OAO2OD kwiatek13.talk.pl - komentarze

kwiatek13 - komentarze


Ciekawe, ciekawe. Nasuwa się jedynie pytanie... CO jest takie ciekawe. Spokojnie. Nic nie stoi na przeszkodzie bym napisała - rzecz jasna w swoim czasie. Wpierw zacznę od przygotowania was na to co nastąpi w notce, którą właśnie (tak wspaniale się składa) - czytacie. Myślę, że warto o tym wspomnieć na samym wstępie, by tekst nie dzielił się więcej na fragmenty sensowniejsze i mniej sensowne, gdyż była by to zwyczajna ignorancja z mojej strony. Cóż. Skoro zapadła iście niepokojąca cisza, z głośników sączy się *Epitah* z pierwszej płyty *King Crimson*... gaszę światło by wczuć się w klimat. Ma on smak truskawek, a słuchając owej pieśni mam w głowie pewną wartą uwiecznienia myśl: *Za pięć minut skończy się świat, ale poczekajcie, włożę tylko kapelusz*. Tym niemniej dziś nie mam dobrego nastroju i to chyba jest punkt kulminacyjny mojego dzisiejszego wykładu. Ponieważ obiecałam - piszę. Sporo by mogło się znaleźć przykładów...niezwykłości tego tekstu. O. Choćby to, że postaram się, aż do końcowych zdań nie użyć ani razy ENTER-a. Wszystko ma być spójne, a dzisiejsze hasło brzmi: *jedność*. Ha. Zapanowało niezręczne milczenie. Całość pojmowana jako jeden przedmiot lub jedna osoba, takie jest przesłanie. Mrok moich ostatnich przemyśleń gdzieś się ulotnił i z dumą stwierdzam, że umysł mi się rozjaśnił - jakkolwiek byście tego nie zrozumieli. Znów zaczęłam rysować. Może i te prace... hmmm... nie są za bardzo optymistyczne, ale da się przeżyć wahania osobowości, gdy właśnie te wszystkie drastyczne sceny przeleje się na papier. Wykorzystałam zeszyt od języka hiszpańskiego, gdy dopada człowieka natchnienie - pojmowane TAK A NIE INACZEJ - nic chyba się nie liczy. A więc zamazałam całe trzy końcowe strony i niezwykle dumna - przyglądałam się swojej pracy. Jeden narysowany przeze mnie człowiek, całkiem przystojny zresztą, w następnych klatkach mini-komiksu stworzonego na jego potrzeby został pozbawiony głowy i palców u nóg. Sama nie wiem dlaczego nie u rąk, ale wydało mi się to bardziej oryginalne. Nie będzie mógł wszak chodzić... chociaż... o głowę skróciłam go wcześniej, więc i tak nie dałby raczej rady nigdzie iść. Ha. Nie wywołało to u mnie żadnych emocji. Chyba w ogóle NIC już nie potrafi pobudzić mych uczuć do życia. Sceny brutalne, sceny w których krew i ludzkie wnętrzności wylewają się z ekranu - kompletnie mnie nie wzruszają. Za to bezpodstawne łzy spływają mi po policzkach w obliczu dźwięków pięknej muzyki czy też ujęć na swój sposób romantycznych, może być to liść drżący na wietrze... może to być każda inna bzdura obok której normalny człowiek przejdzie obojętnie. Czy ktoś pamięta jednego z bohaterów filmu *American Beauty*, który nagrał na kasecie film przedstawiający targaną na wietrze torebkę, zwykłą foliową torebkę... *wędrowała* ona w te i wewte po ulicy, zupełnie bez przyczyny. Może też bez sensu, ale gdy aktor grający tę rolę o niej opowiadał... nie mogłam powstrzymać łez. Czemu tak się działo?...
