OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Tak, tak, tak...
Nowa notka to jest to co czego mi teraz potrzeba! Za oknem ciemności, a ja siedzę tu sama jak palec...w dodatku coś zimno się zrobiło...(tu Kwiat spogląda za siebie i oświadcza wam, że nie zamknął okna dachowego co niezwykle trafnie świadczy o jego ilorazie inteligencji). Minęły...hmmmm... dwa tygodnie. No cóż! Z taką częstotliwością notki się będą ukazywać, może czasem nieco wcześniej - kto wie :wink: ??!!

Prezentu pod choinkę nie dostanę. Przynajmniej nie ten wymarzony... :( Dlaczego? Najlepiej spytać głupiej Cenegi, która nie może się wyrobić ze spolszczeniem jednej, durnej gry!!! :/
Jestem na nich ostro wkurzona... taką miałam nadzieje, że zarwę już niedługo parę upojnych nocy i nareszcie to denerwujące oczekiwanie się skończy! Ech... :(
W takim a nie innym wypadku - na razie otrzymam jedynie parę nowych książek i kasę... To nie tak źle, ale jednak będę czuła pełen niedosyt. Znacie to? Jak chcę się czegoś tak BARDZO, że aż skręca w żołądku na samą myśl (ja tak mam! - serio!) toooo.... :D
Oby kazali mi nie spać po nocach tylko do stycznia czy coś w tym stylu bo jak dłużej........... toooo.......... marny będzie ich los!!!!!! :D OJJJJ - ja im już tam zadymę zrobię!!!! :wink:

Wielkimi krokami zbliża się koniec pierwszego semestru. Co by tu napisać na ten temat?? :) Chyba nic! Otóż - oceny nie do końca zadowalają (ale nigdy się nie da dogodzić :wink:)... Najgorzej też nie jest bo średnia z czwórką na przedzie wyjdzie bez najmniejszego wysiłku, ale....

Czy to mnie do końca satysfakcjonuje???



=Koment: Hrabiego Val Go Deską= *Ten człowiek musi mieć przedziwne skłonności masochistyczne, być może nawet...samo destrukcyjne!*



=Koment: Kwiata= *Ja nic do niego nie mam, bowiem z chłopca ewoluuje w...*



=Koment: Hrabia Val Go Deską= *Tak! Tak!... W mężczyznę, wiem...*

To był mój wczorajszy dialog zzzz... wtajemniczeni wiedzą :wink:

A, więc... na samym końcu mego topicu chciałabym życzyć wszystkim spokojnych i spędzonych w rodzinnym gronie świąt! Oby wasze prezenty spełniły marzenia, a serca napełniły się szczęściem (poetycko, poetycko...). Nowa notka zaraz po Bożym Narodzeniu, a kto wie?! Może i jeszcze przed....... :wink:

Pozdrawiam wszystkich tych, którzy... zdają sobie sprawę, że ich pozdrawiam :D - Kwiat

Ps. To już 50 nota!!!!!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.12.2005 :: 00:05 :: ckv231.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Hehehehe... Napisze się Już wkrótce. Dzięki za odwiedziny!
28.12.2005 :: 15:11 :: dia78.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Moze nowa nota?
27.12.2005 :: 17:54 :: ckh19.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A tak... Pamiętam!!! Przepraszam,że dopiero teraz odpowiadam, ale nie było mnie dla świata przez nowego Prince of Persia... W każdym razie Może i komentarz chaotyczny, ale zrozumiałam Co do Miasteczka Halloween... napisz na moje gg: 7418011. Niestety - ostatnio mam z tym głupim programem problemy, więc spróbuj ty.... Myślę, że jakoś się dogadamy. Pozdrawiam!!!
24.12.2005 :: 00:12 :: alj126.internetdsl.tpnet.pl

DEAD MAN

Musze przyznac ze ten komentarz byl chyba troche chaotyczny, jak juz go konczylem pisac to bardzo nie pamietalem co bylo na poczatku co do filmu to nnie ma problemu, bo sam bardzo lubie Burton'a i potrafie zrozumiec innych.....film jest w wersji angielskiej, jest to divx a nie dvd.....ja jestem z lublina i w warszawie bede dopiero pod koniec stycznia wiec najlepiej było by wykorzystac poczte polska.....5026152 to jest moj numer gg na ktory mozesz mi napisac adres na ktory mogłbym wyslac ten film :] a co do filmu o ktorym pisze w poprzednim komentarzu, ktory mi sie tak bardzo spodobał i do którego twoj komentarz zwrocł moja uwage to był: 'Podwodne życie ze Stevem Zissou
24.12.2005 :: 00:08 :: alj126.internetdsl.tpnet.pl

dead man


23.12.2005 :: 00:25 :: clf135.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dziękuje za takiego wyczerpującego komenta! Per aspera ad astra - Przez ciernie do gwiazd. A co do Nightmare before Christmas...bardzo chętnie Pozdrawiam i liczę, że jakoś odpowiesz!
20.12.2005 :: 16:51 :: alj126.internetdsl.tpnet.pl

DEAD MAN

no i nie wyszło miało byc krótko i ziwęźle a tymczasem pewnie ten kometarz bedzie w stanie zanudzic każdego........


