06.01.2006 :: 14:38
*Piaski Czasu* Widziałem zniszczenie, i wszystko dlatego, że jestem Jedna myśl - ostrzeżenie, wykonane zdrajcy gestem Sam byłem młody, chciałem honoru i chwały Co raz większej swobody, by nie czuć się tak mały Pierwsza krew, patrzyłem w oczy wroga To pierwotny zew, nie ogarnęła mnie trwoga Trudno jest karać, za czyny z przeszłości Wystarczy tylko się starać, by nie stracić wolności Widziałem jak we śnie, ciemne oczy pustyni Patrzyły wprost na mnie, podążyłem za nimi Trzymałem w dłoni sztylet, i ujrzałem dom przyjaciela Przed jego obliczem czoło chylę szukając w tym geście zbawienia Zabawne - byłem naiwny, nie dostrzegłem zdrady wokół Ten świat - obcych - wydał się dziwny, ginąłem w jego mroku Powitał nas osobiście, nie słyszałem żadnego słowa Bogactwa przyjął uroczyście, lecz na nic się zdała tu mowa Klepsydra błysnęła raz - drugi, wewnątrz kłębiły się cuda dostrzegłem tam piasku strugi, a opisać się tego nie uda Sztylet dzierżyłem w dłoni, wróg czyhał w ukryciu Mając potęgę tej broni, nie wahałem się w jego użyciu Ciemnooka dziewczyna, obraz zwiewnej postaci To nie była jej wina, że musiałem wszystko stracić Ona jedna krzyczała, tajemnica i ukochana na wieki W myślach jednak malała, zamknąłem już z lęku powieki Wbiłem sztylet w kopułę, poczułem drżenie ziemii Otwarłem oczy patrząc na chmurę, piasku co wciąż się mieni Zalewał posadzkę komnaty, tworzył wymyślne wzory Zmieniał nie tylko ich szaty, ale ukazywał straszliwe potwory Ogarnęło mnie przerażenie, nie miałem pojęcia co czynić Pozostało już tylko złudzenie, że nie siebie mogę za to winić... Nigdy nie brałam się na poważnie za pisanie wierszy, ale ten jeden - napisy, a może raczej dokończony wczoraj - chciałam wam zaprezentować. Nie wiem jak go przyjmiecie, mam nadzieje, że się spodoba. Wtajemniczeni wiedzą czym się inspirowałam (a raczej jakie zdarzenia opisywałam), ale dla innych niech pozostanie to słodką tajemnicą! :wink: Miłej lektury, a za oceny z góry dziękuję! Orpócz tego, skorzystawszy z okazji, że już wzięłam się za nową notkę :D napiszę, że wygrałam dzisiaj konkurs... Tak, tak... chwalę się! :) Ale w tym przypadku, aż nie mogłam się powstrzymać! Ominęły mnie z tego tytułu dwie godziny zajęć i jestem w domu wcześniej co niezmiernie mnie cieszy... Zwykle kończę bardzo późno, a dziś udało się wyrwać wcześniej! :D Amen! W szkole raczej nic ciekawego się nie dzieje. Zawalam sobie jedynie plecak nosząc: *swój nieśmiertelny zeszyt* i *moją nieśmiertelną teczkę*. I tu znowu wtajemniczeni wiedzą o co biega :D !!!!! Zdradzę jednak, że warto...jak dopadnie mnie wena twórcza - mam materiały :wink: Jeszcze tydzień do ferii i to kolejny powód do radości! Znowu wolne, rozleniwiła mnie mocno ta świąteczna przerwa i teraz chcę znowu zacząć odpoczywać! Prawdopodobnie zostanę w domu, ale to nawet lepiej... nie przecierpiałabym rozstania z interentem :) !!! Ani z tym blogiem, oczywiście! Minął już dłuuugi roczek odkąd go założyłam...ach...sporo wspomnień, nie ma co! Tyle się wydarzyło - chyba nie ma tu co prawda kogoś kto czytał wszystkie notki od początku, ale ja je pamiętam... Tak, tak. Pojawiały się tu - jedne bardziej oryginalne i wciągające, inne mniej. Różnie to bywało, różne były moje nastroje, trzeba przyznać. Zresztą może niektórzy z was orientują się o co chodzi. W podsumowaniu roku 2005... Mogę chyba zaliczyć go do udanych. Spojrzałam na wiele spraw w zupełnie innym świetle! I myślę, że moja ocena jest jak najbardziej pozytywna!!!... :) Teraz to już chyba naprawdę definitywny koniec mojej nowej (starej?) notki... :wink: Troszkę się napisałam, humor jak widać dopisuje! Nie jest źle (z akcentem na *nie*!!!) :D !!!!!!! Pozdróffffka dla: Jasmine, Shadowmana, MasterChiefa, Lipci :D, Elvisa, Moralesa, Seko, Belinei, Mery, Padmee, Rivva, Vulcano, Pięknej Megi, Martusi, Aneci, Adama, Marysi, Borgana, Devila, Gołotki, Hycla, Scorpo, Ult!mate*a, Pentagrama, Ewci - mojej imienniczki :wink: i wielu wielu wielu wielu wielu wielu innych!!!!!!!! :D (sporo się tego towarzystwa nazbierało :))... Kwiat/Kaileena/Kaileena_Farah (zależy kto mnie pod jakim nickiem zna, a inni po prostu jako Ewę...) I na prośbę Lipy - sygnaturka z Farah XD