OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Zanim krokiem pełnym zadumy udam się na dół do kuchni by uruchomić wdzięczne urządzenie zwane mikrofalówką, zanim wrzucę doń paczkę kukurydzy gotowej do prażenia... napiszę nową note. Obiecałam, że gdy tylko dostanę się wreszcie do tego głupiego edytora - zrobię to bez wątpienia. I tak się też dzieje. Nie będzie to notka uboga. Jak napisałam w ostatnim komencie pod poprzednią - miałam dziś dzień pełen przemyśleń. Zasadniczo - nie wiele się zmieniło. Znów jestem sama. Doszłam do konstruktywnego wniosku, że świat zmierza ku nieuniknionej zagładzie. I wszystko jest ładne, ba nawet piękne!
Ale za nim o tym...
Coś ze spraw bardziej przyziemnych dam na wstępie. Jest to już pewnie z sześćdziesiąta notatka na tym blogu, co wpędza mnie w nie lada dumę, zachwyt itd. itp. ... Po prostu - cieszę się, że po tylu miesiącach nadal prowadzę swojego kochanego bloga i nie zamierzam z tego rezygnować To moja miłość i nie zostawię tej stronki, hehehe...
W budynku powszechnie zwanym szkołą nie zdarzyło się nic godnego uwagi. Mamy piątek, więc koniec tygodnia nastąpił. Uff. Nie powiem, że mnie to nie cieszy... dwa dni wolnego to perspektywa nader intrygująca! Nieprawdaż?
Siedząc tak sama, alone - nawet... dochodzę do pewnego ciekawego wniosku. Za oknem ciemno, dziwnie trochę. Porozpalałam wszystkie światła chociaż tak bardzo mrok lubię... Jakieś dreszcze przebiegają mi po plecach. Cholera wie co tu jest grane?!... Brr.
Po powrocie do domciu musiałam zostać i pilnować mojej siostry. Zero grania na kompie, zero Internetu - to mnie do reszty dobiło! Ale teraz nareszcie loooz. Popocieszałam trochę Magdę S. - nie załamuj się, nie warto Piękne jest nasze życie mimo jego wszystkich wad, naprawdę! Co prawda moje dzisiejsze myśli za wesołe nie były, ale w gruncie rzeczy nie będę ukrywała skrajności moich uczuć. Raz jest dobrze, raz jest źle i nic a nic tego nie zmieni, prawda???...

