OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Ja? Naprawdę ja to napisałam? Nikt inny, tylko ja musiałam pokusić się o tak perfidne stwierdzenie? Nie poznaje swoich własnych myśli, dziwne uczucie. Zapanował tu straszliwy nieład, sama nie wiem od czego zacząć, co wpierw zrobić. Kończy się kolejny tydzień, w sumie - nie specjalnie wiem czemu chciałam utrzymać moje pisanie w tym dosyć dziwacznym stylu. Dzisiaj mamy niedzielę, dzień nie wyróżniał się niczym szczególnym. A jednak zadecydowałam o kilku ważnych sprawach, zmieniłam to i owo, ułożyłam na półce moją kolekcję mang... od razu zrobiło mi się raźniej. Po prostu uświadomiłam sobie, że w gruncie rzeczy to w jakim tempie wykonuje swoje obowiązki - nie liczy się. Ważne, że w ogóle wzięłam się za poukładanie całej tej pogmatwanej sytuacji w moim życiu. Za to należą mi się brawa. No? Co tak cicho?

Och! Już musiałam tego ENTER-a przycisnąć! Nie mogłam wytrzymać. A więc mamy kolejny *akapit*. Miejsce na zawarcie w nim rozważań, miejmy nadzieje - dosyć interesujących. Ponieważ zauważyłam ostatnio u niektórych moich znajomych tendencję do nadużywania pewnych przypadkowych wyrazów, uznałam, że warto by się zastanowić nad sensem tego przedsięwzięcia. Wszakże takie *odjechania* zdarzają się i mi. Tak jak wtedy, gdy używałam jeszcze tych zacnych słów: *Ga*, *Gu*, czasami *Ge*. Cóż to były (aaaach) za czasy! Nawet by mi za tamtych dni przez głowę nie przeszło, że zawita do mnie owa wspomniana tu i ówdzie mroczność. A tak, tak. Jakiś impuls, coś mnie natchnęło. Może to seans *Vampire Hunter D*, a może jakaś zwyczajna chęć oderwania się od rzeczywistości, ale tym razem pogasiłam wszystkie światła. Ja naprawdę lubię ciemność, jestem czymś w rodzaju nocnego stworzenia, które tylko czeka na chwilę, gdy na niebie pojawia się srebrny księżyc, wyją wilki... błeee, błeee... co ja piszę?! Toż to scenariusz wyjęty z podrzędnego filmu fanstasy, żadna ze mnie dziewczyna Van Helsinga! Nie myśleć sobie niczego takiego... ja tu zwyczajnie staram się nieco wyciszyć przed jutrzejszym porankiem, który w całości spędzę w pewnej doskonale wszystkim znanej instytucji państwowej. Lubię, lubię układać zawikłane zdania. Lubię zdania długie, na pozór pozbawione sensu, a jednocześnie wręcz nim iskrzące. O nie! Miało nie być nawet kawałka źródła światła w tej notce. A więc nie będzie. Cofam poprzednie. Teraz znowu powracamy do mrocznej świadomości. Nad głową przefrunęły mi dwa wdzięczne nietoperki, życie jest piękne.

Ku czemu właściwie zmierzam? Ha, ha. Dobre pytanie! Jakkolwiek bym się nie starała - zawsze plotę coś co najmniej dziwnego. Czemu? To tajemnica. Jakaś nieodgadniona tajemnica, odkrycie jej jest raczej bezcelowe, ba - prócz tego raczej niemożliwe, więc na wstępie apeluje by dać sobie z tym spokój. Lepiej usiąść wygodnie, włączyć telewizor i obejrzeć choćby... *Na Wspólnej*. Ale może... wśród was... znajdą się chętni by przemyśleć to co napisałam. Może to nie jest tak, że całkiem już pochłonęła nas nasza *normalność*. Wszelkie typy, wszelcy geniusze (o tak ładniej brzmi), którzy zdecydowali się na takową odskocznię w *paranormalność* (przytoczoną tu ze względów naukowych i nie tylko) skończyli albo źle, albo po prostu skończyli. Nie ma żadnej drugiej strony? Przypomina mi się zabawny cytat ze *Shreka* (to tylko momencik... nie zapomniałam, że ma być wpełni mrocznie) - nasz zielony ogr i jego Osioł stoją na drewnianym moście przed zamkiem gdzie więziona jest Fiona... O:*Shrek! Ja w dół patrzę! Nie!!! Boże, no nie mogę! Wypuść mnie stąd! Proszę!!!*,S:*Ale jesteśmy już w połowie...*,O: *Tak! Ale ja już znam tamtą połowę!*. Hmm, hmm.

