OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Wczoraj snułam się zdołowana po całym świecie. Dobra - z tym zasięgiem mojego złego humoru przesadziłam, ale w każdym razie naprawdę nie dopisywał... Ale dziś?! Dziś jest cudowny dzień! Czuję się świetnie, nie wiem co się stało, ale uznałam, że genialniej być nie może :D Co prawda - dziś moja siostra wraca od babci, więc koniec ze spokojem w domu, ale prócz tego jest się z czego cieszyć... Przestał mnie nękać ten dziwny, wewnętrzny niepokój, zamierzam wykorzystać ten napad natchnienia. W sumie jednak - nic ostatnio nie piszę i nie rysuje... Powód? Brak weny - może chęci... Nawet jeśli - nie ważne. W pewnym momencie powinno się to zmienić, takie stany zawsze są tylko przejściowe. Uznałam, że najlepiej spojrzeć na to okiem optymistki, nieprawdaż? Hehehe...

Co do pogody - nie będę się wypowiadała. Jedno spostrzeżenie jednak wydaje mi się godne zanotowania... Jest co raz ładniejsza! :D Aż miło wstawać, gdy słońce zagląda przez okno, od razu też przyjemniej wlec się do szkoły. Ach, to chyba naprawdę wiosna tak na mnie działa!

Uzależniłam się ostatnio od oglądania anime *Inu-Yasha* i obawiam się, że szybko mi to nie przejdzie. Codzień muszę obejrzeć przynajmniej z 5 czy 6 odcinków - inaczej koniec ze mną. Ale o tym na koniec bo teraz mam kilka kolejnych spraw do omówienia.
Primo trzeba mieć zamysł - jak to wyśpiewał Łona, ale ja go mam bez wątpienia. I napiszę całkiem szczerze - życie jest piękne. Zbytnio nie mam nic do roboty, ale nie przejmuje się tym wcale. Mogłabym zadzwonić do Dogmy, czy coś, ale na to nie mam teraz ochoty, wolę posiedzieć tutaj sama. Na zegarku mam godzinę za dwadzieścia piąta. Cóż - jak ten czas szybko leci... ale nie mam się co dziwić! Wstałam dziś o 13.00. Ech... :wink:

Ta notka nie będzie długa. Komunikuje jedynie, że żyje i mam się dobrze. Jeszcze na koniec charakterystyka mojej ulubionej postaci z serii *Inu-Yasha* (i oczywiście kilka screenów z serialu, żeby nie było):

MIROKU

rasa: człowiek
płeć: mężczyzna
wiek: 18-19 lat
włosy: czarne
oczy: ciemno-niebieskie
wzrost: 170 cm
waga: 69 kg
status: Houshi (mnich buddyjski)

Seiyuu (japoński): Kouji Tsujitani
Seiyuu (angielski): Kirby Morrow



CHARAKTERYSTYKA POSTACI


MIROKU

Miroku jest mnichem(jap. Houshi). Z ojca na syna rodzina Miroku jest obłożona klątwą, która przejawia się w posiadaniu na prawej ręce Wietrznego Tunelu(jap.Kazaana), który wsysa wszystko wokół do swego wnętrza. Jest to swoista broń, a zarazem wyrok śmierci, gdyż otwór stale się powiększa, aby w końcu wessać swego właściciela. Tak zginął również ojciec Miroku. Naraku jest tym, który rzucił klątwę na rodzinę Miroku. Dlatego głównym celem Miroku jest jego pokonanie.
Bohater kontroluje swoją broń pewnego rodzaju zaklęciem, owijając rękę paciorkami(tzw.mala). Gdy chce użyć Kazaana, po prostu je zdejmuje. Mnich dysponuje czymś w rodzaju magicznej laski, która posiada dużą moc, którą Miroku potrafi wydobyć i wykorzystać dla swoich celów. Przykładem może być Kekkai(pole siłowe): za pomocą swojej laski mnich potrafi wytworzyć barierę ochronną na krótki okres czasu. Poza tym włada zwojami z zaklęciem(jap.fuda-pamiętacie Sailor Mars i Akuriou Taisan!? Jest to dokładnie to samo...), które może rzucić na demona, ducha...W ten sposób aktywność nieprzyjaciela zostaje zniwelowana na krótki okres czasu, dając tym samym czas na właściwą obronę. Miroku jest nadzwyczaj inteligentnym człowiekiem, co przydaje się w walce, gdyż potrafi rozszyfrować nie jedną zagadkę przygotowana przez wrogów. Potrafi uczynić rzeczy czy ludzi niewidzialnymi.

