OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Ciężko cokolwiek napisać. Ciężko żyć z pewnym przeświadczeniem – no ba – świadomością, że kolejny dzień może przynieść nieodwracalne zmiany. Czasem człowiek myśli: *Będę silny, nie poddam się*. I brnie dalej. Ale czy to na pewno o to chodzi?...
Zdaje mi się, że jednak nie. Gdy już znajdziemy się w sytuacji bez wyjścia, gdy postanowimy walczyć – ponosimy jednocześnie porażkę jak i zwycięstwo.
Bo walczyć musimy tak naprawdę z samym sobą.
Wiem – być może pisze bzdury. Może tylko wydaje mi się, że to prawda?
Chciałabym czasem usiąść i zacząć płakać. Rozumiecie? Wrócić ze szkoły, rzucić wszystko i paść na łóżko. Po prostu wyrzucić z siebie ten cały jad i wszystko, co złe. Co złe we mnie.
Bo – taa-daam (fanfary) – nie jestem pozbawiona wad.
Każdy je ma. I ja także.
Jest taka durna reklamówka. Leci przeciętnie jakieś 15 razy dziennie: *Wszyscy mają Mambe, mam i JA!*. Wstawcie tam tylko słówko *wada*. Doskonała, prosta i krótka definicja.

Dziś Alien znowu przyszedł wcześnie. Miał na głowie przekrzywiony czajnik. Spytałam go o to, ale on z ponurą miną odrzekł:
- Ciężko mi o tym mówić. Było minęło. Każdy ma jakieś słabe strony.
- Niestety – westchnęłam śledząc z potworną precyzją snajpera białą (bielszą od innych) gwiazdę.

Dziś starałam się zachować spokój.
Wiem – graniczyło to z cudem. Było niemożliwością. Ech – tłumaczcie to sobie jak chcecie! Miałam dość wszystkiego – począwszy od swoich butów a skończywszy na sztucznych zębach mojej nauczycielki. Patrzyłam w oczy przeznaczeniu – jak to powiedziała moja nad wyraz inteligentna znajoma. I prawdopodobnie niewiele się pomyliła.
Tylko czy moim przeznaczeniem jest beznadziejność?!

Kolejny raz Alien odwiedził mnie w trakcie pisania konkursu filozoficznego.
Usiadł jakby nigdy nic na mojej ławce i stroił głupie miny. Nie zaskoczyło mnie to. Ha! Mnie już nic nie potrafi zaskoczyć.
Czajnik zniknął, ale tym, co zaniepokoiło mnie najbardziej było słyszenie głosów. *Arryyyyystotelessss* - szeptały głosy…. *Sooooofiściiiiiii* - to ostatnie było bardziej napastliwe…
Denerwowałam się, co raz bardziej, zdawało mi się, że Alien bawi się świetne…

Nie jadłam obiadu, bo i po co? Miałam dość na głowie.

Wiem, że ta notka jest krótka i w ogóle, ale… Nie mam dziś siły pisać. Stuk-Puk. Nie przejmujcie się. To głosy. One wróciły.

Pozdrawiam – Kwiat/Kaileena/Ewka


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.12.2005 :: 13:11 :: ckt52.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nowa notka na www.piratkiodebilach.mylog.pl !!! Zapraszam do komentowania i inforumuje - tu także już niedługo ukaże się new notka!!! Pozdróffffka - Kwiat
30.11.2005 :: 21:18 :: cka95.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Ej miała być nowa notka,a może coś żle zrozumiałam?
28.11.2005 :: 21:49 :: clq133.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Wcale nie komentujecie...
26.11.2005 :: 19:41 :: clw114.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nie prawda!! Hans Zimmer nie był wymieniony, przynajmniej nie na FW (podaje to jako przykład). Ale to ren sam człowiek, który zrobił między innymi muzykę do Gladiatora czy Króla Lwa (za to dostał Oscara!). Pozdrawiam - Kwiat
26.11.2005 :: 19:03 :: w3cache.n.INTELINK.pl

muzę do Pirtów Robił Klaus Badelt a nie jakiś Hans...
26.11.2005 :: 18:00 :: sky-te.pai.net.pl

pentagram

hejka! sorcia że mnie tak dawno tu nie było ale komp mi się zawiesza... może uda mi się coś skrobnąć w najbliższym czasie... pozdrawiam
25.11.2005 :: 16:01 :: clz127.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Może by tu dodac nową notkę o jeee...
24.11.2005 :: 11:14 :: c114-162.icpnet.pl

Crone

Zaczynając: to jest reklama, więc nie musisz jej czytac, bo jak wiadomo nikt nie lubi reklam, ale żyjemy w czasach komercji i jakoś radzic sobie trzeba. www.slodko-gorzkie-oceny-blogow.mylog.pl chętnie cię ocenię. Mnie osobiście bardzo podoba się twój blog. Chyba domyślasz się kim jestem, a jak nie to spójrz na ksywkę i wszystko stanie się jasne, niekoniecznie mósisz ujawniac mo9ją prawdziwą tożsamośc ;)
23.11.2005 :: 20:23 :: dje141.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Everythings will be allright =] Pa :*
22.11.2005 :: 16:06 :: clc64.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Hehehehehehehe... I o to chodziło! (Nie żeby cię dodatkowo dobijać, a żeby ta notka tak zabrzmiała ) K.
22.11.2005 :: 15:49 :: ckj237.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

EEE..eeee długie notki!!!!!!
Ja zdecydowanie wole krótkie!!
Któtka notka jest THE BEST!!!!!

21.11.2005 :: 20:49 :: sky-te.pai.net.pl

pentagram

filozoficzno-dobijająca notka... coś w moim stylu wiesz ja się właśnie uczę bioli... więc jestem kompletnie dobita... pozdrawiaski
21.11.2005 :: 20:25 :: c114-162.icpnet.pl

komentuję czy jakoś tak. Mam sklerozę więc nie pamiętam mimo, iż było to kilka, a może kilkanaśce minut temu. Nie pamiętam, tyle się dzieje, a ja ciągle coś zapomina. Może nie ciągle, ale często. Kończę ten koment, bo nie mam weny. Pozdrawiem!
21.11.2005 :: 20:24 :: c114-162.icpnet.pl

Jasmine

niż
21.11.2005 :: 20:17 :: ckm236.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

W porządku!!! Postaram się!!!
21.11.2005 :: 20:16 :: c114-162.icpnet.pl

Jasmine

Krótka notka??? Moim dkromnym zdaniem nie!!! Nie mam weny do komentowania, a niechcę, żeby ten koment był taki jak poprzedni ;) Krótki i taki bez wyrazu. Chociaż Tobie się podobał, czego nie rozumiem ;) Więc co by tu napisac, żeby nie był taki lakoniczny, żeby zawierał w sobie coś więcej niż
21.11.2005 :: 20:16 :: ckr218.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipek

To żle ,że nie jadłaś obiadu,to bardzo nie zdrowe,<każdy człwoeik powinien dziennie zjeść 1 ciepły posiłek>
A propo notek,to ja wole krótkie notki,bo są do rzeczy prosto z mostu
i jeszcze 1 sprawa-załóż funtesta,polecam-dodasz go na swoją stronkę i będzie ciekawie
Talk.pl :: Wróć