Phoenix. Tak - on grał owego chłopaka. Co takiego niezwykłego dostrzegł? To nie był znak od Boga, to nie był sens jego istnienia czy coś tak płytkiego. Stawiam kolejne pytania, ale jak na razie brak mi na nie odpowiedzi. Spokojnie, spokojnie. Wszystko w swoim czasie! Zdaje mi się, że właśnie teraz mogę użyć odpowiedniego słowa. Melancholia. Pustka. Ale pustka inspirująca. Taka, której było mi jak najbardziej potrzeba, uwielbiam samotność z wyboru. Wyciszenie się i słuchanie kolejnych taktów ukochanej muzyki, blade światło na mojej klawiaturze (pod tym kątem widzę jedynie zarys napisu *Logitech*, który w gruncie rzeczy i tak i tak niczego nie zmienia...). Ach. Teraz właśnie wiem, że czasem pojedyńcze chwile decydują o tym kim jesteśmy naprawdę. I chociaż staram się zachować w pamięci owe momenty, krótkie i bardzo ulotne - nie udaje się. Są i tacy, którzy poszukują *sensu istnienia* przez całe swoje życie. Jeśli jesteś którymś z tych...zaraz, zaraz - o kim była mowa na początku? Ignorantów. Jesteś ignorantem tego pokroju... dążącym jedynie do zrozumienia, a nie chcącym zauważyć tego co zauważalne nie jest. Jeśli nie chcesz spojrzeć przez *szkła koloru pomarańczy*, o których rozpisałam się w jednej ze swoich prac... zginiesz marnie. No ba. Pięknie mi wyszło to *zginiesz marnie*. Znalazłam dziś na swojej drodze dosyć interesujący przedmiot. Miał kształt okrągły, był ciężki. Kulka. Nie wiedzieć czemu wylądowała pod moimi nogami. Parę minut później stwierdziłam, iż to kamień, więc włożyłam znalezisko do kieszeni i udałam się wolnym krokiem do domu. Będąc jeszcze w kuchni, zdejmując kurtkę i już prawie, prawie... siadając do obiadu - ów kamień wypadł na podłogę i robiąc sporo hałasu potoczył się pod stół. Moja mama, będąc osobą dość przesądną stwierdziła, że przynoszenie kamieni pod jej dach to oznaka bezmyślności. Wszak takie cuda zawsze przynoszą nieszczęście. Wzięła mój skarb i wyrzuciła go za okno, a mi pozostało tylko długie i efektowne westchnięcie. Dlaczego tak się stało? To jest dopiero ignorancja! Jak można było nie dostrzec, że TAK MIAŁO BYĆ?! I poza tym... kamień był taki piękny w swojej prostocie. By opowiedzieć tę historię - naprawdę zebrałam się w sobie. Pocierpiałam trochę, ale już mi lepiej. Zapewne w tym momencie te ze dwie czy trzy osoby, które naprawdę moje wywody przeczytają - ziewną ze zmęczenia. Długo i namiętnie dziś rozpisuje się o rzeczach z pozoru nie ważnych... Wielką trudność sprawi mi też odnalezie odpowiedniej *ilustracji*, która zobrazuje w sprawny sposób to co miałam dziś do przekazania. Ku pokrzepieniu serc i wiary - nie chcę nikogo namawiać na jakieś... zmiany. Ale odwagą było by zaobserwowanie... chociaż czasem - czegoś mniej codziennego. Nie odkrywam tu nieodkrytego. Nigdy, przenigdy tak nie pomyślałam! Ale staram się uświadomić niektórym, że nie warto marnować swoich aspiracji, ambicji - szeroko pojętych oczywiście - na rzecz rzeczywistości. A tak. Sugeruje, że te nasze drobne marzenia są bezcenne. I chyba każdy kto nie jest ignorantem, kto ceni jedność rzeczy i przedmiotów... umie zauważać.



Pozdrawiam serdecznie - Kwiat

Ps. Na fotce - Sesshoumaru-sama. Starszy brat Inu-Yashy. Jest youkai.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.03.2006 :: 18:10 :: cjw81.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ale brzydki też XD Poniekąd przynajmniej... nadużywanie go jedynie wypełnia zgubną przestrzeń. Savvy?
19.03.2006 :: 18:05 :: clp196.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Dlaczego? to taki piekny duzy klawisz...:D
18.03.2006 :: 22:21 :: cmb65.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nie lubię ENTER-a.
18.03.2006 :: 22:14 :: cmb84.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

/no przeczytałam i zostawiam komcia...:) szkoda tylko tego kamyka, ładny był pewnie...:D ale Kailuś Enter czasami jest potrzebny...:D Buziaki:*
18.03.2006 :: 21:58 :: cmb65.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Hehehehe... wydaje mi się, że na jedno i na drugie muszę się odpowiednio przygotować... przede wszystkim psychicznie... jak to kiedyś oświadczyła moja dwuletnia siostra...
18.03.2006 :: 21:57 :: dfz72.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

o to jestem ciekawa nowego szblonu :)
i nowej notki :)
18.03.2006 :: 21:35 :: cmb65.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Sprecyzowane wizje to ja mam i powiem tak na wstępię, że jest to wizja niezmiernie urodziwa A i jeszcze sprawa taka, że kofffana koleżanka obiecała szablon przygotować, więc już tylko czekanie mi pozostaje... tak zerkam na zegarek i stwierdzam, że można by już na poważnie pomyśleć o nowej notce...
18.03.2006 :: 21:30 :: dfz72.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

no z tym nie powinnas miec problemu :)
wiele stron ktore udostepniaja szablony robia je tez na zamowienie. musialabyc jedynie bardzo dokladnie sprecyzowac swoja wizje i miec obrazek :)
18.03.2006 :: 20:52 :: cmb65.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Heh. Racja
Ale ja chyba żadnego odpowiadającego mi nie znajdę Zdaje mi się, że musiałabym załatwić sobie jakiś na zamówienie bo mam strasznie wygórowane wymagania!
18.03.2006 :: 20:44 :: dfz72.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

szukaj szukaj :)
w sieci jest bardzo wiele szablonow, ale ciezko znales jakis odpoiwadajacy :)
mi zawsze cos w jakim szablonie nie pasowalo, ale ten moj obecny mnie po prostu urzekl i dlatego kombinowalam co z nim zrobic zeby dobrze dzialal :)
ale jak juz taki znajdziesz i bedziesz chciala sie dla niego tak poswiecac to napewno uda ci sie zrobic tak zeby dobrze dzialal :)
18.03.2006 :: 20:32 :: cmb65.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Niby proste, ale ja w takie rzeczy bawić się nie będę na razie No chyba, że znajdę szablon dla którego warto się będzię poświęcić.
18.03.2006 :: 20:07 :: dfz72.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

trzeba sie po prostu znac na kodzie html i w niego dobrze zagłębić
Moj chlopak odkryl ze po prostu brakowalo jednego slowa(charset) w jednej linice
18.03.2006 :: 19:47 :: cmb65.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Witam, witam. Zdradź mi co takiego uczyniłaś, że polskie znaki działają?
18.03.2006 :: 18:54 :: dfz72.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

Ale ja nie mam pojęcia jak wyglądasz ;) wiec czekam na zdjęcia:)
a poza tym zmieniłam szblon i nawet udało mi się naprawić ten błąd prezez który nie miałam polskich znakow. (Tzn nie mi, ale mojemu chłopakowi;))
I teraz wszysko ładnie mi działa, szblon chodzi bez zarzutu :)
18.03.2006 :: 14:57 :: alg160.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedka

Fajny blog.Mam nadzieje że się odwdzięczysz.Oto adresik : www.biedka.talk.pl
18.03.2006 :: 13:25 :: cka18.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

www.edzia.talk.pl ! zapraszam! odwdziecze sie koemnatrzem! pozdroi fajny blog
18.03.2006 :: 00:31 :: cml102.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nie przeczę. I w gruncie rzeczy - nic nie stoi na przeszkodzie bym taką fotkę dała, ale w sumie kilka osób komentujących doskonale orientuje się jak wyglądam Poznaje po zielonych oczach, rudej grzywce i dziwnych tekstach XD
18.03.2006 :: 00:25 :: dgo241.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

spoko:)
nikt cie nie zmusza do tego, ale moim zdaniem to byloby nawet ciekawe :) czesto bowiem jak sie czyta czyis blog to chcialoby sie tez wiedziec jak ta osoba wyglada... ;]
18.03.2006 :: 00:17 :: ckj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Hehehe... Nie ma czego XD Ale postaram się coś dodać. Nie wiem tylko czy będzie to teraz czy może za *nie wiadomo ile czasu* ... hehehe...
18.03.2006 :: 00:11 :: dgo241.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

hejka :)
widze ze jak zwykle namnozylo sie u ciebie komentow :)
mam ndzieje ze jednak zamiescisz jakies swoje zdjecie ;)
bardzo jestem ciekawa :)
17.03.2006 :: 20:53 :: ckj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Chciałam poodwiedzać stronki nie których, ale np blog Aneci nie chcę się otwierać A u Edzi znówóż to wymagane jest hasło, którego nie znam. Co do tego ostatniego: podaj mi je na gygy jeśli mogę dostać się normalnie na twego bloga - chyba, że nie chcesz. Pozdro 4 all.
17.03.2006 :: 19:39 :: clk37.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A jakże Ja to mam wszelakie nadprzyrodzone zdolności - ale o tym później. Teraz zamilknę bo muszę na wszystkie zaprzyjaźnione blogi powpadać... obowiązki muszą być mimo, że to początek weekendu
17.03.2006 :: 19:39 :: dkc3.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Wiesz ,że to już 2 raz tak się stało...:D
Naprawdę ,jesteś niezwykła!!
17.03.2006 :: 19:37 :: dkc3.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Ale zabawne...!!!
17.03.2006 :: 19:36 :: dkc3.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

O jej!Ty jesteś jakaś telepatyczna!Ledwo zobaczyłam...Przed chwilą doszedł twój komentarz...chyba wtedy ,kiedy wysyłałam mój!
17.03.2006 :: 19:34 :: dkc3.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

A Kwiatu ani widu ,ani słychu...Niech Kwiat odpowie jak może!!Bo się o Kwiata niepokoję....:)
Hhhhejj!Do zobaczyska!!!!
17.03.2006 :: 19:33 :: clk37.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Komentów się namnożyło, a ja zaszczycam tą stronkę dopiero teraz Tym niemniej dziękuję pięknie. Nowa nota już wkrótce, musicie wierzyć mi na słowo. I będzie fotka Obiecuje, że poodpisuje wam wszystkim, gdyż cierpię na potworny brak czasu...
17.03.2006 :: 18:16 :: ckw168.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Nocia miodzio, ale to powinnaś sama wiedzieć!
17.03.2006 :: 18:15 :: ckw168.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

przypominam o mojej skromnej osobie i zapraszam do mnie na czyanie nowej noci!
17.03.2006 :: 18:13 :: ckw168.neoplus.adsl.tpnet.pl

aneta

Cześć Kwiatuszku!
17.03.2006 :: 14:57 :: aaa226.internetdsl.tpnet.pl

ilona345

hej!! Dzięki za komenta u mnie i pomoc:) Bardzo chciałabym żebyś mnie nauczyła wklejac notki:] Nie umiem się tego nauczyć.
Jeżeli ta pomoc jeszcze aktualna to ją przyjmuję:) Sorry że dopiero teraz pisze ale miałam komputer zepsuty:[ Proszę odpisz na bloga www.27blogus27.tal.pl lub jak masz gg:1621345!!! CZEKAM:) pozssdro paaa.....=)***
17.03.2006 :: 14:30 :: ala7.neoplus.adsl.tpnet.pl

dziewczyny

sorry za pomyłke www.dziewczyny.talk.pl new nocia wejdz i skomentuj:)
17.03.2006 :: 14:29 :: ala7.neoplus.adsl.tpnet.pl

dziewczyny

www.dziewczyny.pl new nocia, wejdz i skomentuj
pozdro
17.03.2006 :: 14:10 :: dkx246.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

