OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Tak. Nowa notka. Przetrzyjcie oczy jeśli nie dowierzacie czy coś w tym stylu. Otóż notka tym nie mniej tematyczna jak i całkowicie pozbawiona ładu i składu. NOTKA W PUNKTACH!!!
Punkty - tym mianem określiłam wszystko to co podtrzymuje mnie w tej chwili przy życiu... Zaczynamy?? W porządku!...
1. Prince of Persia: The Two Thrones...
Co można wymyślić by po raz trzeci z rzędu (i zarazem ostatni...chlip...) mnie zachwycić? Wystarczy wypuścić wreszcie pudełko z tą cholerną grą i gwarantuje (GWARANTUJE!!!), że nie mam mnie dla świata przez tydzień (co najmniej)...! Oczywiście - z przerwą na posiłki itd. itp. ... Co można o tej grze napisać? Skoro określenie poprzednich części mianem, tu cytuje: *najbardziej zajebistej gry w jaką kiedykolwiek grałam* jest grubym niedopowiedzeniem to chyba nie da się sprecyzować dokładnie uczuć jakie mną targają w oczekiwaniu na premierę
W każdym razie - ostrzegam, że to dopiero marny wstęp do moich wywodów
Książe wraca z Wyspy Czasu wraz ze swoją ukochaną Kaileeną i zastaje swój kraj (Persję, rzecz jasna ) pogrążony w wojennym chaosie. Pod nieobecność prawowitego władcy wrogowie państwa zbuntowali się i przejęli rządy zrzucając z tronu Króla Sharamanna (zresztą - ojca Księcia...).
Gdy tylko nasz (Mój!!! ) bohater stawia pierwsze kroki w porcie zostaje pojmany. Kaileena, by go ratować po raz drugi w historii uwalnia Piaski Czasu popełniając samobójstwo. Zrozpaczony Książe ucieka i rozpoczyna samotną wędrówkę po ulicach targanego zamieszkami Babilonu... Szukając zemsty spostrzega, że w jego ciele i umyśle rodzi się ktoś obcy; jego alter ego...złe alter ego... Nie owijając w bawełnę - Książe zaczyna cierpieć na skomplikowane i nieco odmienne od innych rozdwojenie jaźni. Dark Prince stara się zawładnąć nie tylko jego szlachetną osobowością, ale także stać się NIM!
Ku memu szczeremu zaskoczeniu i niedowierzaniu - w grze pojawia się Farah, córka Maharadży Indii, strażniczka sztyletu z pierwszej części - Piasków Czasu... Dziewczyna bardzo się zmieniła i przybyła do Persji nękana dziwnymi wizjami i snami... Jak się okazuje wielki i epicki romans z Księciem nie został przez nią do końca zapomniany !!! Bardzo cieszę się z powrotu tej postaci, Farah była naprawdę oki (pomijając fakt, że Prince*a oszukała, okradła i nadwyrężyła mocno jego zaufanie). Tym niemniej ja wciąż uparcie twierdzę, że to jedyna prawdziwa miłość głównego herosa
Co jeszcze można napisać?? Jak to napisali panowie z CD-Action: Trzecie grzebanie się w Piaskach Czasu już w grudniu tego roku!
Czekam z niecierpliwością!!!!
Pod spodem parę ciekawostek...
- oficjalna strona The Two Thrones
I innych rzeczy, które mi się przypadkowo nawinęły podczas moich wojaży po necie... Ale to kiedy indziej bo mi się nie chcę teraz zamieszczać...hahahahahahahahah!!!!!!
2. Gwiazdka!
I prezenty!!! Nareszcie cała rodzina spotka się w komplecie i spędzimy razem miłe chwile! To zdecydowanie najlepsze święto w roku! Radosne, rodzinne i piękne! A poza tym dostanę wreszcie mnóstwo rzeczy, do których się ślinię Między innymi Charlie i Fabryka Czekolady na DVD i Prince of Persia: The Two Thrones! I jeszcze jakieś książki... Moja rodzicielka i mój hrabia...znaczy się tata... zarządali jednak podania ze zdjęciem w sprawie EWENTUALNYCH podarków !!!! W zeszłym roku naprawdę takowe napisałam Było świetne!! Hehehe, do dziś się z niego śmieję - może kiedyś je tutaj zamieszczę??
I jeszcze DAWANIE. Uwielbiam wręczać bliskim prezenty! To takie przyjemne uczucie, gdy widzisz jak obdarowana osoba otwiera swoją paczkę i znajduje w niej podarek właśnie od ciebie!!! Sprawianie komuś radości to rzecz bardzo budująca
3. Wakacje!!!
Czy w ogóle jest jakikolwiek sens by tłumaczyć wam ten punkt??!!

I oto wsio! Nic więcej - nic a nic! Może z wyjątkiem tego, że jeszcze nie zamierzam kończyć noci! Hahaha. Mogę napisać parę newsów z mojego amazing życia! Mam dobry nastrój, więc się poświęce!
Dziś moja wychowawczyni pokazała nam fotki z inscenizacji... Boże, ale ja strasznie wyszłam! Cała twarz na niebiesko... Co mnie opętało ??!!
Z wyjątkiem tego incydentu, dzionek był przyjemny i całkiem niestresujący! Aż dziw bierze !!! Myślę, że trzeba napisać coś o przeżyciach innych...
Albo nie. Lepiej...nie...

