OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Tak jak obiecałam - notka niedługo :) I JESTEM!!!!
Koffani czytelnicy - tak jak pisałam w swej krótkie, poprzedniej noci: blog www.piratkiodebilach.mylog.pl został założony przeze mnie i mą kumpele Jasmine. Zapraszam! Jeszcze jedna sprawa organizacyjna - przemyślałam dobrze sprawę i wreszcie podjęłam decyzje... założyłam drugiego bloga. Dlaczego? Otóż, wszystko za namową Ewci, Dogmy (o której chyba nie pisałam) oraz Jasmine, która wykonała dla mnie szablon - thx! :* Założyłam stronkę poświęconą swemu ulubionemu aktorowi Johnny*emu Deppowi :) Zapraszam serdecznie!!!!!!!!!!!!

Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do świata, mimo, że mam szlaban na kompa... :) Ale musiałam tu wejść i naskorobać dla was nową nocie! Może nie będzie wybitnie długa, ale co tam :) ;) :D Oby się dobrze czytało, prawda?
Właśnie dowiedziałam się, że Kaczyński wygrał wybory - w sumie nic mnie to nie obchodzi :D !!! Politykę zostawmy ludziom bez wyobraźni!

Za tydzień do kin wchodzi *Gnijąca panna młoda* Tima Burtona. Ala ja się cieszę... :D ... Ten film napewno będzie suuuuuuuper!!!! :) Nie ma nawet takiej opcji by nie był :D
Kolejna new informacja: już w drugiej połowie listopada do polskich sklepów trafi dwupłytowe wydanie DVD - Fabryki Czekolady! :) Już wiem na co przeznaczę swoje oszczędności! ;)

Przeprowadzka do nowego rooma przebiegła bez specjalnych komplikacji co niezmiernie mnie zdziwiło! :) Wszystko już niby na miejscu, ale parę rzeczy zamierzam pozmieniać...

Chcę kupić film - *Nightmare before Christmas*. Jeden gościu ma mi go przesłać, ale nie wiadomo czy to wypali... :( Tyle, że ja MUSZE mieć ten filmik!!!!!!!!!!!!!!! :D

Pozdraviasy dla was wszystkich!!!!!!! Szczególne dziex dla: Dogmy/Dominiki (za wsparcie, inspirację, nasz sonat o Jeleniu ;), uwielbienie Deppa i Burtona), Jasmine (bo jest kofffana, dostałam od niej piękny szablonik i tapetę oraz świetnie się z nią gada), Elvisowi (bo nikt inny z taką lubością nie irytuje ludzi!), Belinei z filmweba (za dzielenie ze mną pasji i wyznawanie *świętej trójca* Depp/Burton/Elfman :))... Buziaki dla was!!! :*

WASZ - KWIAT

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.11.2005 :: 12:45 :: klienci-alfasky.pai.net.pl

pentagram

heh ciekawe ile jeszcze takich blogów założycia?? pozdrawiam
31.10.2005 :: 14:39 :: klienci-alfasky.pai.net.pl

pentagram

hejka, u mnie na blogu pojawiła się notka o pewnym filmie, jak będziesz mieć chwilę to wpadnij. a tak wogóle to ja weekendzik upływa? pozdrawiaski i 3maj sie ciepło!!
29.10.2005 :: 11:23 :: dif235.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Ave LOOOOOOOONG ŁIKEND!!!
29.10.2005 :: 10:36 :: klienci-alfasky.pai.net.pl

pentagram

DŁUGI WEEKEND!!!
28.10.2005 :: 18:32 :: ckv225.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aneta

co u ciebie? nikt się nie odzywa i jest mi nudno... tak... nudno (to jest to określenie)
26.10.2005 :: 19:00 :: ckt230.neoplus.adsl.tpnet.pl

moootyl

Fajne te nowe blogi . 3maj się :* papa
25.10.2005 :: 19:33 :: l-009.pai.net.pl

pentagram


25.10.2005 :: 15:33 :: dio117.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia


24.10.2005 :: 20:03 :: dob42.neoplus.adsl.tpnet.pl

paulina

super
24.10.2005 :: 20:02 :: dob42.neoplus.adsl.tpnet.pl

paulina z gg ta

super blog
24.10.2005 :: 16:12 :: clo42.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A właśnie adres... Zapomniałam o nim! www.to-jest-kolejny-blog-o-deppie.mylog.pl Kwiat
24.10.2005 :: 15:59 :: l-009.pai.net.pl

pentagram

hehe widzę że emocje sięgają zenitu. a to super! dobrze mieć pasję, tak trzymaj!! pozdraviasy
24.10.2005 :: 12:57 :: c5-190.icpnet.pl

Jasmine

Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że Fabryka wychodzi na DVD!!! Po prostu jestem w stanie skakac pod sufit!!! Mam nadzieję, że szlabanu nie masz i będziemy mogły sobie pogadac!
24.10.2005 :: 08:34 :: din240.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

I tu znajdujesz właśnie komencik od Ewci oczywiścei TAKŻE z sympatii POZDRAWIAM!
Talk.pl :: Wróć