mogę się nigdy od niego oderwać! A pod spodem też najukoffffańsza postać: