OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


*Piaski Czasu*

Widziałem zniszczenie,
i wszystko dlatego, że jestem
Jedna myśl - ostrzeżenie,
wykonane zdrajcy gestem

Sam byłem młody,
chciałem honoru i chwały
Co raz większej swobody,
by nie czuć się tak mały

Pierwsza krew,
patrzyłem w oczy wroga
To pierwotny zew,
nie ogarnęła mnie trwoga

Trudno jest karać,
za czyny z przeszłości
Wystarczy tylko się starać,
by nie stracić wolności

Widziałem jak we śnie,
ciemne oczy pustyni
Patrzyły wprost na mnie,
podążyłem za nimi

Trzymałem w dłoni sztylet,
i ujrzałem dom przyjaciela
Przed jego obliczem czoło chylę
szukając w tym geście zbawienia

Zabawne - byłem naiwny,
nie dostrzegłem zdrady wokół
Ten świat - obcych - wydał się dziwny,
ginąłem w jego mroku

Powitał nas osobiście,
nie słyszałem żadnego słowa
Bogactwa przyjął uroczyście,
lecz na nic się zdała tu mowa

Klepsydra błysnęła raz - drugi,
wewnątrz kłębiły się cuda
dostrzegłem tam piasku strugi,
a opisać się tego nie uda

Sztylet dzierżyłem w dłoni,
wróg czyhał w ukryciu
Mając potęgę tej broni,
nie wahałem się w jego użyciu

Ciemnooka dziewczyna,
obraz zwiewnej postaci
To nie była jej wina,
że musiałem wszystko stracić

Ona jedna krzyczała,
tajemnica i ukochana na wieki
W myślach jednak malała,
zamknąłem już z lęku powieki

Wbiłem sztylet w kopułę,
poczułem drżenie ziemii
Otwarłem oczy patrząc na chmurę,
piasku co wciąż się mieni

Zalewał posadzkę komnaty,
tworzył wymyślne wzory
Zmieniał nie tylko ich szaty,
ale ukazywał straszliwe potwory

Ogarnęło mnie przerażenie,
nie miałem pojęcia co czynić
Pozostało już tylko złudzenie,
że nie siebie mogę za to winić...



Nigdy nie brałam się na poważnie za pisanie wierszy, ale ten jeden - napisy, a może raczej dokończony wczoraj - chciałam wam zaprezentować. Nie wiem jak go przyjmiecie, mam nadzieje, że się spodoba. Wtajemniczeni wiedzą czym się inspirowałam (a raczej jakie zdarzenia opisywałam), ale dla innych niech pozostanie to słodką tajemnicą! :wink: Miłej lektury, a za oceny z góry dziękuję!

Orpócz tego, skorzystawszy z okazji, że już wzięłam się za nową notkę :D napiszę, że wygrałam dzisiaj konkurs... Tak, tak... chwalę się! :) Ale w tym przypadku, aż nie mogłam się powstrzymać! Ominęły mnie z tego tytułu dwie godziny zajęć i jestem w domu wcześniej co niezmiernie mnie cieszy... Zwykle kończę bardzo późno, a dziś udało się wyrwać wcześniej! :D Amen!
W szkole raczej nic ciekawego się nie dzieje. Zawalam sobie jedynie plecak nosząc: *swój nieśmiertelny zeszyt* i *moją nieśmiertelną teczkę*. I tu znowu wtajemniczeni wiedzą o co biega :D !!!!! Zdradzę jednak, że warto...jak dopadnie mnie wena twórcza - mam materiały :wink:

Jeszcze tydzień do ferii i to kolejny powód do radości! Znowu wolne, rozleniwiła mnie mocno ta świąteczna przerwa i teraz chcę znowu zacząć odpoczywać! Prawdopodobnie zostanę w domu, ale to nawet lepiej... nie przecierpiałabym rozstania z interentem :) !!! Ani z tym blogiem, oczywiście! Minął już dłuuugi roczek odkąd go założyłam...ach...sporo wspomnień, nie ma co! Tyle się wydarzyło - chyba nie ma tu co prawda kogoś kto czytał wszystkie notki od początku, ale ja je pamiętam... Tak, tak. Pojawiały się tu - jedne bardziej oryginalne i wciągające, inne mniej. Różnie to bywało, różne były moje nastroje, trzeba przyznać. Zresztą może niektórzy z was orientują się o co chodzi. W podsumowaniu roku 2005... Mogę chyba zaliczyć go do udanych. Spojrzałam na wiele spraw w zupełnie innym świetle! I myślę, że moja ocena jest jak najbardziej pozytywna!!!... :)

Teraz to już chyba naprawdę definitywny koniec mojej nowej (starej?) notki... :wink: Troszkę się napisałam, humor jak widać dopisuje! Nie jest źle (z akcentem na *nie*!!!) :D !!!!!!!

Pozdróffffka dla:
Jasmine, Shadowmana, MasterChiefa, Lipci :D, Elvisa, Moralesa, Seko, Belinei, Mery, Padmee, Rivva, Vulcano, Pięknej Megi, Martusi, Aneci, Adama, Marysi, Borgana, Devila, Gołotki, Hycla, Scorpo, Ult!mate*a, Pentagrama, Ewci - mojej imienniczki :wink: i wielu wielu wielu wielu wielu wielu innych!!!!!!!! :D (sporo się tego towarzystwa nazbierało :))...

Kwiat/Kaileena/Kaileena_Farah (zależy kto mnie pod jakim nickiem zna, a inni po prostu jako Ewę...)



I na prośbę Lipy - sygnaturka z Farah XD

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.01.2006 :: 17:57 :: cmi104.neoplus.adsl.tpnet.pl

O to mi chodziło-to rozweseliło akcent w tej notce-te barwy i wogóle ale myśle że i jest ok!
11.01.2006 :: 21:21 :: clj122.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Oczywiście, że rulezzzzz i to zawsze!!! O każdej porze dnia i nocy!
11.01.2006 :: 18:48 :: esb24.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Ech... widze ze jednak Prince of Persia rulezzz u ciebie hehe pozdrawiam cieplutko!
10.01.2006 :: 17:18 :: clz253.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Tak, tak... coś w tym musi być. Szczególnie ostatnie zdanie zmusza do refleksji... Nic dodać nic ująć. Dziękuję za odwiedziny.
10.01.2006 :: 16:45 :: ddr37.neoplus.adsl.tpnet.pl

pikus1982

Wiersz odzwierciedleniem osoby lejącej na papier myśli swe zbłakane, kolorem granatu, atramentem pisane. Myśli nie spełnione, wdziękiem przepełnione. Wiersz - stworzenie, mistyczne obdarzone siła uzdrawiania, w nieodpowiednich rękach do bólu zadawania. Czy zrozumiesz o co chodzi - tylko wtedy gdy materialnym światem będziesz serce głodził. Pozdrawiam
09.01.2006 :: 16:00 :: ckg28.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Boże święty, przenajświętszy!!!!!!! Jak to niedługo umrzesz??!!!!!!!
Wiersz jest nieważny... nie szkodzi... ale... co się stało?... Boże, co się stało??!!!!
08.01.2006 :: 21:50 :: abzk239.neoplus.adsl.tpnet.pl

