OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Witam. Była krótka przerwa, ale na szczęście tylko krótka Właściwie sama nie wiem co napisać. Dlaczego? Ostatnimi czasy cierpię na notoryczny brak weny... Straszliwe! Zresztą męczą mnie też wyrzuty sumienia i postanowiłam wreszcie tu zajrzeć... Dziękuje wam serdecznie za wszystkie komenty - dziewięć to już norma. Mam nadzieje znaleźć pod tą nocią drugie tyle
Co właściwie się wydarzyło? Napiszę to wolno i wyraźnie - NIC CIEKAWEGO. Wiem, jestem nudna i bez przerwy się powtarzam, ale moje życie naprawdę straciło dawny sens... O kurcze... Przemawia przeze mnie głos... melancholii. To już jest bardzo, bardzo źle!
Po raz setny oglądam *Króla Lwa*. I po raz setny przekonuje się, że to najpiękniejsza bajka w historii kina! Sądziłam, że wyrosłam już z filmów Disneya, ale najwyraźniej bardzo się pomyliłam... Niesamowite jaką ta produkcja tchnie magią! Jest po prostu wspaniała. Dowiedziałam się też ku swemu zaskoczeniu, że jeden z moich ulubionych kompozytorów muzy filmowej - Hans Zimmer, który robił ścieżkę dźwiękową do takich dzieł jak *Piraci z Karaibów*...dostał pierwszego oscara właśnie za muzykę do *Króla...*!!! SZOK!

Poprzednia nocia nie grzeszyła swoją długością. Tym razem zamierzam napisać coś konkretniejszego. Naprawdę nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Staram się jak mogę, ale chyba to nie...TO.
Mam dobry nastrój do wspomnień. Mogę wam wiele opisać, serio... Ale wiecie co? Czy chcę na pewno roztrzącać przeszłość? Jeśli ktokolwiek z was czytał mojego bloga przez te wszystkie miesiące wie co się działo...
Teraz jednak to już nie ważne. Przestało się liczyć! Obym już nigdy nie musiała dokonywać takich wyborów, obym już nigdy nie musiała przekreślać definitywnie żadnego człowieka! Chciałam zachować szczegóły dla siebie, ale teraz czas na ważną rzecz: nienawidzę tej osoby całym swym sercem. Teraz widzę, że niepotrzebnie starałam się ją tłumaczyć! Mam nadzieję, że ktokolwiek z twoich znajomych, Olka, to przeczyta! Wiedziałabyś wtedy, że jest taka osoba, która nie wierzy w twoje nieszczere uczucia!!! Smutno mi jedynie z powodu straconych lat - ty jesteś dla mnie nikim!!!

Mam też prywatną prośbę do was, drodzy...czytelnicy (?) ... Jeśli znacie jakieś fajne strony o Johnnym Deppie bądź moich ukochanych *Piratach z Karaibów* - napiszcie adresy! Mile widziane również screeny z filmów i w ogóle... Możecie przesyłać je na mojego maila - kaileena_farrah@wp.pl ... Z góry dziex!

Teraz ranking rzeczy na, które Kwiatek czeka z zapartym tchem (ot tak dla zabicia czasu :
1. Piraci z Karaibów 2 - och... i ach... czy trzeba komentować?
2. Gnijąca panna młoda Tima Burtona - (...)
3. Prince of Persia: Kindred Blades - bo uważam, że Prince to najlespza gierka
4. Gwiazdka - bo będą prezenty!!! Hahahahahahaha...
5. Wakacje - (...)
6. Wszystkie kolejne filmy w J.Deppem
7. Nowa płytka GODSMACK
8. Trailer z drugiej części Piratów

To tylko nieliczne punkty... Nie chcę mi się wymieniać wszystkiego bo trwałoby to zbyt długo. Nocia rzeczywiście niegrzesząca krótką treścią; liczę na mnóstwo komentów z waszej strony, moi drodzy! Pozdrawiam - Kwiat

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.08.2006 :: 19:29 :: prince.fastnet.pl

mysza14

kocham red hot chili peppers sa boscy!
dodaje twojego bloga do ulubionych!
wiesz moze na jakiej stronce znajde szablony z nimi??plz pozmoz:*
pozdro
30.05.2006 :: 21:24 :: host-ip97-225.crowley.pl