Ooo. I po tym interesującym (mam nadzieje) wstępię, przejdę wreszcie do istoty mojego dzisiejszego wykładu. Otóż uznałam, zadecydowałam... nazwijcie to jak chcecie, że życie artysty jest na tyle trudne, na tyle ciężkie i pełne wyrzeczeń, że wybierający je człowiek musi... przygotować się na to odpowiednio. Co powiedział mi Hrabia? Jedną, dosyć prostą rzecz: *Nie można się poddać. Często tacy ludzie doczekują tragicznego końca. Ale... czego się nie robi dla dobrej zabawy??...*. To ostatnie wypowiedziane było z iście szelmowskim uśmiechem na twarzy. I czy uwierzyłam? Tak. I zaczęłam nad tym intensywnie rozmyślać. Pomogły mi w tym dwa zastępstwa w szkole, dwa wf-y. Miałam okazję by spokojnie usiąść na parapecie, wrzucić słuchawki na uszy i włączyć mp3. Dość łagodne dźwięki *Dearest* postawiły mnie na nogi... i wtedy: *NO JASNE!!!*. Olśnienie!
Ogarnął mnie błogi stan. Byłam świadoma, że właśnie w tym momencie osiągnęłam *kolejny stopień wtajemniczenia* - jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało. Niech ci wszyscy marni niedowiarkowie odejdą! Precz! Właśnie odkrywam kolejne *ja*!
Ludzkość - społeczność, jeśli mierzyć niżej - ma pewne określone cele. Każdy z nas wie, że ma do spełnienia obowiązki, wobec siebie czy innych. Ma też właściwie prawa. Ale co z tego? Dostaję do ręki nóż, zaszlachtuje wszystkich - ale fajna sprawa. A później?...
Mam pistolet. Numer kalibru jest nie ważny. Zastrzelę własnego psa. I co mi z tego przyjdzie??... Czy stanę się szczęśliwsza, oczyści mnie to? Pieprzenie. Nie o to w życiu chodzi. Owszem. Zaprzeczam własnym słowom, ale w końcu od tego jestem *filozoficzką*, jak mnie nazwała towarzyszka Shakira. Ja tu nie jestem od tego by zmieniać WASZE poglądy. Ja po prostu staram się wyjaśnić to i owo. By było jasne jak daleko już *odjechałam* w tym co robię.
A co robię?
W gruncie rzeczy nic! NIC, NIC, NIC!
Zabawne. Wczorajszego wieczora wróciłam do swojego pokoju. Korzystając z okazji, że byłam sama - przechadzałam się po całej górze. Tak w te i wewte. I nagle - nirvana. Kurcze, nirvana
Nie dosyć, że prowadziłam ze sobą całkiem interesujący monolog, jeszcze zaczęłam się głupkowato śmiać, bowiem to co mówiłam było tak trafne, iż... zdziwiło mnie. Zaskoczyło może. Ja tu nie zamierzam kogokolwiek przekonywać, ale sami pomyślcie. Jeśli jesteście rozsądni... mając do wyboru drogę zastanowień, znajdowania odpowiedzi na własne pytania... po drugiej stronie codzienność, szarą rzeczywistość, która wolna jest od czegoś...głębszego! CO WYBIERACIE??...
Ja prędzej wybiorę trzecią opcję - śmierć. Nie, nie, nie... nie zrozumcie mnie źle! Nie jestem głupia, nigdy nie popełnie samobójstwa. Uważam, że życie jest wspaniałe, piękne... i, że to co nas otacza zasługuje na mój zachwyt. Ale ludzie potrafią niszczyć. Nie zauważacie tego? Wszystko co robimy ma w sobie jakąś krztynę samokrytyzmu? Chyba jednak odpowiedź musi być przecząca. Za cholerę nie potrafię tego pojąć. Chociaż rozumiem dużo. Może zabrzmi to za bardzo pysznie, ale - rozumiem, więcej niż sporo osób, które znam. Pozostanę sobą. Nikt mnie nie zmieni. Odpowiada mi to w jaki sposób pojmuje świat!!!

I to właśnie chciałam napisać. Tak. Wyrzuciłam z siebie wszystko co dziś poddałam pod rozważania i uznałam - z niemałym wzruszeniem - że był to przełom. Kto wie? Może teraz powróci moja wena?? Mimo, że nie istnieje coś takiego i ja o tym doskonale wiem Ale pomarzyć można! Hehehe... Humor mam całkiem dobry - żeby nie było! Więc - pozdrawiam wszystkich odwiedzających (i nie tylko!), liczę na mnóstwo komentów (jak zwykle)

KWIAT

Ps. A na koniec, żeby nie było za pusto - dodam chociaż jedną foteczkę... tym razem gość, który ma klasę. Sess specjalnie dla was :* (i żebym ja mogła nacieszyć oczy chociaż troszeczkę )...