Jestem nieco rozkojarzona, ale co tam! Jeszcze zdąże (i przede wszystkim zdołam) pozdrowić parę GRUP:
a) moją paczkę: Dogme, Elfa i Zębosza (ale ona nienawidzi jak się tak na nią mówi...hehehe)
b) internetowych naj kumpli, którzy zawsze oferują mi pomoc!: Jasmine, Hycla, Lipę, Adamo (i jeszcze paru )
c) życzliwych ludzików z filmwebu!: Belinee, Mery, Shadowmana, The Swan, Rayane (i więcej )
d) kochanych blogowiczów, którzy zawsze śpieszą z komentami : Ewcię, Pentagrama i naprawdę wielu, wielu innych!!!

Dziękuje wam wszystkim i pozdrawiam gorąco wszystkich tych, których tu nie wymieniłam!!!!!!!!!!!

KWIAT


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.11.2005 :: 19:47 :: c114-162.icpnet.pl

Jasmine.

Komentuję
20.11.2005 :: 23:57 :: clf62.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nareszcie nie ma tej durnej reklamy!!! Wow! Ogłoszenie: () Wchodźcie na www.piratkiodebilach.mylog.pl oraz - jeśli ktoś z was ma konto na filmwebie - na mojego bloga tam pod nickiem kaileena_farrah@wp.pl (który jak wiadomo wszem i wobec jest także moim e-mailem). Pozdrawiam! Odwiedzę wasze blogi, ale w tym momencie nie mam czasu! Postaram się to nadrobić jak najszybciej! Obiecuje! Pozdróffffka - Kwiat
18.11.2005 :: 22:29 :: sky-te.pai.net.pl

pentagram

u mnie nowa nocia! zapraszam
18.11.2005 :: 21:54 :: clo54.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Myślę, że da się załatwić Pozdróffffka! Kwiat
18.11.2005 :: 16:50 :: sky-te.pai.net.pl

pentagram

noo ten wasz blog () jest super... jak będziecie chciały to dodajcie mój avatarek... a ja dodam was do linków... pozdrawiam
18.11.2005 :: 14:43 :: dih40.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Uuuuuuuu, bidulka :( życze powrotu do zdrowia! :D Notka jest w sam raz - nie jest za długa =]
17.11.2005 :: 23:22 :: ckh94.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dziękuje za wszystkie komenty!!! Jestem nieco przeziębiona i mam ograniczony dostęp do kompa... No, cóż. Oby nie zbyt długo! Pozdrawiam! - Kwiat
17.11.2005 :: 21:11 :: ckp250.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa:D

Dawno cie nie było na gg,jakieś 2 dni.pliss wpadnij,,a propo filozofi : napisałaś już to wypracowanko o filozofach?-pytam,bo w poniedziałek jest nieszczęście
17.11.2005 :: 21:05 :: ckp250.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa:D

I pomyśleć,że dzisiaj już był puszysty śnieżek ,to oznacza tylko jedno : PREZENTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a propo prezentów,warto napisać na blogu coś o swioich wymarzonych prezentach
17.11.2005 :: 18:56 :: dmt105.neoplus.adsl.tpnet.pl

Belinea

:) Gra wygląda świetnie
Już śnieg! Hehe
Pozdrawiam Ciebie, życzliwy ludziku z FW!
17.11.2005 :: 16:20 :: sky-te.pai.net.pl

pentagram

dzięki za pozdrowionka! ja też pozdrawiam a na stronkę na pewno lookam buziaki
17.11.2005 :: 11:07 :: deq96.neoplus.adsl.tpnet.pl

ewciaaa

Bardzo dziekuje za pozdrowqienia U MNIE NOTA O MIŁOŚCI! ZAPRASZAM! Pozdrawiam! :****
16.11.2005 :: 20:41 :: amh87.neoplus.adsl.tpnet.pl

OpOwIaDaNiE!!!gabrysia.talk.pl
16.11.2005 :: 17:42 :: dnv231.neoplus.adsl.tpnet.pl

fajnie. www.sz-truksik.blog.onet.plwejdz i askomentuj odwdziecze sie!!!!
16.11.2005 :: 17:32 :: ckz183.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa:D

dzięki że wypisałaś mnie,a propo notki:
1 obejrzałam tą stronkę i uwaram że fajne
2 gwiazdka-szkoda tylko,że nie którzy ludzie nie mają gdzie spędzić tego czasu,ani przy kim,i szkoda też że moje urodziny są po gwiaztce<zimą>wtedy jest zimno,ale szczęściem w tym pechu jest że 2 dni póżniej jest nowy rok i to będzie mój szczęśliwy rok,bo będe miała wtedy już skończone 13 lat-to moja szczęśliwa liczba,a więc i nowy czysty roczek
3wakacje-mże i jeszcze pełno czasu do wakacji,ale plusem jest że mało do feri!
4-czwarty dodatkowy punkcik,takie pytanko
czy ja jestem jakaś dziwna?
16.11.2005 :: 16:19 :: c114-162.icpnet.pl

Jasmine

Jak obiecałam, podają adres mojego nowego opowiadania: www.sleepy-hollow.mylog.pl
16.11.2005 :: 10:48 :: amr27.neoplus.adsl.tpnet.pl

cze opowiadania o swojim blogu gabrysia.talk.pl
15.11.2005 :: 22:07 :: c114-162.icpnet.pl

Jasmine

Bardzo dziękuję za pozdrowienia :* Ja czekam na:
a) Gwiazdkę
b) 27.11.2005r. koncert Huntera
c) Premierę fabryki czekolady
oraz:
d) upragnionej wakacje zdala od matematyki!!!!!

Jak już będę miała tego bloga z opowiadaniem, to podam ci adres
Pomyślnych wiatrów
Talk.pl :: Wróć