To znów ja!!!!!Kiedy kolejna notka???
Na moim być może jeszcze dziś....
Mam nadzieję ,że niedługo zobaczę nową fotkę,ale tylko pod dłuuuugą notką!!!!Bo inaczej to się nie liczy!!!!No to do....kolejnego komentarza!
Acha!Przypominam ,że jutro WREŚCIE SOBOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czego jeszcze trzeba...?
16.03.2006 :: 15:25 :: dkc114.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

To ona napisała poprzedni komentarz!(zapomniała napisać)
16.03.2006 :: 15:24 :: dkc114.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oto i jestem!!!!Jak widać....i jak widać nie jestem zaskakująca.....i to też widać.Z resztą nieważne.Ważne ,że piszę ,co też widać,a to,że piszę ,że piszę też.....
Ale najważniejsze jest ,że piszę bez celu ,co też widać....Więc pozdrawiam.
15.03.2006 :: 21:40 :: abcy116.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

nie ziewnelam ani razu... a czasem najzwyklejsze przedmioty sa najpiekniejsze...
15.03.2006 :: 15:57 :: dlm245.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

To znowu ja!!!
Jak widać wyżej....
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Zapraszam na mój blog (stary) pojawiła się nowa nota....
....i koniecznie musisz mnie powiadomić ,kiedy jakaś pojawi się u
ciebie (albo nie trzeba ,przecie i tak tu często wchodzę...)

Pozdrófffffffffffka!!!
Agma
15.03.2006 :: 15:52 :: dlm245.neoplus.adsl.tpnet.pl

agama

Hej!
Znowu udało mi się zasiąść do kompa!!!!
Więc piszę ci komentarz(co raczej nie jest nowością)!!!
Notka jest SUPER jak zawsze!!!!!
Bardzo podoba mi się twój styl pisania.
Może to to czyni twój blog wyjątkowym?
Więc....
Pisz tak dalej!!!
Pozdrówka!!!
Agama...
15.03.2006 :: 15:50 :: erv174.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

widze ze maaania na jakes Inu-Yashe, youkai i ... powiem ze trudne te nazwy hihi! Gorrrace pozdrowienia! :*
15.03.2006 :: 13:53 :: dlm245.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agama

Hej ,Kwiatek13!
Sorry ,że wczoraj nie napisałam ani jednego
komentarza(w przeciwieństwie do ciebie ,za co bardzo ci dziękuję),ale nie miałam dostępu do kompa .
Dziś też nie mam za dużo czasu (przynajmniej narazie)więc nie będe się rozpisywać
Więc pozdrawiam i życze dużej ilości komentarzy(tyle co przedwczoraj chyba wystarczy)
Agama
14.03.2006 :: 22:16 :: dfn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

o tak :)
tylko trzeba na to znalezc czas :)
ja raczej cierpie na jego brak, chociaz jak to sie mowi dla chcacego nic trudnego :)
14.03.2006 :: 22:05 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Koleżanka kiedyś próbowała mi tłumaczyć jak zrobić własny szablon, ale gdy doszło do html... hmmm Powiedzmy, że sobie z tym nie radzę. Ale nic nie stoi na przeszkodzie by popróbować raz jeszcze, ćwiczenie czyni mistrza!!!
14.03.2006 :: 21:59 :: dfn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

no ja tez bym chciala sie tego nauczyc, ale cienko to widze skoro mam problemy ze zmiana szablonu na talku ;)
ale zobaczymy, moze kiedys zostane hakerem ;)
14.03.2006 :: 21:55 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

I na moment zmieniłam Taki żóty kwiatek był, ale szablon mi się średnio podobał, nie zamierzałam przy nim zostawać. Chcę mieć coś oryginalnego, wyjątkowego... a polskie znaki nie wyświetlały się. I to tyle Chyba sama się nauczę jak zrobić jakiś porządny szablon!