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.03.2006 :: 19:30 :: ckc28.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

No to co dobrzy ludzie?? Zbieram się do pisania nowej notki chyba... tym bardziej, że mam nawet całkiem ciekawy pomysł. Zrobi się mroczniej......
12.03.2006 :: 16:40 :: cla197.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Pomysł był wpełni spontaniczny. Jak ja dorwę się do klawiatury to nic mnie nie powstrzyma
12.03.2006 :: 16:32 :: dey248.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

Hej :)
dzieki za komenta :)
skad pomysl na taka akcje??:)
pozdrawiam
12.03.2006 :: 15:34 :: cla197.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

OJEJ... teraz trzeba sporo obraz w prawo przesunąć, żeby dostać się do pisania komentów Bardzo dziękuję za tyle komentów i nowych emot Pozdro!
12.03.2006 :: 15:30 :: ckr244.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

u mnie znów nowa nocia jakby co! nadrabiam zaległości!
12.03.2006 :: 15:22 :: djw94.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama




AALLEE supER!!!!!!!!!!!!!!!!!!Blog!!!!!!!!!!!!!!
12.03.2006 :: 15:21 :: ckr244.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Co by ci tu jeszcze skrobnąć?
12.03.2006 :: 15:20 :: djw94.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

SUPERBLOG SUPERBLOG SUPERBLOGSUPERBLOG SUPERBLOG SUP SUPERBLOGERBLOG SUPERBLOG SUPERBLOG SUPERBLOG
12.03.2006 :: 15:19 :: ckr244.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Carpe diem! to najważeniejsze! Bierz każdy dzień!
12.03.2006 :: 15:18 :: djw94.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

HEJA!!!!
Dzięki za komenty!!!!
Jak tam,kiedy kolejna nota?!
Bo ja już nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!


12.03.2006 :: 15:18 :: ckr244.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

tauś coś zrobił z moją klawiaturą i wróciła z wakacji, a ty chyba nie masz nic przeciwko temu, żebym dodała kilka myśli pod twojąnotką
12.03.2006 :: 11:04 :: cmk109.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka! umarła Hanka Bielicka! przeczytaj moje 2 ostatnie notki z dnia 12.03[ 2 notki] I skomentuj!!! przeczytaj i komentuj, bo to bardzo wazne! a hanka Bielicka bedzie z toba za kazdy wiecej twoj komenatrz. Ona doda ci pewnosc siebie !!! czym wiec komentarz z toimi zalem o jej smierci tym wiecej dobroci w twoim serce!!!!
11.03.2006 :: 22:21 :: ckc114.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jasmine! :D Witaj! Strasznie się cieszę, że wreszcie cię widzę! Ja tu wpadam by się pochwalić rysunkiem, a tu taka niespodzianka :) !!! Pozdrawiam cię i was wszystkich!

http://img460.imageshack.us/my.php?image=toosexymirokunewnose8on.png
11.03.2006 :: 21:19 :: c152-129.icpnet.pl

Jasmine

Ja też się przyznaję, że dawno (a może bardzo dawno ) Ciebie nie odwiedzałam, ale mam zamiar to zmienic
11.03.2006 :: 19:18 :: clx159.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nick może być mylący Bloga zakładałam dawno, a ten zacny pseudonim: Kwiatek, wziął się od mojego nazwiska. I tak za mną wołają: Kwiat, Kwiatek, Kwiatuszek. Na początku myślałam... *Jezusie... dobija mnie to!*, ale nie... teraz się przyzwyczaiłam. Trzynastka jest moją szczęśliwą liczbą, a także tyle miałam lat, gdy blog zakładałam. Pozdrawiam serdecznie.
11.03.2006 :: 18:08 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

encore

szczerze mówiąc jak zobaczyłam twój nick na moim blogu - *kwiatek13* mój odruch był dość przewidywalny - *jeżżżu, kolejny dzieciak reklamuje swego bloga*

muszę przyznać, że bardzo ale to BARDZO miło się rozczarowałam :D masz bardzo intrygujące notki i ciekawe spostrzeżenia, więc mam nadzieję, że nie będziesz miała nic przeciwko jeśli od czasu do czasu tutaj wpadnę :D
pozdrawiam również ^-^
11.03.2006 :: 17:27 :: 82.160.33.66

ten komentarz co masz teraz jest ode mnie
czyli Angelus
11.03.2006 :: 17:24 :: 82.160.33.66