Miroku wykazuje spore zainteresowanie płcią przeciwną. Lubi obmacywać kobiety w najmniej spodziewanych miejscach. Wykazuje pewne zainteresowanie Sango, ale niestety nie wychodzi mu zbytnio okazywanie uczyć, i przeważnie kończy z odciskiem dłoni na policzku^^. A jego flagowe pytanie, które zadaje każdej młodej, napotkanej dopiero kobiecie, to *Czy zostaniesz matką moich dzieci?*. Pyta o to dosłownie każdą kobietę. Nawet Kagome. Jego przyjacielem, i pomocnikiem jest demon(szop) o imieniu Hatchi. Miroku to przystojny facet, z czarnym włosem na głowie.
Sango zwraca się do Miroku z szacunkiem, per *Houshi-sama*. W ogóle zazwyczaj bardzo się szanują. Oczywiście nie wtedy gdy Miroku zostaje owładnięty obsesja dotknięcia pewnej tylnej części ciała Sango, wtedy wiecie co się dzieje...

A oto on w osobie własnej:






Dobra, dobra... nie męczę więcej... W najbliższym czasie planuje założenie strony poświęconej M&A i tam będę ludziom głowę zawracać, hehehehe :wink: Pozdrawiam serdecznie!!!

Ps. I ta charakterystyka nie była pisana przeze mnie, wprowadziłam jedynie drobne zmiany, w miejscach gdzie autorzy się pomylili...

Pps. Znalazłam jeszcze kilka zabawnych teledysków z Miroku w roli głównej. Prawdopodobnie nikomu się nie będzie chciało oglądać, ale zapodam, żeby nie było :)

To chyba moje ulubione, dobrze dobrane scenki i muzyka a*propo owej postaci... XD

Całkiem fajnie dobrane scenki, niezłe, niezłe... XD

Teraz już naprawdę koniec! Hehehe...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.03.2006 :: 20:18 :: cku174.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dziękuję bardzo za adres. A nowa notka jak widać wyżej na stronie głównej - pojawiła się. Zapraszam do lektury i komentowania
10.03.2006 :: 20:01 :: dli101.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Szkoda ,że nie nie mogłaś dodać kolejnej notki.......
PS.Zaponiałam powiedzieć:
www.ja-agama.blog.onet.pl
..adres bloga(OSTATNI!!!!!)

10.03.2006 :: 19:35 :: cku174.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Chciałam dziś dodać kolejną notkę, ale Internet chodzi jakby chciał a nie mógł. Irytujące i wybitnie dobijające to to... A miałam dzień pełen przemyśleń. Było by o czym napisać. No cóż trudno.
10.03.2006 :: 19:31 :: dli101.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Hejka!
Chcę powiedzieć,że dodałam Cię do linków w moim 3 (i 2 WŁASNYM)blogu(to już koniec z nowymi blogami OBIECUJĘ)

Jak zawsze super blog!!!
Piisz w niim często!!!!!!!!!!!!!!!
10.03.2006 :: 18:36 :: cku174.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Heeeej... Z zaproszenia skorzystałam. I jeszcze raz chciałam napisać, że teraz w moich linkach pod hasłem *Angelika* kryje się nie blog www.angelika13.talk.pl tylko adres www.dziewczyny.talk.pl To tak dla wyjaśnienia. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i nie tylko
10.03.2006 :: 17:39 :: akm172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Angelika

SIEMKA!
Wykasowałam swojego bloga www.angelika13.talk.pl ale załaożyłam nowy z kumpelą
jak masz ochotę to wpadnij www.dziewczyny.talk.pl
i zostaw komenta
08.03.2006 :: 19:59 :: ckc22.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A dziękuję serdecznie I ja życzę wszystkim kobietom, dziewczynom i dziewczynkom - wszystkie naj To nasz dzień!!!
08.03.2006 :: 18:53 :: esd39.neoplus.adsl.tpnet.pl

Padalec

wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet pozdrawiasy, buziaki itd pa
08.03.2006 :: 18:44 :: enk20.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

fajny blog zapraszam do mnie: ogon.talk.pl

07.03.2006 :: 19:38 :: clo39.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Pytanie czy piszę jest retoryczne. Nie porzucę tego bloga bo za bardzo się do niego przywiązałam...
07.03.2006 :: 17:29 :: cld242.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Hej, Kwiatku! Fajnie tu! Piszesz dalej? Wpadnij do mnie koniecznie!
06.03.2006 :: 17:42 :: cln149.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

U mnie to dopiero było śmiechowo dzisiaj XD Kowal pyta się babki od matmy, widząc, że jestem zmęczona:
- Uuu... oglądała pani Oscary dzisiaj w nocy i nie wyspała się pani??
A babka taki tekst:
- Nie... robiłam coś bardziej męczącego
Kozaka... W każdym razie miałam z niej niezłą polewę
06.03.2006 :: 08:22 :: clj16.neoplus.adsl.tpnet.pl

Megi

Elo Kailuś...Kiedy napiszesz kolejan notke??? napisz mi odrazu na gg lub daj komenta...:) Jestem teraz na informatyce mowie Ci ale siara ale opowiem Ci pozniej na gg...:) BUZIAKI :*
05.03.2006 :: 19:26 :: dcv243.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

