OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Szkoła... Kto ją zrozumie??? Kto zrozumie ogólnie pojętą naukę...? Ale wstęp... Nie chcę oczywiście schodzić z toku swego jakże twórczego myślenia lecz spraw jest sporo... Po pierwsze: dziękuje wam serdecznie za wszystkie komenty! Miło mi, że je od was dostaje!
Następnie... a w sumie co ja tam będę przynudzać ...
Mam bardzo mało czasu na wchodzenie do netu i niestety pomimo moich starań nie zawsze jestem w stanie odpowiadać na wasze zaproszenia... Proszę nie gniewajcie się za to!
Szczególne dziex dla mojej imienniczki Ewci - za to, że często tutaj zagląda - buśka 4 you :*
Więc... zaczęło się... Tak mili państwo... Niestety rozpoczął się kolejny, jeszcze gorszy od poprzedniego, etap mojej nauki... Bla bla bla... Dziś spędziłam wewnątrz tych okropnych murów, aż osiem godzin! I tak codziennie! (oprócz piątków, wtedy mam TYLKO siedem lekcji...) Załamałam się po pierwszych dwóch...
Jakby na to nie patrzeć moja sytuacja jest straszliwa. I co najgorsze - znikąd pomocy. To oczywiście nie jest tak, że moja niewdzięczność wynika z jakiś tam urazów... Nie. Nie myślcie, że nie doceniam przyjaźni Elvisa... Ale to nie jest chyba to... Znacie może to uczucie?... Nie być pewnym własnych decyzji... Nie nawidzę wszystkich wątpliwości, a otaczają mnie zewsząd...
Jedyny jasny punkt - w sobotę do kina czcić moje urodzinki! Co prawda wypadają jedenastego, ale to sobota i postanowiłam umówić się z dziewczynami dzień wcześniej... Idziemy na film mojego ulubionego reżysera z moim ulubionych aktorem i w dodatku na podstawie książki jednego z moich ulubionych autorów Za dużo szczęścia naraz... Zainteresowanych informuje: to zacne trio to Burton Depp Dahl...
I jeszcze na dokładkę muza Elfmana... Cudnie! Jednak to jeszcze nie wszystko!...
Odczekam moment... Wdech i wydech. Wdech i wydech. Kurcze. Już mi nieco lepiej. Nie przygotujcie się wszakże na coś genialnego i w ogóle, ale zawsze lepiej zostawić to najlepsze na koniec
No już dobra... dobra... Nie będę trzymać dłużej w niepewności... Tylko chwila! Woda mi się zagotowała... Oki... Mam już herbatkę i teraz wszystko już można kontynuować...
A więc postanowiłam przytoczyć wam pewne zdarzenie, które miało miejsce dzisiejszego dnia w godzinach wczesno popołudniowych...
Idę sobie korytarzem (oczywiście w szkole) i nie uwierzycie kogo spotkałam... (no wiecie... nie umiem opowiadać bajek... wybaczcie...)
Moją starą koleżankę (w sumie naj przyjaciółkę!) Kamerę! Hahahahahahahahahahaha... To żadne zaskoczenie. Wiem. Ale przynajmniej notka jest nieco dłuuuuuższa...
W każdym razie to chyba dobrze - nie widziałyśmy się bardzo długo. Tęskniłam za nią bo świetnie się dogadujemy, a przecież widzimy bardzo rzadko...
Nie no nie wiem... Chyba wszystko to co chciałam napisać - napisałam. Pozdrófffffka dla was, którzy odwiedzacie mój blog!
Kwiat

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.09.2005 :: 14:33 :: dft33.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

=] POZDROX
08.09.2005 :: 20:35 :: talk.pl

marta

nooo, szablonik cudowny a tak jeszcze kilka słów do Twojego komentarza u mnie: więc:
bo to tak jest, że najpierw narzekamy na swoją klasę, a później, tak naprawdę okazuje się, że wszyscy są zajebiści i że nie możemy bez siebie żyć. wyjężdżam do Niemiec ale jest to wyjazd czysto naukowy (hehehe) tzw. wymiana. na pewno wiesz o co chodzi. w sumie to fajnie, bo można połączyć przyjemne z pożytecznym No dobra, zaraz dojdzie do tego, że wypiszę Ci tu komentarz Twojego komentarza aha, i jeszcze jedno: 40 godzin tygodniowo?! aaa. to gdzie Ty chodzisz? podziwiam Cię za wytrzymałość...:/
co do notki: no to widzę, że Ty równieżniedługo masz urodziny z tej okazji życzę Ci wszystkiego najlepszego (bla bla bla oklepane życzenia) no wiesz, często bywa tak, że spotykamy znajomych a tak przy okazji to fajnie, że masz przyjaciółkę w tej samej szkole.
ufff, ale się rozpisałam jeżeli doczytałaś do końca - dziękuję

pozdro:*
p.s. zapraszam do mnie
08.09.2005 :: 19:08 :: l-009.pai.net.pl

również wielkie thx za dodanie do linków. będę wpadać jak tylko będę mogła. pozdrawiam

08.09.2005 :: 18:48 :: dok4.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

siemka! odezwij się do mnie jak bedziesz miała GG
08.09.2005 :: 17:54 :: cim54.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Kochani... Tak coś mało tych komentarzyków...
07.09.2005 :: 08:46 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

ze względu na to że tak często u mnie jesteś dodaję cię do linków. pozdrawiam
06.09.2005 :: 17:07 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

szkoła nie jest znowu taka do końca zła... ale i tak tęsknię za wakacjami pozdraviasy
06.09.2005 :: 15:13 :: dfv115.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Ech, wspaniale! Jestem pierwsza w komentach! My the best psiapsióła mieszka daleko ode mnie a jeszcze teraz chodzi do innej szkoły no cóż... chyba mi to nie było dane nie możemy mieć chyba wszystkiego... ale mi by to wystarczyło! Tylko ją w szkole! No ale moze ktoś, ktoś kto tam na górze siedzi postanowił inaczej... Teraz jakoś mi sie tak jakoś dziwnie przypomniało - widziałaś Romea i Julie? Fajne :] bardzo mi sie podobało, choć to (tak pisało w gazecie) dla takzwanego pokolenia MTV Serrdecznie pozdrawiam cie Ewuniu! 3maj sie cieplutko!
Talk.pl :: Wróć