aniolek166

no no pisarko jeżeli chcesz kontak daje ci swoje gg 5554332 przepraszam ale nie dam rady napisać tego wiersza prubowałam wiele razy ale nie dam rady przykro mi bardzo mocno wiem zawiodłam cie a czemu sie nie odzywałam ponieważ leżałam w szpitalu j niedługo umrę z tego co sie dowiedziałam życie jest okrutne ale cóż pozdrawiam i odzwyaj sie do mnie na gg
08.01.2006 :: 06:21 :: cjw220.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Miał być jakiś obrazek - i jest!!! Zapraszam do komentowania bo się rozpędziłam i sama trzy komenty wrzucam...brrrr... Pozdro.
08.01.2006 :: 06:16 :: cjw220.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Aha... i jeszcze coś! Kocham tego blooooooooooga!!!!!!!!! Nigdy go nie zostawię, teraz już to wiem!!!
08.01.2006 :: 06:14 :: cjw220.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Mój szczęśliwy numer w dzienniku XD Moja ósemka Oj, Lipo ty!!! ZUCHWAŁA! 7 komentów to twoja sprawka! Buhehehe...
07.01.2006 :: 21:00 :: cma229.neoplus.adsl.tpnet.pl

I zapraszamy

na komente Olge powałko 13 i tak zakończyło się przedstawienie
07.01.2006 :: 20:59 :: cma229.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i

dołączyła się do nas p.pełka 12

07.01.2006 :: 20:58 :: cma229.neoplus.adsl.tpnet.pl

:D

właśnie przypomniało mi się że michał ma zawsze coś do powiedzenia a więc 11 wita
07.01.2006 :: 20:57 :: cma229.neoplus.adsl.tpnet.pl

10

by zakończyć temat 8 ,9 dnia! a więc michał m.
07.01.2006 :: 20:56 :: cma229.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i 9

To akórat nie jest moja szczęśliwa liczba,ale mój nr w dzienniku Lipa<Tila>
07.01.2006 :: 20:55 :: cma229.neoplus.adsl.tpnet.pl

zwariowana 8

Zwariowana osemka jest osemką szczęścia bo to przecież twój nr w dzienniku:d
07.01.2006 :: 20:53 :: cma229.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa<Tila>

Dziex za pozdrówka,a wogóle tobie też przysyłam ,......-
ta nota jest również fajna,ale ciekawie by było gdybyś jakieś zajefajne zdjęcie wytrzasneła ,ale nawet bez też by było cool
Fajnie że napisałaś nową note!!!!!:]
07.01.2006 :: 18:41 :: sky-te.pai.net.pl

pentagram

no widzę że też piszesz... i to fajowsko!! sorcia że tak dawno tu nie byłam ale mi się tal zacina i nie mogę notki napisać. Jak mi się uda to skrobnę conieco. A na razie pozdróffka i buziaki!!
07.01.2006 :: 15:36 :: cma19.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

wpadam znowu, żeby sięzrekompensować!!! wierszyk supcio!!! odwiedź mnie na www.cosmoscool2.blog.onet.pl
06.01.2006 :: 17:17 :: clv36.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Tak, tak... Ale czy ja wiem? To zaszczyt? Chyba lekka przesada. Cieszę się jednak, że się spodobał! Naprawdę! W ogóle bardzo się cieszę, że wpadłaś, Jasmine!!! Mam nadzieje, że będziesz to robić jak najczęściej Zapraszam do pisania duuuużej ilości komentów - i to kieruję do wszystkich ludzinków (jak to napisał kiedyś śp. Roal Dahl, pamiętajmy...) - Kwiat!
06.01.2006 :: 16:35 :: c115-241.icpnet.pl

Jasmine

miałam już zaszczyt przeczytac ten wiersz, więc moją opinię znasz Dzięki za pozrdowienia wzajemnie
06.01.2006 :: 16:23 :: clv36.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nie ma za co przepraszać! Najważniejsze, że jesteś wreszcie, Aneciu!!! :* Mam nadzieje, że teraz nadrobisz Stęskniłam się trochę za tobą - wpadaj częściej! Pozdrawiam!
06.01.2006 :: 15:05 :: ckc246.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Kwiatuszku, dawno Cie nie odwiedzałam i przepraszam za to - na swą obronę mam tylko nieustanny brak czasu. Twoje dzieło bardzo mi się podoba, naprawdę. Jest świetne! Mam nadzieję, że u ciebie wszystko wporząsiu!!!
Talk.pl :: Wróć