Dzięki za komenta :* Nie jestem w stanie tego przeczytać, a żałuje bo napewno ciekawe ;) 3maj się i wpadaj do mnie częściej ;***
05.03.2006 :: 18:42 :: ery119.neoplus.adsl.tpnet.pl

padalec

Poza tym swietne filmiki
05.03.2006 :: 18:37 :: ery119.neoplus.adsl.tpnet.pl

padalec

Przepraszam! ;( jakos ostatnio rzadko wchodzilam na kompa - to dlatego. Jeszcze raz sory. Widze ze twoje serce i dusze opanowal Miroku XD Pozdrawiam! :* pa!
05.03.2006 :: 16:55 :: ckw144.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nowa notka u mnie? No cóż... zobaczymy ile będzie komciów pod tą, hehe... żartuje, żartuje. Niezależnie od tego - napiszę ją jeszcze w tym tygodniu - tak sądzę przynajmniej! Pozdrawiam!
05.03.2006 :: 16:47 :: dkx248.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

DZIĘKI ZA KOLEJNEGO-KOMCIA!!!!!









Dzięki papapapa!!!!
Pozdrówka!
Agama
PS:Kiedy napiszesz kolejną notkę?
PS2:Jak ja lubię słowo
05.03.2006 :: 14:19 :: ckw144.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A*propo... 16 komciów... z moim 17 XD Jak dojdzie do 30 to będę pod sporym wrażeniem, a wyżej to już w ogóle zawał... Ale nie ważne Hehehehe... Taka moja mała dygresja...
05.03.2006 :: 14:12 :: ckw144.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dzięki za wszystkie komenty Nie wiem co więcej napisać, więc spadam na kolejny seans Inusia. Pozdro!
05.03.2006 :: 13:17 :: ddb60.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cukiernik

ja cie tez dodam do ulubionych jak bede na gg to pogadam z toba
05.03.2006 :: 11:42 :: dlm234.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama


(ale się napisałam,co)
05.03.2006 :: 11:41 :: dlm234.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Super notka!!!!!!!
Jeszcze raz dzięki za komcie!!!

05.03.2006 :: 11:39 :: dlm234.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki za komentarze na moim blogu!
Mi też bardzo podoba się Twój blog!!!!!
Będe tu wpadała częściej!
Pozdro
Agama
05.03.2006 :: 11:07 :: 82.160.33.66

Angelus

Siemka.Chyba już tu pisałam ale napiszę jeszcze raz:Super blog
i jak zawsze zapraszam do siebie
04.03.2006 :: 22:10 :: dch13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cukiernik

Dziex za 3 komenty
Będe tu wpadał cześciej
Mi mój blog też sie podoba ale projektował go PADALEC Pozdro wpadnij jeszcze do mnie
04.03.2006 :: 21:31 :: 82.160.204.206

mloda

siema!! nie znam cie ale do ciebie pisze! he he jak chcesz to napisz na mojego nbiedorobionego narazie bloga: www.mloda.talk.pl !!! NARKA ZIOMUŚ
04.03.2006 :: 19:12 :: cma208.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Mój piesio już od 9 lat się Ramzes wabi, hehehe... a może i od 10 Nie pamiętam dokładnie ile on ma... Hmmm... A co do Miroku - cóż ja mam poradzić, że on mnie rozśmiesza po prostu I od razu poprawia mi się humor jak oglądam Inuśka i on się pojawia. Hehehe...
04.03.2006 :: 19:03 :: cmo42.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

A
04.03.2006 :: 18:59 :: cmo42.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Kwiatku! Nie wiem, nie wiem.... Czy to ten urok, który rzucił na Ciebie Miroku albo cieszysz sięna wiosnę, ale zadziwiasz mnie dziś! I rzeczywiści mam żłówia, który się nazywa Ramzes, ale Twojego psa o to nie podejrzewałam Duża buźka dla Ciebie
04.03.2006 :: 18:34 :: cma208.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Masz żółwia imieniem Ramzes?? Uuu... Mój pies się tak nazywa!!! A co do twojego stwierdzenia Meg... co prawda to prawda... ale żeby go polubić trzeba wpierw mangę przeczytać lub anime obejrzeć do czego zachęcam - WARTO!!! Pozdrawiam!
04.03.2006 :: 17:56 :: cka201.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

co coz naprawde ten Miroku cie oczarował...:) POZDRO
04.03.2006 :: 17:52 :: cmo42.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

wiosna idzie ja to wiem i czuję
04.03.2006 :: 17:51 :: cmo42.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

na mnie też pogoda tak fajnie działa i jestem pewna, że będzie tylko lepiej! zresztą mam dowód! Moje stworzonko przerwało swój sen zimowy! Tzn. mój żłów Ramzes
04.03.2006 :: 17:50 :: cmo42.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

ale mi zrobiłaś niespodziankę z komciami
Talk.pl :: Wróć