Fiu, fiu. Nie ma ani jednej emotikonki w tym co napisałam. Gdyby znalazła się jakaś - mroczna... czarna... jakaś wywołująca dreszcze... chętnie bym z takowej skorzystała. A tak muszę zadowolić się stanem rzeczy - czyli jej brakiem. Zajęłam się ostatnimi czasy twórczością swoją i ludzi mi bliskich. Co tu dużo mówić - wszystko takie ciemne. Jakieś twarze pozbawione wyrazu, a gdy już nawet... wykrzywione w potwornym bólu bądź zamyślone. I tak na wieki, wieków... Nie dopowiem bo nie ma sensu. Jestem ateistką.

Aaach... co obiecałam? Rysunek?

Too sexy Miroku

A proszę bardzo. Niezbyt cnotliwy mnich Miroku, tyle, że nie mangowy i jak najbardziej mojego autorstwa. Charakterystyczny zarost mojej długoletniej - już jestem w stanie tak rzec, mija trzeci rok - miłości czyli Księcia z *Prince of Persia*. Rysunek ze specjalną dedykacją dla Magdy S. ...
I hope you like it.

I, aby podkreślić swój indywidualizm, w końcowych zdaniach tej notki... zrzucam mroczną zasłonę. Łaa! Ile światła!



Pozdrawiam serdecznie - Kwiat

Ps. Na fotce - Naraku. Może ktoś skojarzy kim ów *człowiek* jest, był lub będzie (nie obeszło się bez jakiegoś zwrotu, który ZNOWU pozbawił moją wypowiedź około 50% sensu...)!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.03.2006 :: 19:01 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nowa nocia u mnie także jak widać, więc dziękuję za komenty tutaj i zapraszam do lektury i pisania swoich spostrzeżeń pod kolejną. Pozdrawiam.
14.03.2006 :: 18:34 :: alg246.neoplus.adsl.tpnet.pl

dziewczyny

www.dziewczyny.talk.pl -nowa nocia
wejdz i skomentuj z góry dzięki
***POZDRO***

14.03.2006 :: 18:30 :: clx251.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

P.S.2 Historia vintae magistra est! Buźka!
14.03.2006 :: 18:29 :: clx251.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Hej! Spodziewj się mnie znów dopiero w piątek, bo mam w tej chwili urwanie głowy (dosłownie) w szkole! Mam dość! Niecałe 2 tygodnie po chorobie (cały tydzień laby) i czuję się już padnięta! Dużo tej nauki! I nie dość tego to trzeba intensywnie zakuwać biolę (bo u nas nikt sięnie uczy i babka ma zamiar nam robić kartkówki, ale czy to moja wina, że mi nie dobrze sięrobi na lekcjach?? chyba nie do końca!!) No trzymaj się ciepło i uśmiechaj się ,bo to pomaga i poprawia samopoczucie!! A i poczytaj i skomentuj moje białe wiersze! niom pa! P.S. Buźka for you!! Papapa!
14.03.2006 :: 17:57 :: dfn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

ja wole odzielac internet od realu :)

ah i uwazaj na bezsennosc:) bywa zgubna, wiem co mowie :)
pozdrwaiam
14.03.2006 :: 15:01 :: clg180.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

aha jeszcze jedno! wpadnij do mnie koniecznie, bo chociaż miałam dodać opowiadanie, to dję 3 wiersze, choć z tego 2
14.03.2006 :: 15:00 :: clg180.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

hej Kwiatuszku! Widać twoje kolejne
13.03.2006 :: 23:51 :: ckl100.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A oto moja rada co do *stosowania* kolejnej notki, która ukaże się już w najbliższym terminie jutrzejszym:
1. Dobrze przyjrzeć się postaci hanjou Naraku, by mrok trwał w waszych sercach (Amen).
2. Wyciszyć się, usiąść jak najwygodniej.
3. Wyłączyć telefony komórkowe, stacjonarne także - udało się? - Bóg zapłać!
4. Poodłączać odbiorniki TV, z nieznanych mi przyczyn także mikrofalówki.
5. Podlać KWIATKI, najlepiej wodą mineralną, gazowanej NIE TOLERUJE.

