09.09.2005 :: 22:00
Dzisiaj coś bardzo tematycznego. Mianowicie: BURTON. Kto z was wie kim ten zacny człowiek jest??? Już wyjaśniam... Tim Burton jest moim ulubionym reżyserem filmowym i ta miłość została mi jeszcze z czasów dzieciństwa... Jego filmy wprawiają mnie w zachwyt, rozpływam się na prawdę... Magia jaką tchną jest tak niezwykła, urocza i pełna dziwnej symboliki... Jestem pewna, że widzieliście jakiś jego film. Do moich ulubionych (wszystkie kocham) należą: 1. *Edward Nożycoręki* czyli film od którego wszystko się zaczęło... Wspaniała kreacja Johnnego Deppa, świetna muza D. Elfmana i klimat... fabuła...ach...i och... 2. *Sleepy Hollow" (Jeździec bez głowy) bo znowu Johnny Depp, wspaniały sytl, dialogi i pomysł!!! A! I muzyka - Danny Elfman - klasa... 3. *Charlie i Fabryka Czekolady* - i wcale nie jest dziecinny! Arcydzieło w każdym calu... I znów Depp! Obsesja Burtona...hehehe... Zabawny, surrealistyczny i odrobinę...maniakalny. Warto!!! I to chyba moje trzy naj naj Tim Burton to najprawdziwszy geniusz, a na jego filmy nigdy nie jest się zbyt dorosłym !!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje, że wy też macie jakiś swoich ulubionych reżyserów, aktorów... W moim przypadku są to Burton i Depp. Pozdrófffka dla wszystkich odwiedzających i komentujących!!! - Wasz Kwiat