OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Kolejna new notka
Ale... jednak zwracam honor sama sobie - w końcu coś tam pisze, prawda??? Nie jestem taka obrzydliwa jak sądziłam. Dziś w TV całkiem przyzwoity filmik z moim ulubionym aktorem, więc chyba luknę... Coś słabo z tymi komentami... To mnie niepokoi, heh
A co u mnie?
Można by na prawdę namiętnie się o tym rozwodzić, wypowiadać - ba! - układać nawet poematy, sonaty i najbardziej wycosiowane cosie ze wszystkich cosiów na świecie!!! (Ale się wyprodukowałam...)
A więc - zostało jeszcze tylko 244 dni - do czego? Do premierki Piratów z Karaibów, oczywiście!!! Nie mogę się doczekać!!! Uwielbiam ten filmik...

Mam nadzieje, że jakoś wytrzymam. A co u mnie? Zawaliłam geografię, za to jak zwykle wykazałam się geniuszem z historii i polaka... Och ta ma humanistyczna dusza...
Moja siostrzyczka okazała się całkiem inteligentnym stworem i nauczyła się odróżniać Willy*ego Wonke od Johnny*ego Deppa - co jej sprawiało ogromną trudność (hehehehe)
Tylko, że za Chiny ludowe nie powie: *Johnny* tylko per. *Pan Depp* KICHA... Ale mogło być gorzej.
Mam za to coś ciekawszego - Czy ktoś z was widział może wszystkie części *BATMANA*??? Jeśli tak, to która z nich według was jest najlepsza?? Ja mogę zdradzić jedno: dla mnie genialna jest część pierwsza, ta z Jokerem (Jack Nicholson)... Najnowszy *Początek* zbytnio nie przypadł mi do gustu. Nudny i taki jakiś...bezpłciowy. Natomiast Gotham Burtona (no jakże inaczej ) miało swój niepowtarzalny klimacik...

Czekam na odpowiedzi i komenty. Pozdrawiam fanów:
a) Johnny*ego Deppa
b) Mistrza T.B
c) Mojego nieśmiertelnego zeszytu (tajemniczego, oczywiście)
d) Czekolady
e) netu
f) pizzy
g) Piratów z Karaibów (i nie tylko )
h) Wszystkich fajnych cytatów filmowach

KWIAT (z prośbą o komentarzyki...)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.10.2005 :: 09:55 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

dziś na tvn siedem, chyba o 23.15 jest Jeździec bez głowy! Będziesz oglądać, prawda?? pozdraviasy
05.10.2005 :: 00:36 :: chello083144088230.chello.pl

szczesciara

hej! Dawno nie wpadałam, widzę, że coś niecos lepiej Ci idzie pisanie w blogu niz mnie:P Bo ja jakos ostatnio doły i doły... kiedy te szczyty osiągac to nie wiem.:)
03.10.2005 :: 10:20 :: djj103.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

http://www.paperdollheaven.com/dolls/johnnydepp.3.php
z myślą o tobie
02.10.2005 :: 09:55 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

no i jest notka... wprawdzie krótka, ale ty możesz coś ciekawego dopisać. pozdraviasy
30.09.2005 :: 17:07 :: dip149.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia


30.09.2005 :: 17:07 :: dip149.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

TEn komentarzyk na samym dole to mój Ale ten wyżej nie choć tesh jak ta osoba ubóstwiam Chrisa uwielbiam wogóle Manchester United! hehe
Ja tak w sumie kinem sie nie interesuje a za to piłką nozną ho ho!
POZDRAWIAM - EWCIA
:*
28.09.2005 :: 08:33 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

kurczę, sorcia że tak rzadko piszę ale po prostu mam zawalony klasówkami tydzień. Dzisiaj postaram się coś skrobnąć jak wrócę ze szkoły. Pozdrawiam i dzięki za pamięć
27.09.2005 :: 19:48 :: host-n2-73-106.telpol.net.pl

Hej!Dziekuje Za KomentarzykKurcze Johnyy Ahh Jest Poprostu Boski Uwielbiam Go, ale dziwi mnie to ze nie widzialam Piratów... Ja widzialam chyba ze 100 razy i mi sie jeszcze nie znudzil jaki on jest tam cudowny !!Aha i jeszcze Lubie Cristano RonaldoNo ale to inna bajka,czekolade tez uwieliam i pizze Pozdrawiam 3maj sie :*
27.09.2005 :: 19:16 :: djp250.neoplus.adsl.tpnet.pl

No czyli te ostatnie pozdrowienia mnie dotyczą! O jak fajnie Wynalazłam ostatnio SUPER pioseneczke - Jon Bon Jovi - I'll be there for you (polecam te w duecie z Richie*m Samborą - COOL ) Szczególnie podoba mi sie texcik tej piosenki No i pozdrawiam PAPAPA :*
Talk.pl :: Wróć