OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Dzisiaj coś bardzo tematycznego. Mianowicie: BURTON. Kto z was wie kim ten zacny człowiek jest??? Już wyjaśniam... Tim Burton jest moim ulubionym reżyserem filmowym i ta miłość została mi jeszcze z czasów dzieciństwa...
Jego filmy wprawiają mnie w zachwyt, rozpływam się na prawdę...
Magia jaką tchną jest tak niezwykła, urocza i pełna dziwnej symboliki... Jestem pewna, że widzieliście jakiś jego film. Do moich ulubionych (wszystkie kocham) należą:
1. *Edward Nożycoręki* czyli film od którego wszystko się zaczęło... Wspaniała kreacja Johnnego Deppa, świetna muza D. Elfmana i klimat... fabuła...ach...i och...



2. *Sleepy Hollow" (Jeździec bez głowy) bo znowu Johnny Depp, wspaniały sytl, dialogi i pomysł!!! A! I muzyka - Danny Elfman - klasa...



3. *Charlie i Fabryka Czekolady* - i wcale nie jest dziecinny! Arcydzieło w każdym calu... I znów Depp! Obsesja Burtona...hehehe... Zabawny, surrealistyczny i odrobinę...maniakalny. Warto!!!



I to chyba moje trzy naj naj
Tim Burton to najprawdziwszy geniusz, a na jego filmy nigdy nie jest się zbyt dorosłym !!!!!!!!!!!!!!!

Mam nadzieje, że wy też macie jakiś swoich ulubionych reżyserów, aktorów... W moim przypadku są to Burton i Depp.
Pozdrófffka dla wszystkich odwiedzających i komentujących!!! - Wasz Kwiat

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.09.2005 :: 14:10 :: dex198.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Czekam jak to też zwykle na new note! 3maj sie cieplutko!
11.09.2005 :: 16:52 :: dfz36.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Hej moja imienniczko! Ja osobiście mam bardzo duuuuuuuużo ulubionych aktorów Nazwisko Burton przyznam sie - jest mi nieznane A moze byś zrobiła strone o korsarzach, piratach, Deepie i Burtonie? :> Moim zdaniem to dobry pomysł! POZDRAWIAM - Ewcia :*
11.09.2005 :: 10:18 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

no to napiszę krótko: lubisz fajowskie filmy!!! pozdrawiam
11.09.2005 :: 10:15 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

ucina mi wpis...
11.09.2005 :: 10:14 :: l-009.pai.net.pl

pentagram


11.09.2005 :: 10:12 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

powiem ci że nazwisko Burton nie było mi obce... a tym bardziej nazwisko Deep. Tak, film
10.09.2005 :: 07:13 :: talk.pl

marta

rezysera nie kojarze, aczkolwiek te tytuly mam gdzies w pamieci ja ogladajac film, raczej nie zwracam uwagi na rezysera

pozdro:*

aha, i jeszcze jedno: wpisalam Cie do linkow
Talk.pl :: Wróć