Ps. Dziękuję za pierwsze odwiedziny dziewczyny o nicku Kaasia hehe...
14.03.2006 :: 21:54 :: dfn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

no widze wlasnie jak dzialasz :)
na koniec nie zapomnij w linkach wstawic www.talk.pl

a jak odkryjesz cos jeszcze o sie podziel informacjami :)
14.03.2006 :: 21:51 :: dcl149.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kaasia

Wciągneła mnie ta nota :P Jestem pod wrażeniem twojego pisania. Zapraszam do mnie www.kaasia.mylog.pl Buźka ;*;*
14.03.2006 :: 21:45 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

O właśnie. Punkt trzeci. Bo wcześniej wszystko jak najbardziej jasne i zrozumiałe. Dzięki. Zaraz spróbuje coś zdziałać...
14.03.2006 :: 21:34 :: dfn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

1)kiedy zmieniasz szablon to najlepiej skopiuj sobie ten stary do notatnika, zeby miec skad odzyskac linki itp :)
2)usun stary kod i wklej nowy
3) usun z nowego kodu fragmenty z ksiega gosci i archiwum i w to miejsce wklej kod na archiwum i ksiege z poprzedniego kodu, ktory tylko na to czeka w notatniku ;)

nie wiem czy dobrze wytlumaczylam, ale nie znam sie na jezyku informatycznym i niestety nie posiadam zdolnosci to tlumaczenia, nawet prostych rzeczy ;)
14.03.2006 :: 21:26 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Podobnie jak mi... mam co raz większe wątpliwości czy zmieniać, bo nie wiem jak zmieniać... nie chodzi o sam szablon bo wklejenie kodu to dziecinna igraszka, mam na myśli te zmiany by działało archiwum i księga gości... co zrobiłaś?
14.03.2006 :: 21:23 :: dfn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

wiem, ze napewno trzeba zmienic w kodzie archiwum i ksiege gosci eby dzialaly i nawet to mi sie udalo, ale nie rozumiem tego z ta czcionka :)
no coz do hakera mi daleko ;)
14.03.2006 :: 21:04 :: dfn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

ah i mam prosbe :)
jakby sie udało tobie dojsc do tego jak poprawnie zmienic szblon bez niespodzianekw stylu, ze nie ma polskich znakow itp to daj znac :)
14.03.2006 :: 21:01 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Rozumiem, stąd te problemy z czcionkami itd. Więc chyba... nie wiem Tak. To odpowiednie stwierdzenie: *chyba nie wiem*... Wszystkie szablony są na inne serwisy... Poprosiłam koleżankę by zmontowała mi jakiś, ale ona normalnie też nie robi szablonów na talka. Więc nie wiem co z tego wyjdzie, a na razie spróbuje skorzystać z tej strony co mi podałaś. Dzięki, pozdrawiam.
14.03.2006 :: 20:54 :: dfn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

http://szablon-blogowy.friko.pl/glowna.html

z tej strony wzielam tamte bialy szablon, ale jak widac wrocilam juz do starego talkowego :)

ogolnie z szablonami na talka sa problemy bo wszystkie szablony sa robione na blog.pl, mylog.pl itp i zerby miec na talku trzeba albo samemu zrobic, albo wprowadzic odpowiednie zmiany, ale ja niestety za bardzo sie na tym nie znam:)
14.03.2006 :: 20:39 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dziękuję za odpowiedź. O to mi chodziło... czyli wszystko jest w porządku... już niedługo zmieniam szablon na bardziej *w moim klimacie*, więc możecie już zacząć się domyślać co ujrzycie. Mam nadzieje - coming soon Pozdrawiam.
14.03.2006 :: 20:32 :: dfn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

no troche bialy ale obrazek mi sie spodobal :) ale znow jest stary z kawa, bo w tamtym mialam problemy z czcionką :) zamiast polskich znakow jakies dziwne znaczki :)
wiec na razie wrocilam do kawy, a z szablonem bede sie bawic jak dopadne jakiegos madrego znajomego, ktory by sie znal na tym :)
14.03.2006 :: 20:30 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Aaach. Przypomniałaś mi o małym, przesłodkim lisku Shippo To ten rudowłosy chłopczyk. Myślę, że spełnię twoje życzenie. Ale kolejna notka jeszcze hen, hen...
14.03.2006 :: 20:28 :: clt38.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lipa