Teraz odprężyć się i po zakończeniu tych wszystkich zadań - spokojnie czekać, aż kolejna notka się ukaże. Pozdrawiam.
13.03.2006 :: 23:32 :: ckl100.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A owszem. Mówią, zwłaszcza w moim cudnym rodzinnym domu... Tutaj wręcz nadużywają tego określenia. Gdy zakładałam tego bloga wszystko było zupełnie inne, boże... minął już ponad rok, a ja straszliwie się zmieniłam. Chociaż może właśnie gdzieś w głębi duszy coś mam z tego *Kwiatka*. I chyba to czyni odrobinę indywidualności w moim życiu... chyba jednak przy nicku zostanę. Zresztą - nie mam jak go zmienić - www.talk.pl jako serwis już nie funkcjonuje, zostały tylko blogi. Pozdrawiam!
13.03.2006 :: 23:25 :: dfp7.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

a to do Ciebie tak mowia tez normalnie, w realu?
bo ja tak jakby oddzielam to zycie w sieci od tego w realu.
z reszta, ja bym nie chciala zeby sie do mnie tak zwracano w realu...
13.03.2006 :: 23:19 :: ckl100.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Bo gdy cię tak przezywają, w sensie: Kwiatek, Kwiat itd. ... to może człowieka dobić 13 może zostać bo w końcu jest to liczba o ciekawych właściwościach.
13.03.2006 :: 22:32 :: dfp7.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

nio i ja Ciebie tez wrzucam do linkow:)
a czemu chcesz zmienic nicka??
pozdrawiam :)
13.03.2006 :: 20:32 :: cld56.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Heh... faktycznie, dziś się trochę tych komentów namnożyło... jak tak dalej pójdzie to szybciej napiszę tę nową notkę jak chcecie... Przygotuje coś długiego i specjalnego (heh, jak zwykle )...
13.03.2006 :: 20:31 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

Dopiero teraz zobaczyłam...Mówię całemu światu:

JASMINE TEŻ MIAŁA RACJĘ CO DO KOMENTARZY!!!!!!!!!!!!!

Żeby nie było,że kogoś przeoczyłam..
Przepraszam Jasmine i pozdrawiam wszystkich!
13.03.2006 :: 20:28 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

AA!Dziex za komenta!Lipa ma rację co do komentarzy....ja MAM 50 komentarzy NA CAŁYM BLOGU ,a ty masz 40 pod JEDNĄ notką!!!!!!!!!!!!
Niezle....
Pozdrówka i nadal zapraszam na http://agama.talk.pl
13.03.2006 :: 20:20 :: cld56.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Hehehe... szalona Jakaś taka piosenak disco-polo była... kiedyś w TV leciała i moje komórki pamięci zapamiętały ją (o dziwo bo zwykle nie pamiętam nic... ). A już na pewno nie o obowiązkach Panowie (jacyś się znajdą) i panie - wielkie THX i pozdrófffka dla Was!!!!!!!
13.03.2006 :: 20:15 :: cll177.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

To jest po prostu zwariowany pomysł!!!!
szalona,yy...szalona Ewa jest tak szalona....o jee....
13.03.2006 :: 20:13 :: cll177.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa:D

chyba nic nie napisze.bo mi szczęka opadła,jak zobaczyłam tyle komentarzy...:O:O:O
13.03.2006 :: 20:13 :: c152-129.icpnet.pl

Jasmine

Ale tutaj u Ciebie urodziło się komentów
13.03.2006 :: 20:09 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

Hejka!
Dzięki za komcie na moim blogu.Co do ja-agama.blog.onet.pl to nie wiem kiedy napiszę nową notkę.Jakoś nie mam weny.
Mam nadzieję ,że pojawi się jak najszybciej.
Co?To już 20.08?
No to dobranoc ,bo ja zaraz spadam
13.03.2006 :: 20:04 :: eoi71.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

DZIENKI ZA KOMCIA
13.03.2006 :: 19:50 :: cld56.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jeszcze drobne wyjaśnienie co do tego całego paskudnie humorzastego Naraku (chociaż tego nie wiecie ) ...
O taką szatę z futra tego wilka nosi:
http://images.quizilla.com/S/senko/1067918147_naraku_014.jpg
A tutaj z maską na twarzy:
http://www.inu-anime.blogger.com.br/Naraku.JPG

Dziękuję za wszystkie komentarze!!!!!!!
13.03.2006 :: 19:50 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Co mi szkodzi...ale to już ostatni....

...............................................................................................................................::::::::::::::::.............................................................................................................................................................................::::::::::::::::......................
13.03.2006 :: 19:47 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

(....)Agama

To już ostatni komentarz.

Przepraszam ,ale dziś jestem taka...sama wiesz jaka.Muszę się na czymś rozładować.Najwyżej będziesz kasowała kolejno moje komentarze:

pyk

pyk

pyk

pyk

pyk...

No to pozdrówka.

