16.12.2005 :: 16:38
Tak, tak, tak... Nowa notka to jest to co czego mi teraz potrzeba! Za oknem ciemności, a ja siedzę tu sama jak palec...w dodatku coś zimno się zrobiło...(tu Kwiat spogląda za siebie i oświadcza wam, że nie zamknął okna dachowego co niezwykle trafnie świadczy o jego ilorazie inteligencji). Minęły...hmmmm... dwa tygodnie. No cóż! Z taką częstotliwością notki się będą ukazywać, może czasem nieco wcześniej - kto wie :wink: ??!! Prezentu pod choinkę nie dostanę. Przynajmniej nie ten wymarzony... :( Dlaczego? Najlepiej spytać głupiej Cenegi, która nie może się wyrobić ze spolszczeniem jednej, durnej gry!!! :/ Jestem na nich ostro wkurzona... taką miałam nadzieje, że zarwę już niedługo parę upojnych nocy i nareszcie to denerwujące oczekiwanie się skończy! Ech... :( W takim a nie innym wypadku - na razie otrzymam jedynie parę nowych książek i kasę... To nie tak źle, ale jednak będę czuła pełen niedosyt. Znacie to? Jak chcę się czegoś tak BARDZO, że aż skręca w żołądku na samą myśl (ja tak mam! - serio!) toooo.... :D Oby kazali mi nie spać po nocach tylko do stycznia czy coś w tym stylu bo jak dłużej........... toooo.......... marny będzie ich los!!!!!! :D OJJJJ - ja im już tam zadymę zrobię!!!! :wink: Wielkimi krokami zbliża się koniec pierwszego semestru. Co by tu napisać na ten temat?? :) Chyba nic! Otóż - oceny nie do końca zadowalają (ale nigdy się nie da dogodzić :wink:)... Najgorzej też nie jest bo średnia z czwórką na przedzie wyjdzie bez najmniejszego wysiłku, ale.... Czy to mnie do końca satysfakcjonuje??? =Koment: Hrabiego Val Go Deską= *Ten człowiek musi mieć przedziwne skłonności masochistyczne, być może nawet...samo destrukcyjne!* =Koment: Kwiata= *Ja nic do niego nie mam, bowiem z chłopca ewoluuje w...* =Koment: Hrabia Val Go Deską= *Tak! Tak!... W mężczyznę, wiem...* To był mój wczorajszy dialog zzzz... wtajemniczeni wiedzą :wink: A, więc... na samym końcu mego topicu chciałabym życzyć wszystkim spokojnych i spędzonych w rodzinnym gronie świąt! Oby wasze prezenty spełniły marzenia, a serca napełniły się szczęściem (poetycko, poetycko...). Nowa notka zaraz po Bożym Narodzeniu, a kto wie?! Może i jeszcze przed....... :wink: Pozdrawiam wszystkich tych, którzy... zdają sobie sprawę, że ich pozdrawiam :D - Kwiat Ps. To już 50 nota!!!!!!!!!!