Mam pytanie,bo ja zawsze wpierw pztrze na zdjęcia:-dlaczego oni wszyscy maja długie włosy?heh fajnie się ułożyło w tamtej notce chłopak ma czarne włosy,a w tej nocie ma białe włosy,mam nadzieje,że w nastepnej notce będzie ten mały rudzio
14.03.2006 :: 20:27 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jak się tak skacze po necie, to tu to tu... ciężko nie zauważyć Dla mnie trochę za biały jest ten twój nowy szablon. A były jakieś komplikacje? Coś nie działa?
14.03.2006 :: 20:23 :: dfn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

nimrodelka

:) szybka jestes:)
ale na razie to byl eksperyment i wrocilam do dawnego szablonu :) jak rozpracuje do konca te szblony zeby mi wszystko dovrze dzialalo to zmienie znow :)
14.03.2006 :: 20:05 :: eou195.neoplus.adsl.tpnet.pl

OGON

fajna nocia i długa zajrzyj do mnie czasem pozdro
14.03.2006 :: 19:55 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nie powinnam może z osobna dziękować za każdy komentarz, ale jestem taka a nie inna i chyba się tego nawyku nie pozbędę... Marzenia mieć trzeba. Co prawda nie jest to moja jedyna prawda i nigdy nie uważałam, że są najważniejsze, ale na pewno są nasze, a wszystko co człowiekowi uświadamia jego indywidualność - liczy się.
14.03.2006 :: 19:54 :: ddq227.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cukiernik

Chciałaś a więc jestem
I znowu tyle koment mi napisałaś
DZIEX
Pozdro for you

14.03.2006 :: 19:52 :: dfn155.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

aż jestem pod wrazeniem tej notki.
Tyle mysli w jednej notce ujete ze az ciezko to skomentowac...
wiec poki co odniose sie to koncowki... o tych naszych malych marzeniach. Trzeba je miec, bo one sprawiaja ze nasze zycie staje sie nieco bardziej ciekawe, barwne...
14.03.2006 :: 19:49 :: ckg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ja wiem jak wrzucać nowy szablon, ale nie w tym rzecz. Nie byłam pewna czy po dodaniu new szablonu archiwum jako takie... czyli to co ci się wyświetla - ile czasu bloga już prowadzisz czy to nie zacznie się od zera sumować. No bo wiesz. Ja prowadzę tego bloga od roku i trzech miesięcy, staram się to robić regularnie i jestem dumna, że nadal nie zamierzam z niego rezygnować. Dlatego - zastanawiałam się czy ten rodowód - wszystkie miesiące, które już istnieje - będzie nadal ten sam...
14.03.2006 :: 19:40 :: cky191.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka! Bardzo dzieki za komcia. Ja mam blog od 30.12.05 roku! 4 miesiące! hehe A wiesz jak sie szabloniki wrzuca?? zeby zmienic, ale nie te z talku. tylko z takich z stron np> http://szablon-blogowy.friko.pl/glowna.html ?? musisz się zalogowac.A potem w wygląd pamietnika , wziąc stronka głowna.I tam wszystko co tam pisze usunąc ! ale najpierw musisz znalezc blog np ktory ciebie interesuje [ szablon] np. http://fauna03.w.interia.pl/puppies/puppies.htm to klikasz na górnym pasku[ przeglądarmkki internetowej ] WIDOK i tam znajdz ZRODŁO STRONY. i kliknij!!! i tam wszytko skoepiuj! i tam w wyglądzie pamietnieka , w stronie głownej USUN WSZYTKO i wklej to co skopiowałas!! i tam nacisnij ZAPISZ ZMIENY !! :)
Talk.pl :: Wróć