Agama-o-małym-rozumku

13.03.2006 :: 19:43 :: ckn204.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Naraku trzyma w rękach maskę od kostiumu jaki nosi. To czaszka wilka - demona. To odpowiedź na twoje pytanie, kofffana Agamo
13.03.2006 :: 19:42 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Jeśli uważasz ,że brak mi piątej klepki ,to masz całkowitą rację.
Mój dobry humor konkuruje z twoim(czarnym)humorem ,ale nic na to nie poradzę.
13.03.2006 :: 19:40 :: ckn204.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Aleście rzucili komentami... szok XD Ale naprawdę pozytywny!!! Cieszę się, że mnie odwiedzacie To jest wspaniałe widzieć, że istnieje takie a nie inne zainteresowanie czyjąś pracą. Następną notkę postaram się dodać pod koniec tego tygodnia, może w piątek bądź sobotę (chyba, że wcześniej wydarzy się coś o czym warto by było napisać ). Właśnie wróciłam z zajęć plastycznych w PK w Wawie, było extra!!! Co prawda rysowaliśmy jakąś martwą naturę, ale gość zajął się robieniem jakiejś grafiki i nie zwracał uwagi, że całe dwie godziny przegadałam ze swoim kumplem na temat Prince of Persia: Warrior Within Nie skapowany był dziś... Jeszcze raz dziękuję Postaram się odwdzięczyć wszystkim za komentarze!!! Pozdrawiam, :* :* :*
13.03.2006 :: 19:39 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Hej(normalnie można się załamać Ile można
13.03.2006 :: 19:36 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Hej(co za monotonia)!
Mam małe pytanko:
Co Naraku trzyma w rękach?

Jak zawsze sssssssssssuuper!!!!
13.03.2006 :: 19:34 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Hej(znowu)!!!

NAPRAWDĘ fajny jest ten twój blog!!!!!!!!!!!!
Super ,że tak często piszesz!!!!!!!!!

13.03.2006 :: 19:32 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Hej to 3 komentarz!

13.03.2006 :: 19:30 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Haha, ja dotrzymuję obietnic!!!!!!!!!

Super notka!
13.03.2006 :: 19:29 :: dlt172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

No wreściee!!!Sorry ,ale wcześniej nie mogłam tu wejść.Dzięki za twój ATAK KOMENTÓW.Za to odwdzięcze się za chwilę.
OTO INWAZJA KOMENTÓW!!!!!!

...TO koment nr.1
13.03.2006 :: 18:19 :: cmq50.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka! z braku czasu nie kometuje duzo
13.03.2006 :: 17:55 :: erx64.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Chyba tego jeszcze nie mowilam ale fajnie piszesz a jeszczeraz przepraszam ale jakos ostatnio na prawde nie mam czasu nawet na dojscie o kompa No ale przesylam jakze cieplutkie usmieszki no moze specjalnie dla ciebie troche mroczne
13.03.2006 :: 16:02 :: abbv79.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

heh, jestem z siebie dumna... przeczytalam to wypracowanie i nawte z niego wiele zrozumialam, a teraz to ja bede zla i mhroczna i wstawie bynajmniej nie mhroczna emotke :)... do you like it? ;)
13.03.2006 :: 15:30 :: ckb202.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

a i jeszcze jedno!!! Następnej burzy komentarzy spodziewaj się jak coś napiszę u siebie, to wtedy będę cię musiała zawiadomić
13.03.2006 :: 15:28 :: ckb202.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

ostatnio czuję potrzebę indywidualizmu i odizolowania się, ale mam nadzieję, że mi niezwłocznie przejdzie!
13.03.2006 :: 15:27 :: ckb202.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

buuuuuuuhehehehe!!!! Uśmiechaj bardzo często się, bo uśmiech to mała rzecz a cieszy jak słoń co ma pięć ton!!!!!!!!!!! Sorrki, ale mi coś tak ostatnio! chyba cierpię na wenę nieumiejscowioną w niczym konkretnym!?!?!?!?!?!?!?!
13.03.2006 :: 15:26 :: ckb202.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

kurcze, wpadłam w trans?? tak ci piszę te komcie i piszę i końca nie ma!
13.03.2006 :: 15:25 :: ckb202.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

coś misię wydaje, ze będziesz miała dużo czyania jak tu zajrzysz
13.03.2006 :: 15:24 :: ckb202.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

fajnie, że piszesz co myśliszi czujesz! odniosłam dziś wielki ()sukces na polskim, a mianowicie mieliśmy jakiś utwór Kochanowskiego (to była któraś tam Pieśń) i mieliśmy coś o podmiocie lirycznym napisać skrobnęłam jakieś 5 zdań, ale babka prawie odfrunęła, bo sięzachwycała, a ja nie wiem czym, bo napisałm poprostu swoją interpretację !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13.03.2006 :: 15:24 :: akc45.neoplus.adsl.tpnet.pl