Wszystko zaczęło się jakies 2 tygodnie temu...wizyta u znajomych, jak zwykle wszyscy, no może prawie wszyscy udali się na balkon w celu skonsumowania papierosa no i jak zwykle autor tegoż komentarza, który takich praktykach nie uważa za stosowne został sam w pokoju z ciekawie wyglądająca pustą paczką po papierosach w zasięgu ręki. Dalej czekam...... Zaczynam oglądać jaskrawo wyglądającą owa paczkę i dochodzę do wniosku ze znajdują się na niej znane sentencje po łacinie, co mnie troche zdziwiło i przez chwile zastanawiałem się czym mogla się kierowac osoba które takie sentencje na papierosach umieściła a zwłaszcza jedna dosyć znaną, która szczególnie przykuła moja uwage....... no i teraz owa historia z paczka papierosów wydaje (a może nie wydaje się tylko jest) dosyć nudna i nieciekawa a wy się zastanawicie czy czytac dalej, nie obiecuje jenak ze dalej będzie ciekawiej........dwa tygodnie potem, próbując uprzyjemnić sobie dosyć nieciekawy wieczór zabrałem się za poszukiwanie jakiegoś filmu.....wybór padł na nowy film Wes’a Anderson’a, który zresztą mnie bardzo pozytywnie zaskoczył(spodziewałem się trochę czegoś innego ale to co zobaczylem było lepsze od tego co myślałem ze w tym filmie będzie). Nie o ten film jednak tu chodzi a raczej o moja reakcje na niego, a była ona taka ze postanowiłem sprawdzić co o tym filmie myślą inni ludzie a wiec filmweb i szybko po komentarzach a tutaj małe zaskoczenie. „Specyficzny, ale per aspera ad astra......”, napisany przez kaileena_farrah a w tym czasie a nawet od dwoch tygodni zastanawiałem się co mieli na myśli producenci papierosów umieszczajac „per aspera ad astra” na ich opakowaniu.....oczywiście nie noże być innej odpowiedzi jak: dalej nic mi do głowy nie przychodzi....ale to własnie ta sentencja na początku spowodowała takie zainteresowanie twoim komentarzem :].....potem już wszystko potoczyło się w znacznie szybszym tempie, przeczytalem komentarz, potem kliknąłem na twój profil, przeczytalem kilka innych komentarzy aż trafiłem na ten bolg.....I tak oto zwykła i pusta paczka papierosów stała się przyczyna powyższego komentarza, który to chciałem tylko krótko napisać ze zarówno kometarze na filmweb a także ten bolg maja cos w sobie. Niestety krótko nie wszyło ale skoro już to wszystko napisałem to postanowiłem ze już nic nie będę kasował tylko wyślę jakie jest...............
A co do Nightmare before Christmas (bo była gdzies na tym blogu wzmianka o tym filmie) to chciałem tylko napisać ze ja owy film posiadam i chetnie go udostepnie innym fanom Tim’a Burton’a.
Pozdrawiam.......


----------------------------------------------------------------------------------


It is preferable not to travel wit a dead man
18.12.2005 :: 20:19 :: ckh43.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nie ma komentów i nie ma.... :/
17.12.2005 :: 15:38 :: ckm211.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jasne, że uwielbiam! Ta gra jest po prostu genialna, a kiedy oczekiwanie się dłuży takie zboczenia muszą się ujawnić Tu macie adres stronki, na której można odsłuchać piosenki z trzeciej części!!!
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=32475708&Mytoken=46FF37E6-1BAB-4E25-AAD143D79C3B69341531970844

Jest na serio świetna!!! Pozdrowionka!!!Kwiat
17.12.2005 :: 12:04 :: dib68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

wIDAC, ZE PO PROSTU uwielbiasz Prince of Persia heh! No coś, kazdy ma swoje zboczenia hehe Pozdrawiam! Życze wytrzymania do gwiazdki i do dostania Prince of persia! heh
16.12.2005 :: 20:25 :: ckg157.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jakie ładne zdjęcia w dodatku Nie ma co.... Kwiat
16.12.2005 :: 19:18 :: ckc147.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

No składałam zamówienie i mam nareszcie swój towar,i powiem ci jeszcze że ten towar mi się podoba bo ma zdjęcia i jest ogółem kolorowo....50 50 50!!!!!!!
Talk.pl :: Wróć