cześć dzisiaj napszę ci tylko że masz ładny blog i cię pozdrawiam.
i ponownie zapraszam na moją stronkę
papa
11.03.2006 :: 17:07 :: clx159.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Thx za komenty! Będę taka hojna i zapodaje moją nową pracę, rysunek wykonany na wyjątkowo nudnej lekcji matematyki... I hope you like it

http://img58.imageshack.us/my.php?image=shaheenmatmakopialll5bf.png
11.03.2006 :: 16:40 :: ckq39.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

niom... teraz to mi się wzdaje, że odwiedzisz mój blog i zostawisz komcia! no trzym się!
11.03.2006 :: 16:37 :: ckq39.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

nie pisałam dość długo jak na mnie, ale cóż... tak jakoś wzsyło... a propos...! u mnie new notka!
11.03.2006 :: 16:33 :: ckq39.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

żebz nie było to komentuję dalej!
11.03.2006 :: 16:32 :: ckq39.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

No wracam! Nie myśl sobie, że nie będę dalej pisać! Chociaż klawiatura mnie dobija! Co to si na tzm świecie dzieje...
11.03.2006 :: 15:01 :: cko63.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

dla mnie to przyjemnośc u ciebie kometowac pozdro
11.03.2006 :: 14:31 :: cko63.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka1 mi sie podoba twoj blog jest ładny :* pozdrawam
11.03.2006 :: 11:25 :: clx159.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Do Angeliki: Na pewno odwiedzę twojego bloga
Do Agamy: Dzięki za odpowiedź! I pozdrowienia

Ja także pozdrawiam wszystkich serdecznie. Dziękuję za komenty, oby było ich jak najwięcej
11.03.2006 :: 11:18 :: dlq20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Hejka , Kwiatek13!!!
Dzięki wielkie za komcie na moim blogu!
Chcę Ci odpowiedzieć a pytanie,czy rezygnuję z bloga na talku.Nie,tylko nie będe pisać tam( jak do tej pory )codziennie.Postaram się , aby dziś pojawiła się notka
Pozdrawiam posiadaczkę świetnego bloga!

11.03.2006 :: 09:00 :: aky110.neoplus.adsl.tpnet.pl

Angelika

Cieszę się że podoba ci się mój i mojej kumpeli blogasek.Oczywiscie nadal będę odwiedzała twojego bloga
Jak masz ochotę to zajrzyj po 16 będzie nowa notkaZostaw komentarz
narq
10.03.2006 :: 23:11 :: cmk209.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Jeju Kailuś....blog jest genialny, notki zwalaja z nog no i co tu duzo pisac...BLOG JEST SUPER!!! TAK JAK TY...:) BUZIAKI
10.03.2006 :: 22:26 :: cll167.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dwa niezwykle miłe komentarze na początek. Dziękuję ci Agamo. Odwiedzaj mnie jak najczęściej Czekam na komcie od innych towarzyszy broni, że się tak wyrażę. Po skończonym seansie *Mumii* w TVN-ie możecie do mnie wpaść i zostawić po sobie ślad Pozdrawiam ekipe!
10.03.2006 :: 21:33 :: dli101.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Komentarz nr.2:

To
...jest
.........super
.................blog
.......................!!!!!!!!!
............................To
........................jest
................super
..........blog
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.03.2006 :: 21:28 :: dli101.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Hej!
Dziex za komenta!!!!!Proszę,oto i mój:
SUPERSUPERSUPESUPERSUPERSUPERRSUPERSUPERSUPERSUPSUPERSUPERSUPERERSUPERSUPERSUPERSUPSUPERSUPERSUPERERSUPERSUPERSUPESUPERSUPERSUPERRSUPERSUPERSUPERSUPERSUPERSUPERSUPER
: :
...super blog!!!!!

Talk.pl :: Wróć