Angelika

Naprawde fajny blogasek!!!
Wpadam na niego prawie codzienie
Zapraszam na mojego(adres znasz)
POZDRO DLA CIEBIE
13.03.2006 :: 15:21 :: ckb202.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

no! super! a ten przystojniak () na zdjęciu też niezły! podziwiam twoją passę do mangi
13.03.2006 :: 15:20 :: ckb202.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

a mówiłam już, że ładnie rysujesz? super miodzio = twój new rysunek! ;D
13.03.2006 :: 15:19 :: ckb202.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

na razie nie mam weny do wierszy, ale zaczęłam pisać opowiadanie! jak zkończę to będzie je można pewnie podziwiać na moim blogu
13.03.2006 :: 15:18 :: ckb202.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Hej dopiero teraz piszę komcie, ale wczoraj nie miałam czasu zajrzeć do ciebie! Bomba!
13.03.2006 :: 08:26 :: cmq50.neoplus.adsl.tpnet.pl

bol

siemka! zapraszam do mnie!!!!!!!! a nie pozałujesz.. poczytasz i skomentuje :) bo mi humorek nie dopisuje.. pomoz ........:/ http://bolwsercu.blog.onet.pl/
13.03.2006 :: 08:26 :: cmq50.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka! hehe :) FAJNA FOTKA :) pozdro :*
13.03.2006 :: 00:33 :: ckd148.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Zaczynają mi się już nawet azjaci podobać co się ze mną dzieje... Ale na dowód, że ten aktor grający jedną z głównych ról był bardzo przystojny zapodaje fote http://www.mostbeautifulman.com/actors/takeshikaneshiro/images/pic01.jpg
Nie mam czasu szukać czegoś z filmu Dobranoc!
13.03.2006 :: 00:16 :: ckd148.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

To wspaniała wiadomość Jasmine Cieszę się, że w ogóle o nim pamiętałaś (nie żebym wątpiła, ale... ). Jestem świeżo po seansie wspaniałego *Domu Latających Sztyletów*... Co za film! A pozytywnie zdziwiła mnie uroda niektórych chińczyków. Nie sądziłam, że mogą być przystojni. A tu taka niespodzianka! Hehehe... Pozdrawiam i dziękuję!
12.03.2006 :: 22:04 :: c152-129.icpnet.pl

Jasmine

Przyznaję, nie chce mi się teraz czytac (oczy bolą ), ale daję znac, że o Tobie nie zapomniałam Szablon będzie jutro, bo niestety się nie wyrobiłam
12.03.2006 :: 22:03 :: dfp103.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

rysunek jest twojego autorstwa? wow jestem pod wrazeniem!
sama tez rysuje, ale nie mam na to czasu niestety...
ale Twoj jest naprawde... dobry
12.03.2006 :: 21:53 :: ckc28.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Łeee... nie lubię pisać komenta po komencie, ale chciałam się pochwalić moim pulpitem. Owa tapeta odzwierciedla mój dzisiejszy nastrój. Jak szaleć to szaleć.

http://img472.imageshack.us/my.php?image=cudnyd7pt.jpg

I hope you like it Moim zdaniem D z *Vampire Hunter D* jest cudny!
12.03.2006 :: 21:39 :: ckc28.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A owszem, owszem. Zastanawiałam się nad tym ostatnimi czasy przeglądając galerie innych użytkowników, ale jakoś brakło mi odwagi, chęci i w ogóle... ale skoro twierdzisz, że warto.... chyba się skuszę.
12.03.2006 :: 21:07 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

encore

*brawa*

co do rysunku to powiem tyle: nie myślałaś o tym by założyć galerię na Devie?[www.deviantart.com] serdecznie zapraszam, naprawdę warto :3
12.03.2006 :: 20:58 :: ckc28.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Tyle komentów było przez przypadek To znaczy ciebie nie było tyle czasu to zdarzało mi się komciów parę dać Pozdro!
12.03.2006 :: 20:54 :: dcb110.neoplus.adsl.tpnet.pl

:D:D CUKIERNIK

Dziex a tyle koment
postaram ci sie zrwanzowac

12.03.2006 :: 20:47 :: ckc28.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Aaach, oczywiście, że mogłabym. Właśnie pracuje nad czymś ciekawym, ale ty wampirów, nie lubisz, więc...
12.03.2006 :: 20:42 :: clw235.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

No rysunek jest specjalnie dla mnie...:D i dziekuje bo jest swietny ale czy mogłabys mi narysowac jeszcze cos???:) Buziaki
Talk.pl :: Wróć