~Aljenka*

Masz przecudowny szablon... gdy go zobaczyłąm to aż mi dech zaparło.
mam pytanko: mogłabyś zrobić coś w tym stylu dla mnie? mam zerowy talent, a zdaje sie czujemy ten sam klimat... ;)
skontaktuj się ze mną przez gg (540795) bądź prze maila: aljenkaaa@o2.pl .
Z góry wielkię dzięki i pozdro :*
22.10.2005 :: 17:35 :: cle183.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jacy wy wszyscy jesteście kofffani !!! Dawno nie widziałam tylu komentów... u siebie, rzecz jasna Pozdróffffka dla was wszystkich, którzy odwiedzacie tego bloga :* Kwiat
22.10.2005 :: 17:22 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

heeej... co tam u Ciebie? właśnie napisałam nową notkę... jak chcesz to lookaj. pozdraviasy
21.10.2005 :: 20:47 :: ckx29.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nie ma sprawy- postaram się wpadać częściej jeśli będzie to możliwe Pozdróffffka Kwiat
21.10.2005 :: 19:20 :: cks66.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aneta

dzięki za komcie!!! ty też jesteś kofffffana
21.10.2005 :: 15:18 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

fajowski spis... podoba mi się punkt 1 i 2... pozdrawiaski
21.10.2005 :: 15:18 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

fajowski spis... podoba mi się punkt 1 i 2... pozdrawiaski
20.10.2005 :: 17:59 :: proxy.debacom.pl

www.andzixx.tal

Thx za sympatycznego komcia niestety nie mogłam sie wcześniej odwdzięczyć bo niestety komp mi siadł i właśnie dziś przed chwilką włączyłam (wreszczie) :] masz bardzo ciekawe nicie Pozdro 3maj sie cieplutko
19.10.2005 :: 20:45 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

hej!sorcia że tak dawno u Ciebie nie byłam ale miałam multum zajęć. mam nadzieję że się nie gniewasz pozdrawiam
19.10.2005 :: 17:42 :: clg26.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aneta

Wpadnij na bloga starej znajomej i zostaw po sobie komcia!!!! przypominam adres www.cosmoscool2.blog.onet.pl czekam!!!
duża buźka
18.10.2005 :: 22:23 :: clv200.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Oczywiście, że się nie gniewam No... przynajmniej osiem komentów!!! To już lepiej... Ale ja chcę więcej!!!!!!!!!!!! Kwiat
18.10.2005 :: 15:55 :: djo217.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Przepraszam ze nie komćnęłam, ale nie, żer zapomniałam, tylko miałam mało czasu, bo ostatnio miałam multum nauki (teraz też jeszcze niestety mam ) Mam nadzieje ze sie na mnie nie gniewasz . Sorcia, aha, Dziex za komcie! Pozdrawiam - Ewcia, Pozdrowienia dla : Ewcia PAPA :*
18.10.2005 :: 13:47 :: 213-238-100-23.adsl.inetia.pl

www.johnnydeppk

Hejks! Dzięx za komentarza ;] Fajnie, że lubisz Johnny'ego Deppa Oby tak dalej... prawda, że On jest CUDNY!!!!???? Mam nadzieję, że bedziesz ciągle do mnie wpadać, serdecznie pozdrawiam:*
P.S. Syperowski blog bardzo oryginalny ;] Papas :*
17.10.2005 :: 21:45 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

andzik...

Dziękuję za bardzo wyczerpującego komenta na moim blogu.
Bardzo dużo dał mi on do myślenia.
Zgadzam się w 99% z Twoim zdaniem.
Tak jak prosiłaś wpadłam i zostawiam ślad...
pozdrawiam gorąco oczywiście
17.10.2005 :: 16:56 :: talk.pl

serduszko

hi hi to znowu ja :) chciałam ci powiedziec ze dodałam kolejna notke sMs dzis to juz kompletnie poległam hi hi
17.10.2005 :: 16:31 :: c5-190.icpnet.pl

Jasmine

Komentuje, bo obiecałam , a poza tym tak jak ty czekam na drugą częśc
17.10.2005 :: 16:31 :: talk.pl

serduszko

dziekuuuje za odwiedzinki :* noi za miłe słowo :) mam nadzieje ze moge liczyc na twoje odwiedzinki zawsze :) a ja bede odwdzieczac sie tym samym :) pozdrowionka i zapraszam znowu do mnie :-)
16.10.2005 :: 21:21 :: ckw49.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Wciąż czekam na mnóstwo komentów!!!!!! Mam nadzieje, że mnie nie zawiedziecie... Nęka mnie deprecha - chyba nie zostawicie mnie na pastwę losu?! Pozdróffffka raz jeszcze! I oświadczam oficjalnie - oprócz tego bloga mam też swój kącik na filmwebie jako Kaileena, a raczej kaileena_farrah@wp.pl !!! Zapraszam i tam! Kwiat
16.10.2005 :: 20:03 :: xdsl-1598.bielsko.dialog.net.pl

robaczek

dzieki za odwiedziny :-) pisze od dosyc dawna wiekszosc to biale wiersze, nie opisuje w nich siebie moze jakas malenka czesc ... bede umieszczala u siebie kolejne wiersze i tylko wiersze bo mam innego bloga w ktorym pisze o sobie chcesz to wpadnij i tamten drugi link jest u mnie..
sciskam
pozdrawiam
do nastepnego
Talk.pl :: Wróć