29.12.2005 :: 04:08
Co to za życie bez... Co to za życie bez miłości?! Co to za życie bez filmów Tima Burtona?! Co to za życie bez Prince of Persia?! Co to za życie bez nart?! Co to za życie bez przyjaciół?! Co to za życie bez Internetu?! Co to za życie bez mojego brata?! Co to za życie bez Hrabiego?! Co to za życie bez mamy?! Co to za życie bez Maximusa kochanego?! Co to za życie bez głupich textów?! Co to za życie bez mojego forum?! Co to za życie bez MasterChiefa?! Co to za życie bez Belinei?! Co to za życie bez Shadowmana?! Co to za życie bez Mery?! Co to za życie bez Padmee?! Co to za życie bez Jasmine?! Co to za życie bez Mrocznej Wieży?! Co to za życie bez perspektyw?! Co to za życie bez dobrej komedii?! Co to za życie bez uśmiechu?! Co to za życie bez Godsmacka?! Co to za życie bez Red Hot Chilli Peppers?! Co to za życie bez King Crimson?! Co to za życie bez Elvisa?! Co to za życie bez Gołotki?! Co to za życie bez Pięknej Megi?! Co to za życie bez urodzonej aktorki, Marty?! Co to za życie bez butelki coca-coli?! Co to za życie bez Morka/Morrowinda?! Co to za życie bez komputera?! Co to za życie bez herbaty?! Co to za życie bez książek?! Co to za życie bez wyzwań?! Co to za życie bez zegarka?! Co to za życie bez tatuaży?! Co to za życie bez prezentów?! Co to za życie bez wzruszeń?! Co to za życie bez poświęceń?! Co to za życie bez śniegu?! Co to za życie bez słońca?! Co to za życie bez końca?????????!!!!!!!! Krótko zilustruje: Książe Tim Burtona (respect) Czerwone, ostre papryczki I wiele, wiele innych rzeczy... Pozdrawiam - Kwiat/Kaileena Ps. A na koniec noworoczna niespodzianka! Rysunek mojego autorstwa!